забиякина• Изменено вчера в 19:34

Ущємлєніє російськомовних в Англії

Сьогодні прочитала черговий висер донецького бидла,що зручно вмостила свою ср@ку в Англії.Вони переживають,що українцям не продовжаль статус і доведеться вертатися в рідні еб*ня(мабуть що Донецьк,то воно і є). І тому знаєте,що воно придумало?
Сходило до іміграційногл адвоката і тепер ділиться в совоєму блозі в Threads ’напрацюваннями’, що буде подавати на гуманітарний статус,бо їх ’ руускоязычных ущемляют в Украине’ і тому вони навіть після війни не зможуть повернутися до’ бендеровцев’.
ПриснитсяЖЕ• вчера в 22:14
Ответ длязабиякина
Так отож,прясніть місцеві сєпари,чому ви не їдете на історічєскую родіну?
Чому тянете Донецьк,Київ,всю Україну в російську окупацію.
А коли план не працює,то прикидаєтесь українками і їдете в ненависну Європу,а не в милу сурцю росію,де вас точно ніхто не буде ’ ущємлять’?
Ви 100 % праві і!
ПриснитсяЖЕ• вчера в 22:14
Валіть на болота і будете НЕУЩІМЛЬОННІ 😹
Сегодня не целуюсь• вчера в 22:24
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Идея агонь. Ради ПМЖ ещё и не так раскорячишься.
автор забиякина • вчера в 22:50
Ответ дляКокосиха
Я никого не оскорбляю. Но регулярно слышу в свой адрес, что я москворота, кацапка, узькощелепна, что моя родина даунбас ( вы сами это только что написали).

Поэтому попытка не пытка.
А про ’ мовнюків’ ’ йододефіцитних’,’ селюків тупих’ і т.п. теж не чули? Бо згадана автор,землячка ваша,регулярно такі фрази вживає і навіть в публічних обговореннях.
автор забиякина • вчера в 22:52
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Їх треба не щімити, а давити, як поганих тараканів, щоб вони завалили своє москвороте хлібало 😡 😡 😡 😡
1000% згодна з вами
Кокосиха• вчера в 22:52
Ответ длязабиякина
Я не знаю эту женщину. Но того, что читаю здесь, мне вполне достаточно чтобы не хотеть возвращаться.
автор забиякина • вчера в 22:54
Ответ дляКокосиха
Спасибо. Такие как вы поможете нам получить политическое убежище за рубежом. Побольше подобных высказываний. Побольше.
Звичайно,що допоможемо.
Родимі березки вже зачекалися вас,репатріанти.
Кокосиха• вчера в 22:55
Ответ длязабиякина
Звичайно,що допоможемо.
В Европе есть берёзки? Надо будет присмотреться.
автор забиякина • вчера в 22:55
Ответ дляКокосиха
То чому ви не вертаєтесь в ’ русский мир’,частиною якого ви є?
Кокосиха• вчера в 22:56
Ответ длязабиякина
Вы для чего это пишите? Не пишите мне.
автор забиякина • вчера в 22:56
Ответ дляКокосиха
В московії,де ваш рідний ’ великий и могучий’ квітне.
автор забиякина • вчера в 22:57
Ответ дляКокосиха
Вы для чего это пишите? Не пишите мне.
Дуже цікаво,чому ви не їдете туди,де вам будуть раді?
Кокосиха• вчера в 22:58
Ответ длязабиякина
Мда...
Кокосиха• вчера в 22:58
Ответ длязабиякина
Я там где мне рады.
автор забиякина • вчера в 22:59
Ответ дляКокосиха
Я там где мне рады.
Ви справді вважаєте,що UK рада приймати росіян,яких прийшов ’ визволяти’ хкйло в Україні?
Кокосиха• вчера в 23:00
Ответ длязабиякина
Ок. Не хочу тратить на вас время. Но тему с вашим буллингом тоже сохраню. Спасибо
автор забиякина • вчера в 23:02
Ответ дляКокосиха
Обов´язково збережіть і при нагоді розкажіть,чому англійську в UK ви згодні вивчати,а українська в Україні вам не вчилась.
автор забиякина • вчера в 23:08
Ответ дляКокосиха
Мда...
’У Лондоні затримали 21-річного громадянина України у звʼязку із серією підпалів обʼєктів, повʼязаних із премʼєр-міністром Великої Британії Кіром Стармером.
21-річному Роману Лавриновичу інкримінують три підпали з наміром заподіяти шкоду життю людей.’
https://www.google.com/amp/s/www.pravda.com.ua/new...
Як ви вважаєте за якою візою прибув цей громадянин України? А якою мовою розмовляв?
Кокосиха• вчера в 23:13
Ответ длязабиякина
Вы можете мне больше не писать. Я не читаю.
Я уже заскринила вашу тему, включая пост где вы поддерживаете то, что русскоязычных нужно давить как тараканов.
Я не дискутирую на форуме, а собираю факты ненависти к русскоязычным. Поэтому не тратьте на меня буквы.
Ещё раз спасибо за материал
автор забиякина • вчера в 23:17
Я навіть не здивуюсь,якщо в цього Романа є спільник-одноліток Андрій родом з Донецька,який також за українською візою приїхав в червні 2022(хоча права на отримання такої візи не мав,тому що ще за рік до початку повномаштабної проживав у Ризі).Але навчається собі в Herts,користуючись щедрим студентським кредитом від UK і продовжує ’ русский мир’ любити здалеку.
автор забиякина • вчера в 23:18
Ответ дляКокосиха
Ещё раз спасибо за материал
Розкажете через три роки,де ви врешті решт опинились