Советничаю тут• Изменено вчера в 20:07
Мене дуже тригерить тема написання дипломних та інших робот на замовлення
Я писала сама свої дипломи і знаю дуже багато людей, що писали самі. В моїй сфері (психологія) це не просто писульки з басейном води, а цінні емпіричні дані. Але до дипломних робіт, які зараз викладають у відкритий доступ, університети серйозно ніхто не ставиться. Тому що - зрозуміло ж, що певний відсоток дані сфабриковані, і невідомо де які. Тобто ті хто вдається до написання робот за гроші просто ховають і знецінюють величезну купу реальної праці. Найбільш пікантний момент - що це зазвичай аспіранти або науковці, який нібит-то люблять науку.
А які у вас емоції щодо цього?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Теж ненавиджу таке
Нейтрально ставлюся
Нормальна практика
Інше
Булькаю• вчера в 20:52
Ответ дляСоветничаю тут
А що означає ’не готова’? Може я приблизно такого і очікувала.
Означає що ви не можете змиритися з існуванням думки що відрізняється від вашої. А ще у вас манія величі. Типу ваша робота комусь сильно потрібна.
Советничаю тут
• вчера в 20:53
Ответ дляБулькаю
Так може її немає бо вона мало кому цікава? Якщо питання мало досліджується, особливо якщо ви тут написала, що провести дослідженння в галузі психології набагато легше, ніж в медичній наприклад, то може воно цікаво дуже обмеженому колу людей та не вартує зусиль?
Є таке поняття ’наукова новизна’. Тема не зовсім банальна. ’Мало кому цікава’ тема чомусь вивилася суттєво пов´язаною з показниками психічного здоров´я.
Советничаю тут
• вчера в 20:55
Ответ дляБулькаю
Що означає для ’змиритися з існуванням думки, що відрізняється від вашої?’
Ну про манію величі, це к моїм викладачам, захвалили мабуть, що таки потрібна.
Булькаю• вчера в 20:55
Ответ дляСоветничаю тут
Ну якщо ви така собі новатор, то можете самостійно розвивати свою тему далі. Вивчати, досліджувати, писати статті, наукові роботи. Захистити кандидатську.
Советничаю тут
• вчера в 20:56
Ответ дляБулькаю
Те що я можу і можливо буду далі розвивати, ніяк не змінює поточної ситуації, яка мене обурює.
Булькаю• вчера в 20:57
Ответ дляСоветничаю тут
Господи, ваші викладачі це мнєніє кількох осіб. Ви що, вчора вуз тільки закінчили? Такій щєнячій восторг.
Советничаю тут
• вчера в 20:58
Ответ дляБулькаю
У мене і своє ’мнєніє’ є. І це не тільки про особисто мої роботи. В принципі ВСІ роботи, які містять реальні емпіричні дані, мають сенс.
Муркошечка• вчера в 20:59
Ответ дляБулькаю
Кому воно потрібно?
В психологів таке саме майбутнє,як в юристів ,економістів ,дизайнерів і банківських робітників.Куди не плюнь-попадеш в когось з них.Скоро поряд стануть психологи.😉
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• вчера в 21:01
Я писала сама, и меня ничего не тригерит). У на была такая защита сумашедшая😁 Что 2 из группы получили отлично, 4 хорошо, и кучка не защитились. И да многие покупали у своих научруков
Галябалована• вчера в 21:01
Автор, давайте так: стандартом для теоретических обзоров в науке является руководство PRISMA. Минимальным количеством для валидной экспериментальной группы является хотя бы 50 человек, а в идеале 100 человек. Что из этих двух пунктов вы соблюли? То, что вашу статью напечатали, ни является подтверждением, что она читабельна и что-то дала для науки. По моей теме практически все научные статьи, напечатанные в журнале (и подготовленные студентами психологии), были мягко говоря, не очень высокого качества. Я не смогла никого процитировать, только разобрать типичные ошибки авторов)).
Да и настоящий исследователь будет скорее собой недоволен, чем будет убежден в своей невъе....сти. Эффект Даннинга-Крюгера никто не отменял.
Советничаю тут
• вчера в 21:02
Ответ дляГалябалована
У меня было 70+ человек в дипломах.
Галябалована• вчера в 21:03
Ответ дляСоветничаю тут
У меня было 70+ человек в дипломах.
В контрольной группе? Или в обеих?
Советничаю тут
• вчера в 21:03
Ответ дляГалябалована
В контрольной группе? Или в обеих?
У меня был не эксперимент.
Галябалована• вчера в 21:07
Ответ дляСоветничаю тут
У меня был не эксперимент.
Перечитайте его через месяц, когда пройдет эйфория после защиты, вы удивитесь, какие странные вещи написали и сколько ошибок допустили.
Советничаю тут
• вчера в 21:08
Ответ дляГалябалована
После бакалаврской защиты уже скоро 2 года пройдет.
Советничаю тут
• вчера в 21:17
Ответ дляГалябалована
’является руководство PRISMA. ’ - вы так пишете, как будто украинские ученые им руководствуются массово.
Забризкана водою• вчера в 21:20
Ответ дляСоветничаю тут
Ви після першого речення не змогли прочитати?
А ви?
Однозначно• вчера в 22:44
Нормальная практика. Потому, что, к сожалению в дипломной работе настоящих практических исследований в лучшем случае процентов 40-50, если по-честному. И этим может быть интересно заниматься. Остальное же это обширная теоретическая часть и марудное обозревание чьих-то трудов на эту тему. Это мегаэнергозатратно и никакой новизны там нет. И да, люди не хотят тратить своё время на копание в работе какого-то дяди, который 60 лет назад этим занимался.
Если бы эти обзоры были краткие, было бы гораздо легче. Но увы.
Советничаю тут
• вчера в 23:20
Ответ дляОднозначно
Нормальный диплом пишется на основе работ 5-10 летней давности + классики. Если не хочется учиться , то зачем идти в вуз.
Стильна штучка• сегодня в 12:22
Залужному пред’явіть за дисертацію і ступінь доктора філософії - тригерить не те слово