Суцільна зрада• 24 февраля в 14:07
Хто їздив в таких Інтерсіті Варшава-Хелм?
Дівчата, підкажіть, будь ласка, по Інтерсіті до Хелму. Я часто їжджу на ньому, але такі місця на чотирьох ще не бачила. Вони зручніші, ніж на 6 людей? Хто їздив в таких?
Суцільна зрада
• 24 февраля в 14:11
Так, це перший клас. Але в ньому завжди були купе на 6 місць, а от тепер ще і такі з´явились на 4-х із столиками. То от думаю, чи брати ці нові, чи як завжди)
Смайлик• 24 февраля в 14:15
Ответ дляСуцільна зрада
Берите новые, смотрю и спальные вагоны появились, просто добавили новый поезд,