Шпондєр• вчера в 18:02
Чи водили Ви дітей в 1н рік на розвивашки? Бо ми вдома лише, стидно
Клевотница• вчера в 18:29
Ответ дляШпондєр
Та всі водять в інсті, то футбол, то ще якась фігня
Учите детей языкам , говорите с ними на нескольких
БезПаспортаНеПродаю• вчера в 18:32
Ответ дляШпондєр
Мій в 2.3 роки був на святі хеловіну для тодлерів,досі мені згадує і хоче ще) За кордоном всі своїх малюків водять - сіті фарм, музеї для дітей, бібліотеки з виставами, йога або танці з мамою з 1 року,футбол з 2 років, форест скул. І мамі весело і дитині. Я їм позаздрила,наші мами в порівнянні з ними зашугані нашовонотреба.
БезПаспортаНеПродаю• вчера в 18:34
Ответ дляЧупокабра
Таке, що там показують, може й мама вдома показати,якщо не лінива. А колективу дитина не потребує до 4х років.
Та звичайно,мого в 2.3 було не відірвати від садка і дітей,він туди під двері у вихідні ходив, садок був у дворі) зранку підривався і тяг свій рюкзак)) зараз 3.5 і нічого не змінилося,хоча садок вже інший і навіть в іншій країні)
Ms. Сама прямота• вчера в 18:44
Нет, конечно.
После 2х дома дочке устраивала развивашки. Творческие, логопедические и логические.
Ей уже скоро 8 будет, до сих пор любит со мной заниматься, помимо школы. Сейчас учу её английскому языку и русскому правописанию.
Сижуревувшоке• вчера в 18:48
Що розвивати плануєте?) Це має сенс, якщо мама в телефоні 24/7. Мама, яка приділяє час дитині навчить набагато більше, ніж тьотя за годину на розвивашках
Оновлена версія• вчера в 18:55
Один раз повела в 11мес. И больше не ходила, там ерунда была. Мне было просто интересно что там. Около двух пошли на музыку. Просто играют и дети слушают. Он заснул очень крепко то тоже больше не ходила. А так с 4-5 где-то стала водить
Котя_люлю• вчера в 19:32
Ну чесно кажучи, вашій дитині рік і я от думаю, що ви за мама. Я наприклад, вже з 5 місяців возила на англійську, розвивашки як і бассейн почали відвідувати з 1 міс. У рік додала спорт. В два роки + додала німецьку і іспанську мову, з трьох ще на музику вожу. В цьому році буду ще записувати на програмування, бо вже 4 далі тягнути немає вже куди. І це дитина ще ходить при цьому у садок.
А ви я не знаю куди дивитесь. Тільки у рік задумались, а папа що, теж спокійно так реагує?