Чарівна патика• 24 февраля в 15:18
У вас было такое, что в трудные моменты все отворачивались?
Суцільна зрада• 24 февраля в 21:21
Ответ дляЧарівна патика
То это у всех так?
Іноді людям не хочеться стигнутися з чужим болем, іноді вони не проти допомогти, але не вміють підтримати. Іноді намагаються підтримати, а виходить навпаки.
Я двічі стикнулася з подібним, при чому в інших важких ситуаціях ці ж люди підтримували. Було важко і від ситуації, і від того, що не підтримали.
...аяприкольная• 25 февраля в 00:05
Ответ дляЧарівна патика
Отношений уже боюсь и не завожу, так как вначале изображают неземную любовь, а при малейшей проблеме исчезают
Сколько вам лет?