Хтомолодець? Я!• вчера в 12:42
Хорватія як країна для навчання
Чи варто розглядати?
Мало інформації, напрямок не дуже популярний поки.
Столічна штучка• вчера в 12:57
Ответ дляХтомолодець? Я!
2300 в рік. Не так і дорого.
А проживание питание?
Хтомолодець? Я!
• вчера в 12:58
Ответ дляСладкий лимончик
Ви якось дуже далекі від реалій життя в інших країнах. Отримає він диплом англійською і що далі з ним робити?
Ні, я дивлюсь на досвід своїх друзів/знайомих. З Польщі/ Литви таки дістались англомовних країн для постійного проживання.
З вишневого садка• вчера в 12:59
Ответ дляХтомолодець? Я!
2300 в рік. Не так і дорого.
У друзів донька поступила в приватну американську школу (в Загребі) в 10клас, все англ, хорватської немає зовсім. Далі хоче спробувати в британський вуз.
Це просто як інфа.
Хтомолодець? Я!
• вчера в 13:00
Ответ дляСтолічна штучка
А проживание питание?
Гуртожиток 185
Сладкий лимончик• вчера в 13:00
Ответ дляХтомолодець? Я!
Якщо є ціль переїхати в англомовну країну, то це краще робити чим швидше і отримувати місцевий диплом . Бо після отаких сумнівних дипломів східної Європи для того, щоб потім десь влаштуватися нормально, можуть піти роки.
Хтомолодець? Я!
• вчера в 13:01
Ответ дляЗ вишневого садка
Це просто як інфа.
От і я про можливості. Ця країна як старт.
І то, поки що в якості одного з варіантів.
Столічна штучка• вчера в 13:01
Ответ дляСладкий лимончик
Может если у автора мальчик,то лишь бы где
А направление какое?
Боневтікла• вчера в 13:02
Ответ дляМрію про пончик
моя донька навчалась в Словаччині англійською. Така собі ідея була, у викладачів слабка англійська, плюс всій акцент, плюс у дитини акцент...навчання йшло не дуже. Тому повернулась в Україну і перепоступала в універ.
це правда, що найкраще навчатися мовою країни
Хтомолодець? Я!
• вчера в 13:02
Ответ дляСладкий лимончик
Звучить чудово. А цінник на навчання і життя в тих країнах бачили? Була б така можливість- не запитувала б тут
Хтомолодець? Я!
• вчера в 13:03
Ответ дляСтолічна штучка
А направление какое?
Мальчік.
Факультет економічний, спеціальність- менеджмент в it. ( як варіант)
Мрію про пончик• вчера в 13:04
Ответ дляБоневтікла
Може й краще, але є академічна мова, яка використовується в навчанні...просто мови спілкування недостатньо щоб якісно навчатись в іншій країні.
Сладкий лимончик• вчера в 13:04
Ответ дляХтомолодець? Я!
Так, вам може вийти дешевше з урахуванням усіх плюшок, ніж в східній Європі
Боневтікла• вчера в 13:06
Ответ дляХтомолодець? Я!
ваш варіант абсолютно реальний. А ще як дитина здібна - буде все ок.
Хтомолодець? Я!
• вчера в 13:06
Ответ дляСладкий лимончик
Наприклад? Ну реальний універ, плюшки і місячний бюджет- можете навести?
Я вже півроку моніторю всю Європу, всі наші агенції- не може бути там дешево((
Столічна штучка• вчера в 13:07
Ответ дляХтомолодець? Я!
Мальчік.
Для проджекта универ не нужен,достаточно курсов,для HR нужна скорее психология,а не экономика
Хтомолодець? Я!
• вчера в 13:07
Ответ дляБоневтікла
Я просто Польщу-Словаччину одразу не розглядаю. А Хорватія і недалеко, і по різним опціям підходить.
Мрію про пончик• вчера в 13:16
Ответ дляХтомолодець? Я!
В ютюб є дівчина українка, яка навчалась в Словатччині потім перепоступила в Хорватію, може якусь інформацію найдете там, бо дійсно мало хто туди вступав навчатися...