Качка в тапцях• 23 февраля в 11:46
Хто їздив Київ-Хелм, то шо о 5 ранку прибуває до Хелму
Інтерсіті у 6-22 тільки, це чекати на пероні у холод стояти? Чи можна сидіти у нашому потязі і чи подають раніше інтерсіті?
Прагматик флегма• 23 февраля в 12:15
Точно не помню, но не на перроне ждали. Или в нашем поезде, или в зале ожидания на вокзале.
Смешались в памяти несколько поездок
Качка в тапцях
• 24 февраля в 09:41
Ответ дляПрагматик флегма
Смешались в памяти несколько поездок
там не существует ни зала ожидания ни вокзала к сожалению. Поляки всё снесли уже года 1.5 как
Прагматик флегма• 24 февраля в 12:39
Ответ дляКачка в тапцях
Ок, что за помещение тогда, если идти от перрона по воздушному переходу?
Сиреневая цапля• 24 февраля в 14:10
УЗ ніби зробила якісь вагони, в яких можна дочекатись свого потягу, щоб не мерзнути на пероні. Бо та кімнатка, яка зараз замість вокзалу, не вміщує всіх бажаючих погрітися.
Ті вагони стоять на запасних коліях, до них можна дійти по переходу мостовому. Ця інформація була на кінець січня, коли ми їхали. Як зараз не знаю