Невидимка• вчера в 03:36
Порадьте тепле взуття дівчині підлітку, може хтось стильне прикупив?
Хто любить шопінг, похвастайте, що модне, стильне тепле купили чи плануєте. Подивилась сайти, поки не знайшла цікаве. Або подобаються дитячі моделі, а мені 42 р. потрібен).
Невидимка
• вчера в 03:41
Ответ дляТантрический кекс
Моя сама обирає)
Моя лінується, ніде немає в магазинах в ТЦ 42 р., я по сайтам шукаю їй, пропоную, вона уроками зайнята)
Швидкоруч• вчера в 06:33
Автор сочувствую. У самой такой почти размер, мало что интересного есть, все очень массивное.
Викупана• вчера в 08:44
Ответ дляКуратор дебошей
Посмотрите на Тему, данная модель до 42 р.
російський сайт? нашо його тягнете сюди?
Пугачиха• вчера в 08:59
Ответ дляВикупана
це китайський , аби написати..
Викупана• вчера в 09:48
Ответ дляПугачиха
це китайський , аби написати..
А вам аби щось кинути.
Зоряний Шлях• вчера в 10:34
Ответ дляГарантую неперелевки
Угги эти сейчас популярны
Підтримаю, актуальні зараз і взуття хороше.
Куратор дебошей• вчера в 11:34
Ответ дляВикупана
Temu - это китайский сайт.