Хвець-тець• вчера в 16:55

Щаслива, що в Києві вул Красноткацька перейменували на честь Вінстона Черчиля

І у Львові одну з вулиць назвали на честь Джорджа Вашингтона. Ці видатні постаті були небайдужими до українського народу, переймалися нашою долею, багато для нас зробили. Уявляю, як у 18 столітті Джордж сидів у себе в Америці і бажав нам, українцям, добра і щастячка. А Вінстон бажав нам скорішого виходу з СРСР і стати незалежними, нескореними і незламними. Так воно і сталося!
Сарафанное радио• вчера в 18:10
Ответ дляПозитивна
Просто скаржіться, хай кожного кацапа блокують.
Удалено администрацией...
Братья Капли• вчера в 18:11
Ответ дляКлевотница
Я вообще не реагирую на эти новые названия. Красноткацкая рядом со мной, до сих пор ее так называю, как и бульвар Труда, и Жмаченко и т.д
В жопу пусть идут со своими переименованиями
Я так и не поняла, чем зелени не угодили бульвар труда и проспект мира, на фига они их переименовали ((
Атятя_тётя• вчера в 18:12
Ответ дляКрасота неземная
Та ладно, почему мало, вон завтра отмечать 4 года войны будут, это праздник оказывается
❗️ 24 лютого громадський транспорт змінить маршрути руху в центрі Києва через відзначення на державному рівні 4-ї річниці повномасштабного вторгнення РФ

