Хвець-тець• 2 часа назад
Щаслива, що в Києві вул Красноткацька перейменували на честь Вінстона Черчиля
І у Львові одну з вулиць назвали на честь Джорджа Вашингтона. Ці видатні постаті були небайдужими до українського народу, переймалися нашою долею, багато для нас зробили. Уявляю, як у 18 столітті Джордж сидів у себе в Америці і бажав нам, українцям, добра і щастячка. А Вінстон бажав нам скорішого виходу з СРСР і стати незалежними, нескореними і незламними. Так воно і сталося!
ЯниЯ• 1 час назад
Ответ дляЛюблюДевчонок
О, соседка! А переименование Теодора Драйзера на Рональда Рейгана как Вам? Цветаевой на Экстер?
У нас Цветаева и осталась в разговоре
ЛюблюДевчонок• 1 час назад
Ответ дляЯниЯ
Хорошо,хоть ул.Королева оставили.
А Туполева уже нет...(( Теперь это улица Мрии...
Вумна, аж страшно• 1 час назад
Ответ дляЛюблюДевчонок
Удалено администрацией...
Атятя_тётя• 1 час назад
Ответ дляНу шо не так?
А ул. Карла Маркса — в ул. Гуцульскую
А звіринецька - это вообще что?😳
Вумна, аж страшно• 1 час назад
Ответ дляЛюблюДевчонок
Экстер - это кто вообще и каким боком к нашей Трое?
ЛюблюДевчонок• 1 час назад
Ответ дляВумна, аж страшно
Не вникала даже...
Вумна, аж страшно• 1 час назад
Ответ дляНу шо не так?
Я там живу рядом, могли восстановить цеха и какой-то завод или фабрику отстроить,были бы рабочие места людям,кафе,налоги бы платились... Разворотили там всё до земного ядра...
Да, я тоже, потому и обидно, что такую махину убили и ничего путнего не построят. Только ломать умеют. Разрушители !
Атятя_тётя• 1 час назад
Ответ дляПушАпница
Ваапще не звучит. Могли бы лизнуть уже что ли Фридриху Мерцу)
Да, любят, байрактары, джонсонюки
Ну шо не так?• 1 час назад
Ответ дляАтятя_тётя
А звіринецька - это вообще что?😳
Ну да,чем им Дружбы народов мешала.. нейтральное...
Неприятное название Звіринецька до ужаса
Вумна, аж страшно• 1 час назад
Ответ дляЛюблюДевчонок
Мрии почившей в аналах истрии
странненькая мрия однако
ЛюблюДевчонок• 1 час назад
Ответ дляЯниЯ
У нас Цветаева и осталась в разговоре
И у нас... И Маяковского, и Драйзера... Я на Трое с 88-го года живу...
ЯниЯ• 1 час назад
Ответ дляНу шо не так?
Как специально выбрали самое ужасное название
Вумна, аж страшно• 1 час назад
Ответ дляЯниЯ
В Экстер и Рейгана
Я уже увидела выше. спасибо. Но Рейгана хоть помню из детства из ТВ , а Экстер,даже не на слуху
Кумедний ґудзик• 1 час назад
Ответ дляНу шо не так?
А Вацвела Гавела,пока,бляха, выговоришь...
Вацлава Гавела, а не Вацвела
Завжди з рушником• 1 час назад
Ответ дляПушАпница
А нам улицу Бунина в центре города на Сракатую поменяли. Как будто издеваются.
Гагарина на Лесю Украинки, видимо тоже известная космонавтка или как правильно сейчас говорить космонавтологыня?!
Леся Україна це письменниця українська
Завжди з рушником• 1 час назад
Ответ дляПушАпница
І навіщо ви брешете ?
Немає вулиці сракатої
Ранковий базар• 1 час назад
Я хоть не киевлянка, но прочитала тему и аж сквиртанула от счастья! Спасибо!
ПушАпница• 1 час назад
Ответ дляКумедний ґудзик
Вацлава Гавела, а не Вацвела
Классный тест для логопедов, кстати. Я оценила.
Вумна, аж страшно• 1 час назад
Ответ дляРанковий базар
Вот, какая радость!! а автор чето ускакала и не появляется - не нравится’поддержка’ плебса видимо)) страшновато??
Позитивна• 1 час назад
Ответ дляПушАпница
В честь Нины Строкатой, но ее никто не знает, поэтому в народе -улица Сракатая.
Удалено администрацией...
Вумна, аж страшно• 1 час назад
Ответ дляЗавжди з рушником
В місті тролів
Удалено администрацией...
ЛюблюДевчонок• 1 час назад
Ответ дляВумна, аж страшно
Мрии почившей в аналах истрии
странненькая мрия однако
Имелся ввиду наш самолёт, который сожгли в ангаре, в первые дни полномасштабного вторжения... И да - ’Мрию’ мне жалко, её пилот обычно нас крыльями приветствовал, когда над Киевом пролетал... На параде ко дню Независимости, не помню уже в каком году... Но построили её ещё в период УССР...
Завжди з рушником• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
Удалено администрацией...
Красота неземная• 1 час назад
Ответ длявсе по ГОСТу!
Как вам мало для счастья нужно.
Та ладно, почему мало, вон завтра отмечать 4 года войны будут, это праздник оказывается
❗️ 24 лютого громадський транспорт змінить маршрути руху в центрі Києва через відзначення на державному рівні 4-ї річниці повномасштабного вторгнення РФ
Зокрема, за даними КМДА, станція метро «Майдан Незалежності» НЕ(!) працюватиме на вхід і вихід для пасажирів з початку руху і орієнтовно до 11:00. Водночас пересадковий вузол «Майдан Незалежності» — «Хрещатик» працюватиме у звичайному режимі.
Також наземний пасажирський транспорт курсуватиме з тимчасовими змінами:
⚫️автобус № 6ТР із початку руху і до закінчення заходів (орієнтовно до 13:30) та з 16:30 до 18:00 — від Мінського масиву до Повітрофлотського шляхопроводу (під номером 6АР);
⚫️автобус № 62 із початку руху і орієнтовно до 11:00 — від Ботанічного саду до залізничного вокзалу «Центральний» (під номером 62А);
⚫️автобус № 110 та № 111 із початку руху і орієнтовно до 12:00 — відповідно від вул. Милославської та Дарницької площі до Гаванського мосту за звичними маршрутами, далі — вул. Набережно-Хрещатицькою, вул. Нижній Вал, вул. Костянтинівською, вул. Верхній Вал, ст. м. «Контрактова площа». У зворотному напрямку — вул. Верхній Вал — Подільський мостовий перехід — далі за звичними маршрутами (під номерами 110А та 111А);
⚫️автобуси № 114 із початку руху орієнтовно до 12:00 — від вул. Милославської до Гаванського мосту за звичним маршрутом, далі — вул. Набережно-Хрещатицькою, вул. Нижній Вал, вул. Костянтинівською, вул. Верхній Вал, ст. м. «Контрактова площа». У зворотному напрямку — вул. Верхній Вал — Подільський мостовий перехід – під’їзна дорога до Подільського мостового переходу — вул. Петра Вершигори — просп. Романа Шухевича — просп. Червоної Калини — далі за звичним маршрутом до вул. Радунської (під номером 114А).
Позитивна• 1 час назад
Ответ дляЗавжди з рушником
Удалено администрацией...