Байрактарна• 27 февраля в 16:44
Купила собі сироватку з антиоксидантами, але не розумію, коли її краще наносити
Зранку чи ввечері, і з чим можна поєднувати. Підкажіть будь ласка.
Как_б_не_так• 27 февраля в 16:53
в любое время...как удобно, можно и под макияж, если с ним не конфликтует...
ElenaIsaeva32• 27 февраля в 17:35
А які саме антиоксиданти?Якщо віт С то зранку краще під СПФ якщо якісь кислоти або ретинол то на ніч