НеГолосую• 26 февраля в 15:36
Дівчата, у кого під час вагітності різко посипались зуби або ясна почали кровити
Що робили і чи допомогло до пологів? До стоматолога йти страшно, але тягнути теж не варіант.
Барабан для дорослих• 26 февраля в 15:39
Лечила всегда и во время беременности и после , не вижу проблем
Україна наше все• 26 февраля в 15:39
Взяти себе в руки і сходити до лікаря. Пояснити, що Ви трусіха. Ви не одна. Знайшла свого лікаря і вже не боюсь. Вашій дитині потрібна мама з гарною посмішкою
З вишневого садка• 26 февраля в 15:51
О так. Як зараз пам´ятаю момент. Був кінець першого триместру. Був ще токсикоз і я їхала в таксі, вирішила з´їсти шоколадну цукерку, бо це єдине що було у сумці. Жую цукерку і думаю,а звідки в цукерці горіхи. І тільки потім доперла, що то в мене зуб розкришився . (((
Безсовісна кума• 26 февраля в 16:20
Як це до стоматолога йти страшно, якщо він і так є обов´язковий під час вагітності.
Штора с кисточкой• 26 февраля в 16:23
У меня кусок зуба откололся и флюс был и десна кровили, помню полоскала Ротоканом еще, в любом случае идите к доктору
Аноним с кешбеком• 26 февраля в 16:41
Найдите возможность полечиться у хороших специалистов, после рождения малыша сложнее будет планировать.