Советничаю тут• Изменено вчера в 20:07
Мене дуже тригерить тема написання дипломних та інших робот на замовлення
Я писала сама свої дипломи і знаю дуже багато людей, що писали самі. В моїй сфері (психологія) це не просто писульки з басейном води, а цінні емпіричні дані. Але до дипломних робіт, які зараз викладають у відкритий доступ, університети серйозно ніхто не ставиться. Тому що - зрозуміло ж, що певний відсоток дані сфабриковані, і невідомо де які. Тобто ті хто вдається до написання робот за гроші просто ховають і знецінюють величезну купу реальної праці. Найбільш пікантний момент - що це зазвичай аспіранти або науковці, який нібит-то люблять науку.
А які у вас емоції щодо цього?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Теж ненавиджу таке
Нейтрально ставлюся
Нормальна практика
Інше
Алгонавт• вчера в 20:17
Ответ дляСоветничаю тут
А потім ви будете сварити ’поганих психологів’ які тільки гроші тягнуть і не допомагають.
Мої колеги писали диплом за Кличка, Гройсмана та інших діячів
Муркошечка• вчера в 20:17
Ответ дляСоветничаю тут
Я написала у повідомленні 16. Практичний професіоналізм спирається на наукові дані.
Вам треба з цим тригером переспать. Завтра буде новий, ще тригеровіший.
Галябалована• вчера в 20:17
Ответ дляСоветничаю тут
Повірте, є різниця між здатністю проводити втручання і здатністю організувати дослідження. Це різні навички. Загалом для розвитку професійної компетентності психолога важливо мати досвід особистої терапїі та супервізії, ніж написати диплом. Хоча цінність диплом я загалом не відкидаю. Я з іншої сфери, моя магістерська мені багато що дала для формування професійного світогляду і подальшої діяльності
Советничаю тут
• вчера в 20:18
Ответ дляГалябалована
Я думаю, проблема в самій природі академічної освіти в Україні. У нас немає нормальних програм з дослідницькою складовою і все дуже погано в сфері гуманітарних наук. Якби у нас дійсно навчали, як проводити дослідження, писати магістерські, ставили зрозумілі і реалістичні вимоги, то дипломів на замовлення було б менше.
Не обов´язково проводити експерименти, можна брати інші методи досліджень, щоб вивчити проблему. Фокусування на одному методі та завищені вимоги до магістрантів призводять до того, що люди купують дипломи.
Мій брат - психолог з великим колом клієнтів та рекомендацій від колег - купив. Я писала самостійно, відстоявши інший метод для дослідження, але в моїй групі були і ті, хто заплатив - тільки тому, що нам поставили справді завищені вимоги, які для більшості студентів було неможливо виконати.
Згодна. Але я говорю про те, що є зараз, наслідки такого стану речей - тисячі реальних робіт просто викунили в мусорку. На дуже актуальні теми - які могли б бути базою для того, щоб допомагати людям, що страждають від війни, військовим.
Анютины ласки• вчера в 20:18
Я не знаю насчет дипломов в психологии. Я в свое время в торговом курсачами подрабатывала несколько раз. То мне за них не стыдно, одной заочнице вообще так расстаралась, что ей препод отлично поставила и расхваливала, какая она молодец
А еще бизнес-план (рассчетную часть) тоже нарисовала так правдоподобно, что его купили в итоге как реальный бизнес план )))
Забризкана водою• вчера в 20:19
Ответ дляСоветничаю тут
Ок, якщо вам з психологами незрозуміло. З медиками те ж так? Нікому не потрібно досліджувати, як люди реагують на ліки, вдосконалювати лікування?
Ці дослідження проводяться не в дипломних роботах. Ми, до речі, не писали ніяких дипломних. В нас були історії хвороби з кожного предмета. І так - дані там були ’підтасовані’ під діагноз, який описуєш.
Советничаю тут
• вчера в 20:19
Ответ дляСнежнакомка
Блин, ну проработайте свой юношеский максимализм. Реальный мир не такой как вам хочется.
Проработайте свой страх реальных эмоций. Я написала про то, что меня возмущают - имею на это право.
Шкала Радощів• вчера в 20:19
Потому что в Украине зачастую диплом это просто бумажка чтоб устроиться на работу, без нее никуда не берут. Вот как могут, так и получают образование
Советничаю тут
• вчера в 20:20
Ответ дляЗабризкана водою
Вони ці дані беруть не з дипломних робіт))
Ви після першого речення не змогли прочитати?
