Бутерброд и я• сегодня в 12:04

Чувствую злость на родителей уже во взрослом возрасте за старые ситуации

у кого так было, что помогло?
Печальки.нет• сегодня в 12:06
Вавка в голові не лікується, отож чужий досвід не допоможе
Може ще третю?• сегодня в 12:06
Допрожити ситуацію. Багато різних технік
Нафаня Маня• сегодня в 12:07
вы прошлое изменить не можете, живите настоящим и будущим, родителей не выбирают, они делали ошибки и вы сделаете со своими детьми
тогдалия• сегодня в 12:08
Психотерапія (емдр травмотерапія) допомогла.
Допрожити ситуації, уявно висловити гнів, спустошити уявну банку образ.
Зрозуміти, що батьки тоді не вміли чи не могли по іншому. І головне до прожити і відпустити образу, зрозуміти, що це в минулому і я зараз доросла.
Неваляшкина• сегодня в 12:11
Ніхто не вчить бути батьками. Ми всі робимо помилки.
Прийміть, що вони могли помилятись, як і ви зараз, були молоді і без досвіду.
После 18• сегодня в 12:12
Можете и сами проходить. Сядьте, напротив пустой стул с ’родителем/родителями’ и общайтесь. Пусть отвечают, доведите до конца. Честно говорите о своих чувствах. И пусть они вас поймут и обнимут.

Также доращивайте своего внутреннего ребенка - представляйте как родители и вы сама взрослая обнимает, носит на руках, покупает все, что угодно вашей малвгке, говорит ей добрые слова. И так каждый день хотя бы перед сном 10-15 минут.
Мне лично это очень помогло

Пс. Также нужно понять, что родители не могли иначе. Не умели, были не в том ресурсе. Не могли. И отпустить
Дуболом• сегодня в 12:12
та успокойтесь вы уже, травмированная, родители растили нас как умели, тогда психологов не было.
Флюорография гуся• сегодня в 12:13
Прийняття. Ви маєте право на будь які емоції. Розуміння що минуле в минулому, незмінне. Як книгу прочитати, може сюжет на початку недуже і головні герої не подобаються але така задумка автора. Ви можете закрити, не читати або написати свою.
Теща дочки• сегодня в 12:14
Не знаю и не понимаю такого. Если и были у меня какие-то непонимания то окончательно они развеялись с появлением ребёнка у меня самой.
Видимо я стала по-настоящему взрослой.
В первую очередь не вижу смысла травить саму себя каким то обидами прошлого.
Флюорография гуся• сегодня в 12:18
Ответ дляДуболом
А до чого тут психологи? Іноді це відверте знущання- побиття, приниження, по різному буває. Історія Шинейд О´Коннор взагалі трешова. Маман відвертий садист.
Кракадэ• сегодня в 12:24
А ещё кто виноват? Может все вокруг только не вы?
Бандитка Сью• сегодня в 12:25
А чё там? Конфетку не дали или булочку не купили?
Булку Дай• сегодня в 12:28
Ответ дляБандитка Сью
явно у вас не было никаких вопросов.
моя младшая сестра ушла из дому на три дня,жила у подруги, родители через школьную классную передали, что тех родителей посадят за укрываетльство, если она не вернется. вернулась. и было мало места!
и таких ситуаций море.
мачеха рулила так, как ей было правильно.
это тема отдельной темы
Olga_72• сегодня в 12:43
Коли подорослішає те і зрозумієте що батьки не Боги, тоді стане легше. Батьки звичайні люди що роблять мільйони помилок. Природою не закладено щоб батьки шкодили дітям. Тому вони роблять все для дітей. Так як вони розуміють.
Глас_Народа• сегодня в 12:45
Ответ дляФлюорография гуся
Отож. А коли щотижня по декілька разів розповідають як взагалі не планували дитину, що розчарувалися через її стать. Коли щотижня побиття, починаючи від дошкільного віку. Коли мати олівцем протикає руку через те, що не зрозуміла параграф...
При чому до ’недобатьків’ їхні родичі ставилися чудово, жодного насильства. Улюблені діти. А над власними знущалися
Глас_Народа• сегодня в 12:46
Ответ дляOlga_72
Тоді як пояснити насильство в бік дитини? Коли от буквально щотижня побиття, коли шрами на обличчі від ’люблячого’ кулака батька?
Бандитка Сью• сегодня в 12:47
Ответ дляБулку Дай
явно у вас не было никаких вопросов.
и таких ситуаций море.
это тема отдельной темы
И что? Вы теперь убиваетесь всю жизнь? Все смешалось сестра, родители и мачеха
Булку Дай• сегодня в 12:48
Ответ дляБандитка Сью
с чего бы мне убиваться всю жизнь? я давно их послала жить свою лучшую жизнь и самовыпилялась. Но обижаться на тупость отца это мне не мешает
Коварная Зая• сегодня в 12:51
Ответ дляБандитка Сью
Батько п*здив і виганяв голою на міжповерхову клітину дівчину підлітка, як вам таке? Дівчина там сиділа до ночі, дивом нікого з сусідів не було, просиділа в капелку за сміттєвим баком на поверху. Та ще багато крінжатіни було. Мама це все спостерігала. Батька вже 11 років немає, мама жива. Просила пробачення. Я наче і вибачила, але іноді накриває. Булочка, хуюлочка.
Olga_72• сегодня в 12:51
Ответ дляГлас_Народа
Дорослий вже повинен розуміти що це психічно хвора людина. Є вибір або лікувати хворого, або дистанціюватись якнайдалі. І відпустити в собі оцю образу, що не дає спокійно жити. Бо образа руйнує з середини. Не дає жити майбутнім. Жорстокість вас навчила бути сильною. Навчила не давати себе ображати. Сформувала характер. Похвалити себе за це. І мріяти про майбутнє.
Бандитка Сью• сегодня в 12:55
Ответ дляБулку Дай
На обиженных воду возят.
Послали и послали, смысл обижаться
Флюорография гуся• сегодня в 13:01
Ответ дляГлас_Народа
Мені шкода. Також немає що згадати доброго але я навіть не хочу зайвий раз це робити. Можна Вас просто обійму?
Булку Дай• сегодня в 13:01
Ответ дляБандитка Сью
На обиженных воду возят.
Послали и послали, смысл обижаться
ну с вашей тональностью я другого ответа и не ждала.
Глас_Народа• сегодня в 13:06
Ответ дляOlga_72
Найстрашніше те, що такі психічно хворі скрізь. Я описала цілком благополучну родину. І мати там педагог причому з неодноразовим званням Учитель року. Більшості людей в принципі не варто було народжувати, я так вважаю
Глас_Народа• сегодня в 13:07
Ответ дляФлюорография гуся
Обіймаю вас 🫂