Ох,і парились!.
Не так,щоб пару раз за волосся ,а копняки ногами ,мужичку теж дісталось.
Баби зажигають))
Я такого за 50 років не бачила(
Баби зажигають))
Я такого за 50 років не бачила(
Ответ дляBerill
Синька - зло, просто огидно дивитися, дно дна… і діти як заручники в тому дурдомі😡
Зі сторони ,звісно,огидно.
Буде іншим ,як пересторога від зловживання
Ответ дляLor111etta
Зі сторони ,звісно,огидно.
До одноклітинних людей не доходить ну ніяк, скільки випадків тяжких злочинів, вбивств під алко, а тут думаєте якась бійка буде пересторогою?
Таке враження, що це безнадійно, аби хоч дітей за собою не тягнули(((