Почемучечка• 24 февраля в 01:57

Чи реально самій впоратися з немовлям?

Чи варто одразу шукати допомогу - няню, просити родичів?
Женщинас• 24 февраля в 16:13
Ответ дляКукарачка
А вы сношались со всеми подряд?
Вы не ответили на мой вопрос.
Кукарачка• 24 февраля в 16:51
Ответ дляЖенщинас
Вы не ответили на мой вопрос.
А что вам отвечать? Не умеете предохраняться, кто вам доктор. Спите со всеми подряд, ваше право. Не можете справиться с ребенком, то может не стоит и рожать, чтоб потом искать на кого его скинуть ..
Жирафовое варьенье• 24 февраля в 17:14
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А скільки молодшій дитині зараз?
Уже дорослий і самостійний, 5 років)
Жирафовое варьенье• 24 февраля в 17:19
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так і я про немовля. Чи думаєте в селах виключно по одній дитині і коли дитя народжується то не сіють і не жнуть поки не підросте?
Не смішіть. Руками сіють і серпом жнуть? Ще скажіть жінка з місячним малюком картоплю горне (хто це але зараз взагалі руками робить). І в селах частіше всього живуть родинами, ще дитиною приглянн мама -свекруха-сестра-подружка... Прямо там, ’га панщині пшеницю жала’..., ага
Сунуся в чужі справи• 24 февраля в 17:36
Ответ дляЖирафовое варьенье
В селах живуть по різному, а не всі сім´ями. Є дівчата в яких немає мам, чи хворі мами. І так - і з місячними малятами полють моркву і буряки. В мене подруга у вересні народила сьоме дитя. Чоловік був на заробітках в Німеччині. І город прибирала. І за іншими дітьми доглядала. Бо в неї в нашому смт немає родини. Так - прибрати картоплю допомогли. А так все сама.
Пишу вірші, дорого• 25 февраля в 22:04
Ответ дляПочемучечка
А яка посильна допомога від чоловіка? Він же має працювати, відповідно, бажано висипатися
Так, я теж за те щоб чоловік виспався.Я ніколи не будила його вночі але він часто їсти готував, брав на себе купу обов´язків, ввечері сидів з дітьми.Сон дуже важливий.