Отчебучкина• 27 февраля в 17:33
Лікарські призначення і відрядження
Всім привіт. Таке ось питання: проходжу зараз лікування гомілкостопа по резульаттах МРТ (запальний процес, рідина, сильний біль).
Основне лікування - щотижневі уколи в гомілку - плазмотерапія + гіалуронка.
В мене буде двотижне відрядження у Львів.
Чи реально буде зробити в іншій клініці такий укол чи плазму, чи інші клініки відмовляться навіть якщо надам призначення з іншої приватної клініки?
Отчебучкина
• 27 февраля в 17:51
Ответ дляротцвеники
Это вашу плазму нужно готовить или просто готовый препарат ввести?
мою
ротцвеники• 27 февраля в 17:53
Ответ дляОтчебучкина
мою
В этом основная сложность, но, возможно, где то и сделают, позвоните клиники
Отчебучкина
• 27 февраля в 17:54
Ответ дляротцвеники
Тобто формально це не заборонено, просто не всі захочуть заморочуватися, правильно я зрозуміла?
Бо лікаря свого спитала, він таким сумнівом знизав плечима ..
ротцвеники• 27 февраля в 17:55
Ответ дляОтчебучкина
Не запрещено, у вас же на руках выписка и назначения врача, это не важно, где он работает
З понеділка на дієті• 27 февраля в 18:21
Позвоните в клиники и спросите. Могут не захотеть без назначения их врача. Заключение у вас с печатью? Это риск. Они будут вводить неизвестно что
Едимнаморе• 27 февраля в 18:40
Ответ дляОтчебучкина
Спитайте в клініці, де обслуговуєтесь, чи нема в них філії там, куди ви їдете.