Басноплетка• вчера в 14:12
Какой президент вам больше нравится?
Чисто психологически
Результат:
вже голосів:
15 (65.22%)
Зе
7 (30.43%)
Лу
1 (4.35%)
Пу
Обнимашкина• вчера в 14:28
Ответ дляМорожена_курка
путин это не президент, а 30 летняя ржавая дыра, которая посадит россию на мель. Годами точит бюджет на свое удерживание на троне. Сам нарек себя самопровозглашенным президентом. Сколько он платит денег своему окружению, чтоб там удержаться. Сколько денег тратится на войну, ради чего, убивать свой народ и наш. Чтоб плешивая морда в учебниках по истории была.
Самый позорный президент россии.
Да это мерзкая тва*рь* там даже человеком не пахнет
Бесконечность-не предел• вчера в 14:28
Ответ дляУси Пуси
Точно прятался?
Забыли?
Оно там Мивину училось варить.Пока другие его работу работали.И Ленка на три месяца зрысла,пока жена Байдена не приехала.Тогда это чучело из Италии прибыло.
Уси Пуси• вчера в 14:28
Ответ дляЦветочница
Вже на кордоні був, завернули на Київ його назад.
А видео из офиса президента рано утром 24 февраля после объявления войны в машине записывал? Или накануне?
Уси Пуси• вчера в 14:29
Ответ дляБесконечность-не предел
Забыли?
Не то что забыла, а и не знала. Интересно кто его ’работу работал’. Залужный?
Бесконечность-не предел• вчера в 14:29
Ответ дляДолькиКабана
А ви були поруч з зе поки він ховався та бачили віддає чи не віддає він накази?
А что нужно было видеть?
Генерал Наев все рассказал поэтапно.
Цветочница• вчера в 14:30
Ответ дляУси Пуси
А готівку вивозили, ви переконані, що після 24?
Ні. Після 14 години 22 числа 2022 року.
Уси Пуси• вчера в 14:30
Ответ дляЦветочница
Ви наївна. З 2019 хто ж надавав накази, про відвід, розмінування, ротацію бригад, закриття збройних програм?
Не він?
Ротацией и отводом бригад Зеленский руководил? Или все таки Залужный?
Уси Пуси• вчера в 14:32
Ответ дляЦветочница
Ні. Після 14 години 22 числа 2022 року.
А кто вывозил? Я не видела это видео.
Цветочница• вчера в 14:32
Ответ дляДолькиКабана
Він верховний. Чи хто, на вашу думку, підписує доки такого рівня?
Бесконечность-не предел• вчера в 14:33
Ответ дляУси Пуси
Залужный-Кривонос-Наев.
4жды уклонист Зеленский позорно слился.
Цветочница• вчера в 14:34
Ответ дляУси Пуси
Ви на гражданці чи на службі?
Ви знаєте, що таке виконання і втілення наказів?
Обнимашкина• вчера в 14:34
Ответ дляБесконечность-не предел
Удалено администрацией...
Бесконечность-не предел• вчера в 14:35
Ответ дляОбнимашкина
Удалено администрацией...
Что же милая Вы про себя так некрасиво пишете.
Уси Пуси• вчера в 14:35
Ответ дляЦветочница
Ви на гражданці чи на службі?
Втiлення это воплощение? Впервые слышу такое выражение. На гражданке, но военнообязанная.
Цветочница• вчера в 14:36
Ответ дляУси Пуси
А кто вывозил? Я не видела это видео.
Ще побачите.
Це тільки початок, все цікаве ще попереду.
Уси Пуси• вчера в 14:37
Ответ дляЦветочница
Ще побачите.
Ну если это только начало, то до конца я уже не доживу.
Цветочница• вчера в 14:38
Ответ дляБесконечность-не предел
Залужный-Кривонос-Наев.
4жды уклонист Зеленский позорно слился.
І замовив згодом собі броньовані футболки, штани і кителі
Цветочница• вчера в 14:39
Ответ дляУси Пуси
Доживете!
Бесконечность-не предел• вчера в 14:40
92-ю бригаду от Харькова передислоцировали без ведома Залужного.Харьков должны были слить.Сколько дебильных приказов отдал Зеленский за спиной Залужного.
Бесконечность-не предел• вчера в 14:42
Харьков вспоминает как это было. Сьогодні в усіх, мабуть, буде день спогадів. Чотири роки тому почався весь цей жах...
Я гоню від себе свої спогади про той день. Власне я його майже не пам´ ятаю. Але у мене думки про людину, про яку майже не згадує суспільство. Він справжній герой, і для мене є загадкою, чому всі так ретельно про нього мовчать? Чому, крім родичів та кількох небайдужих пенсіонерів, ніхто не згадує про його роль в цій війні? А свідки точно є, й їх багато. Він робив свій подвиг не сам. Навіть Бутусов приїжджав до нього й провів в його кабінеті цілий день 3 березня 22 року, все чув та бачив на власні очі, але ж і він мовчить.
