Пугачиха• 27 февраля в 11:41
Ярмарок в школі
Сосиски хороші в слоєному тісті з кунжутом норм? Чи щось інше?
Пугачиха
• 27 февраля в 11:43
Ответ дляЛижТолько
Норм. Таке добре купують, краще ніж щось солодке.
Дякую
Мовчу, але хочу• 27 февраля в 11:46
я попкорн купила, вот так расфасовала, улетел моментально.. Мордочки на работе распечатала, сын вырезал и на двухсторонний скотч прилепил. 15 мин на все ушло))
Платье Длинное бальное• 27 февраля в 12:00
Так. Солодкого буде і так багато. В нас сосиски і піца розлетілись в першу чергу.
Пугачиха
• 27 февраля в 12:23
Ответ дляЛепешечка
Хороша ідея. Ще піца нормально заходить.
Її довше робити, в мене мало часу(
Пугачиха
• 27 февраля в 12:23
Ответ дляМовчу, але хочу
Цікаво!
Почекуха• 27 февраля в 12:42
Доколе в школе будет эта вакханалия пропаганды нездорового питания
12 галюцинаций• 27 февраля в 13:11
Чудово, розкуплять точно. Просто не дуже вам вигідно буде по собівартості
12 галюцинаций• 27 февраля в 13:13
Ответ дляПугачиха
Її довше робити, в мене мало часу(
То залийте просто желе - дуже вигідно і по часу, і по грошах, а ще ніколи воно не залишилось, завжди розмітають
Пугачиха
• 27 февраля в 13:31
Ответ для12 галюцинаций
Я знаю, подумаю
Пугачиха
• 27 февраля в 13:32
Ответ для12 галюцинаций
То нічого, дитина переживає щоб купували, бо тоді їй соромно якщо залишається
Пугачиха
• 27 февраля в 13:33
Ответ дляПочекуха
Ну так давно вже
Мовчу, але хочу• 27 февраля в 20:58
Дякую, але ідея не моя, взяла з просторів інтернету і повторила, але дійсно класна.. багатьом матусям полегшує життя, коли потрібно щось на ярмарку придумати)