Ms. При теле• 26 февраля в 14:47
Мінімальна вартість тату
Дівчатка.яка мінімальна вартість тату у вашому місті/селі? Давайте візьмемо не супермайстра, отак середнє арифметичне. Яка мінімальна ціна у "середньостатистичного" тату-майстра?
Ms. При теле
• 26 февраля в 15:19
Ответ дляСкрипяСердцем
яке місто?
я сама - тату-майстер, але працюю відносно недавно. Друзі кажуть, що ставлю дуже малі ціни. А я, чесно кажучи, поки зовсім не можу зорієнтуватися. Містечко невелике, ставлю мінімальну - 500 гр
СкрипяСердцем• 26 февраля в 15:24
Ответ дляMs. При теле
ви орієнтуйтесь по цінам в вашій місцевості, бо ціни різні
Багиня• 26 февраля в 15:27
Ответ дляMs. При теле
Оо, цікаво в вас як в майстра запитати, скільки коштує зробити татуювання на шиї, велике тату вся шия
Бабуся Бетман• 26 февраля в 15:27
Ціни реально різні.
Я робила за 4 тисячі. Але там ціна за сеанс, в мене десь 8 годин пішло на неї. Можна було розбити на 2 сеанси, то було б 8 тоді.
Та легко!• 26 февраля в 16:22
Ответ дляБагиня
И лицо захватите ,будет супер
Пишу з калідору• 26 февраля в 16:58
Міні-тату десь 2500 грн, це розмір сигаретної пачки, як вище пишуть. І до нескінченності
Мой завтрак• 26 февраля в 17:00
Только не дешевые.. там качество ужас.. недавно знакомая показала свою тату, я долго не могла понять ШО ЭТО? Вот реально пятно и не понятно что это и мне было жутко признаться что я не могу в этом пятне понять что там за образ. впервые такое. Это было тату по шаблону/трафарету.. мда.. жуть. Сделано недавно!
Мой завтрак• 26 февраля в 17:02
Ответ дляБагиня
Не рекомендую.. чем выше тату к лицу, тем опаснее и это признак психологически нестабильного состояния..
Багиня• 26 февраля в 23:57
Ответ дляМой завтрак
Мені просто чоловік один сподобався, і в нього вся шия в тату))) то цікаво стало