А зараз як раз його дні. Тому що завдяки йому ворог не зміг в перші дні захопити й окупувати найближче до свого кордону наше велике місто - мільонний Харків.
Пам´ятаєте, перед самим вторгненням зєлєнський легко так заявив, що максимум, що ми можемо втратити, так це Харків? Пам´ятаєте, як це всіх обурило тоді? А Харків і досі, через чотири роки, - розстріляний, але не окупований, живе і працює під обстрілами з усього, що у ворога є!
Бесконечность-не предел• вчера в 14:43
Тодішній очільник СБУ Харківщини підполковник РОМАН ДУДІН.
Він розумів, що вторгнення буде, й готувався - оскільки військового стану не було, на свій ризик, під свою відповідальність.
▶️16 лютого до нього прийшов прощатись комбриг 92 бригади - їх переводили в Авдіївку. Дудін спитав, а хто триматиме кордон - там 160 тисяч військ ворога. Наче, якась бригада має приїхати десь 4 березня(!) А до того???
Оскільки Головком в той день був на Харківщині, вони зустрілись. Залужний не знав, що бригаду відводять(!) Після розмови Дудіна з Головкомом 92 бригаду не відвели! Вона захищала місто разом з підрозділами СБУ Сдобожанщина та Фрайкор, які сформував та натренував Дудін, а потім роздав їм стрілкову зброю.
▶️ 23 лютого Дудін отримав дані розвідки, що на аеродромі брянська грузять та готують до вильоту літаки іл76 з десантом та технікою.
Він з кількома колегами примчали в аеропорт й перекрили автотехнікою злітну смугу. А потім в диспетчерській рубці Дудін вимкнув рубільнік навігації, не знаючи, що одночасно вимкнулись аеропорти Дніпра, Запоріжжя, Полтави та Сум....
Якби десант прилетів та захопив би аеропорти, далі туди літаками доставили б війська та техніку, як це було в Празі в 1968 році. Тож наступ був би не колонами по вузьких лісних дорогах Чернігівщини та Сумщини, а одразу з цих міст; від Дніпра...
ДолькиКабана• вчера в 14:43
Ответ дляУси Пуси
Точно прятался?
Шо не бачите, що ботні рознарядка надійшла
Бесконечность-не предел• вчера в 14:43
Ответ дляДолькиКабана
Все боты кто за ПРАВДУ?Під час оборони Маріуполя Дудін отримував від американських колег розвідданні про виліт літаків з авіабомбами бомбити АЗОВСТАЛЬ. Він через хакерів передавав цю інформацію азовцям, й вони встигали сховатись🙏
▶️Ефективні рейди по вичищенню навідників, агентів та ждунів (1080 зрадників), підриви систем ставків для затоплення прикордонної місцевості (це на тиждень затримало просування ворога), вивіз архівів апеляційного суду з чутливою інформацією, організація випічки та безкоштовної роздачі місцянам хліба та консервів, вирішення питань по виживанню міста, - все це вирішував в перші тижні вторгнення очільник СБУ Харківщини підполковник РОМАН ДУДІН. Очільники міста та силових структур десь тоді зникли...
До звльнення з посади наприкінці травня 22 року Харків, як відомо, не бомбили, й не засилали дрг - ворог знав - немає сенсу - там працювала ’контора’.
Коли Дудіна зняли з посади, в бєлгородському відділку фсб був банкет і салют. Там добре знали, хто такий Роман Дудін..
А далі почався жах. Дудіна було об´явлено в розшук. ’Знайшли’ його 11 вересня 22 року - гостював з родиною у батьків на Волині. Заарештували на очах літніх батьків та маленьких дітей з порушенням закону, з маскі-шоу, по беспредєлу, як злочинця. Звинувачення в дизертирстві(!) та держзраді(!).
Бесконечность-не предел• вчера в 14:44
Роман Дудін досі перебуває в одиночці СІЗО. Розгляд справи - в закритому режимі. Внести заставу влада не дає - блокує рахунки. Коли нещодавно заставу спромоглась внести громадянка США (Дудін довго співпрацював з американськими колегами, які дуже його поважають та слідкують за ходом слідства), Дудіна випустили з СІЗО, й в той же момент знов заарештували за звинуваченням в спробі захоплення влади в місті...
За всі 3,5 роки на судові засідання по справі РОМАНА ДУДІНА не прийшов і не згадав про нього у своїх виданнях жоден український журналіст, в тому числі й Юрій Бутусов, та жоден політик чи депутат. ВЗА ГА ЛІ. Лише американські ЗМІ та колеги з ФБР...
ДолькиКабана• вчера в 14:44
Ответ дляУси Пуси
Шо то ви таке невдобне питаєте.