Зокрема, за даними КМДА, станція метро «Майдан Незалежності» НЕ(!) працюватиме на вхід і вихід для пасажирів з початку руху і орієнтовно до 11:00. Водночас пересадковий вузол «Майдан Незалежності» — «Хрещатик» працюватиме у звичайному режимі.
Також наземний пасажирський транспорт курсуватиме з тимчасовими змінами:
⚫️автобус № 6ТР із початку руху і до закінчення заходів (орієнтовно до 13:30) та з 16:30 до 18:00 — від Мінського масиву до Повітрофлотського шляхопроводу (під номером 6АР);
⚫️автобус № 62 із початку руху і орієнтовно до 11:00 — від Ботанічного саду до залізничного вокзалу «Центральний» (під номером 62А);
⚫️автобус № 110 та № 111 із початку руху і орієнтовно до 12:00 — відповідно від вул. Милославської та Дарницької площі до Гаванського мосту за звичними маршрутами, далі — вул. Набережно-Хрещатицькою, вул. Нижній Вал, вул. Костянтинівською, вул. Верхній Вал, ст. м. «Контрактова площа». У зворотному напрямку — вул. Верхній Вал — Подільський мостовий перехід — далі за звичними маршрутами (під номерами 110А та 111А);
⚫️автобуси № 114 із початку руху орієнтовно до 12:00 — від вул. Милославської до Гаванського мосту за звичним маршрутом, далі — вул. Набережно-Хрещатицькою, вул. Нижній Вал, вул. Костянтинівською, вул. Верхній Вал, ст. м. «Контрактова площа». У зворотному напрямку — вул. Верхній Вал — Подільський мостовий перехід – під’їзна дорога до Подільського мостового переходу — вул. Петра Вершигори — просп. Романа Шухевича — просп. Червоної Калини — далі за звичним маршрутом до вул. Радунської (під номером 114А).
Вот только представьте на секунду, для них это праздник - годовщина вторжения
Ущипните меня, не верю в реальность и абсурдность происходящего
Планировался еще концерт, но, люди напихали и его отменили
Но, празднование все равно будет!
Это как русня отмечает сво!
Штора с кисточкой• вчера в 18:12
Ответ дляЗавжди з рушником
В Одесі дуже багато не розумних людей тому так
Удалено администрацией...
Княгиня пітьми• вчера в 18:12
хоть не трампа, и на том спасибо
Пупс• вчера в 18:12
Удалено администрацией...
Хочу барабульки• вчера в 18:14
Ответ дляНу шо не так?
А ул. Карла Маркса — в ул. Гуцульскую
Днепр. Улица Гопнер теперь улица Магдебургского права. Хрен такси после паба вызовешь, говорила всегда старое название ) А сейчас все через приложение, так что легче стало
Атятя_тётя• вчера в 18:14
Ответ дляЗавжди з рушником
Комсомолка
Я пионеркой была. Комсомолкой не пришлось - развалился союз. С нами что делать надо? Хотя, о чем, я))) уже много чего делают с нами
Вумна, аж страшно• вчера в 18:16
Ответ дляАтятя_тётя
Но, празднование все равно будет!
Это как русня отмечает сво!
Удалено администрацией...
Атятя_тётя• вчера в 18:19
Ответ дляВумна, аж страшно
Удалено администрацией...
В святой шлем уже сразу
Kidstaff Bot• вчера в 18:20
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Маска-0b9f• вчера в 18:20
Ответ дляТракторні війська
а нічо шо й Леніграда вже нема давно
Так і Лесі Українки зі Степаном Бандерою вже давно нема.Чи про що ви?
Маска-0b9f• вчера в 18:21
Ответ дляЛівий Локіть
Не из Украины в космос летал
Из Казахстана
Маска-0b9f• вчера в 18:22
Ответ дляТракторні війська
А Патріс Лумумба? А оця шобла, праям переживали за добробт українців
Станіслав Косіор — один із головних організаторів Голодомору 1932–1933 років в Україні. Вулиці його імені перейменовані в багатьох містах (наприклад, у Києві та Харкові).
В´ячеслав Менжинський — голова ОДПУ, відповідальний за масові розстріли колишніх офіцерів та репресії проти цивільних.
Лазар Каганович — безпосередній організатор Голодомору та репресій 1930-х років. Раніше його ім´я носили численні вулиці та навіть міста.
Влас Чубар — голова Раднаркому УСРР, причетний до організації штучного голоду.
Григорій Петровський — один з ініціаторів створення ВЧК та причетний до Голодомору. На його честь було названо місто Дніпро (колишній Дніпропетровськ).
Павло Постишев — секретар ЦК ВКП(б), який керував репресіями та вилученням зерна в українських селян
Как то много еврейских фамилий вы перечислили
Vesy• вчера в 18:23
А улицу Руську во Львове уже переименовали?
Jifferr• вчера в 18:25
Підтримую. Стільки героєві війни,спортсменів, акторів, що вмирають,письменників і т.д. а ми - Рональда бл Рейгана
Shaan• вчера в 18:30
Ответ дляКлевотница
У нас бульвар Труда переименовали. Логику уже никто не ищет в этом балагане, ее нет
А проспект Перемоги кому помешал в Киеве? Это ж в честь перемоги над фашизмом, сколько украинцев полегло за эту перемогу. Теперь Берестейський. Тю.
Маска-0b9f• вчера в 18:31
Вообще то, лучше всего если улицы будут носить нейтральные названия.Посмотрела комиссия на радиатор отопления и две улицы уже имеют названия - Радиаторная и Отопительная,посмотрела на пульт от телевизора - Пультовая и Телевизорная.И так далее
Маска-0b9f• вчера в 18:32
Ответ дляShaan
Ничего себе,а у нас в городе на площадь Победы и проспект Мира никто не покусился,слава богу.
Реверанс• вчера в 18:35
Ответ дляПушАпница
А нам улицу Бунина в центре города на Сракатую поменяли. Как будто издеваются.
Гагарина на Лесю Украинки, видимо тоже известная космонавтка или как правильно сейчас говорить космонавтологыня?!
Неуч.
Що таке гагарін,і хто така Леся Українка в історії України.
Реверанс• вчера в 18:36
Ответ дляПушАпница
В честь Нины Строкатой, но ее никто не знает, поэтому в народе -улица Сракатая.
Дикі люди.Ніхто не знає,бо українська вчена.Гордитися своїм неуцтвом,мабуть пора на болота до своїх етнічних їхати.
Реверанс• вчера в 18:37
Ответ дляБаба Йога
Как и Дарницкая площадь
Я по старинке называю ее Ленинградской
И все мое окружение
Хотя переименовали ее давно
Лет 8 назад
Невиліковні совкодрочери на ворогів України.
Shaan• вчера в 18:38
Ответ дляМаска-0b9f
Повезло )
Реверанс• вчера в 18:38
Ответ дляЯниЯ
Что им сделал Гагарин
Що Гагарін зробив для України?Ніна Антонівна Караванська (дівоче прізвище — Строката; 1926–1998) — видатна українська мікробіологиня, імунологиня, дисидентка, правозахисниця та співзасновниця Української Гельсінської групи (УГГ). Вона стала символом спротиву радянському режиму в Одесі, захищаючи політв´язнів, зокрема свого чоловіка Святослава Караванського, за що сама була ув´язнена.
Реверанс• вчера в 18:39
Ответ дляЛівий Локіть
Не из Украины в космос летал
Нікуди не полетів би,якби українець ракету не сконструював.
Убогі жарти.
Mondays Child• вчера в 18:40
Ответ дляЯниЯ
В каком городе?
В Одессе. Нини Строкатой. Понятия не имею кто это, но ржут все
Krasotka-d9fd• вчера в 18:50
Почему нельзя улицы называть нагірна, паркова, каштанова, центральна, ярмаркова, бетонозаводна, металева, електрична, трамвайна - без політики. Раз і на все життя.
А ще веселкова, квітневе, житні, ромашкова. Ну можна ж.
Реверанс• вчера в 18:56
Ответ дляШтора с кисточкой
Удалено администрацией...
Реверанс• вчера в 18:57
Ответ дляХочу барабульки
Вулицю імені комуняки нормально перймувало.Вся память про комуняк кривава.
Jifferr• вчера в 19:00
Ответ дляПушАпница
Вашу фамилию, надеюсь, тоже коверкают. Вас же никто не знает. Не то что Бунина, да?