Отчебучкина• вчера в 20:20
Ответ дляСоветничаю тут
Мне кажется вы придаете слишком много значения своим дипломным работаи психолога. Суть дипломной работы: показать на примере исходной информации умение использовать полученные данные. От того, что базу данных вы получите от искусственного интеллекта, качество не изменится. Специалист или умеет работать с данными: анализировать, делать выводы и предлагать решения, или нет.
Я, как технарь по первому образованию вижу у вас отсутствие логики и стремление подогнать результаты под ыаше едино верное мнение.
Как я могу доверить свою психику специалисту, который обижулька и манипулятор? Что вы мне насовеиуете с такими систе ными настройками?
Виправлялочка• вчера в 20:20
Мені психологія і психологи така муть. Ніколи б не хотіла платити гроші за те, що з тобою поговорять. Я краще з мамою це зроблю
Аль де Барановна• вчера в 20:20
Ответ дляСоветничаю тут
Практичні психологи спираються на дані наукових досліджень. Не обов´язково вони самі їх читають. Але вони читають посібники, проходять курси, які повинні грунтуватися на наукових роботах.
На наукових роботах з магістерських?) не смішіть.
Советничаю тут
• вчера в 20:20
Ответ дляНа_оба_рот
Сама писала.
У мене до Вас питання. Чому Ви так безграмотно пишете?
Я не филолог.
Незламна• вчера в 20:20
А Залужний, Усикк со своим докторскими по филоссофии на минутку) Вас не беспокоят?
Советничаю тут
• вчера в 20:21
Ответ дляБез QR коду
Так берите научные данные из открытых источников иностранных универов.Какие исследования нормальные в Украине?
Плюс нужно знать биохимию,и вообще исключить вначале паталогиии
Я проводила номральне дослідження, і багато хто те ж.
Галябалована• вчера в 20:21
Ответ дляСоветничаю тут
В якому смислі - викинули?
Советничаю тут
• вчера в 20:22
Ответ дляГалябалована
Я не пишу про те що мене тригерить некомпетентність тих, хто писав не сам. А про те, що реальна праця знецінена. І важливі дані.
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 20:25
Ответ дляСоветничаю тут
Є різні поняття про норми - норма тому, що все так роблять. І норма тому, що це етично і веде до гарних наслідків. У другому випадку це НЕ норма, я пояснила чому у темі.
По моему у Вас мания величия относительно ценных эмпирических данных в Вашем дипломе. Диплом это не монография и по нему никто учится не будет в дальнейшем.
Я б к такому психологу как Вы не пошла, хожу к приятным в общении людям как минимум.
На_оба_рот• вчера в 20:23
Ответ дляСоветничаю тут
Я не филолог.
Вища освіта спонукає бути грамотнішою. Чи Ви прогулювали деякі дисципліни?
Просто каралева• вчера в 20:23
Слухайте, а що вам до інших? Живіть своїм життям і удосконалюйте себе і свої навички. Тригери це теж не норм )
Муркошечка• вчера в 20:23
Ответ дляСоветничаю тут
Дайте посилання на свою роботу. Бо заінтрегерували.
Советничаю тут
• вчера в 20:23
Ответ дляЗабризкана водою
Зрозуміло. Ну а у психологів так - міні-дослідження вже з курсових.
Булькаю• вчера в 20:25
Ответ дляСоветничаю тут
В Україні провести дослідження чогось для наукової роботи дуже складно, так як майже все необхідно замовляти із-за кордону. Тим більш, є наукові працівники в кожній галузі, а є практики. І це різне. Профессор з медицини не завжди є апріорі класним практиком. Як і класний оперуючий хірург, наприклад, може не бути класним науковцем.
Муркошечка• вчера в 20:27
Ответ дляСоветничаю тут
Де дослідження? Мене вже тригерить ваше балобольство без фактів.
Ще й безграмотна.
Советничаю тут
• вчера в 20:27
Ответ дляОтчебучкина
Ага, а суть обучения в вузе - ’показать способность учиться’. По такой логике не надо требовать от студентов искать реальных респондентов. А раз требование есть и они их нашли, то это уже не фикция.
Вы может и технарь, а слово логика и манипуляции используете явно в каком-то альтернативном смысле.
Аль де Барановна• вчера в 20:27
Ответ дляСоветничаю тут
І що? Ну от я теж писала курсову з психології. Сама, на цікаву для себе тему. Але по суті робота просто пішла в стіл.
Якби пішла в науку, розвивала б тему далі. Але ніхто не ґрунтує свої методи роботи на курсовій студентів четвертого курсу і не цитує їх у своїх дослідженнях. З чого такий плач мені особисто не зрозуміло. Хіба що бісячка від того, що хтось купив/скачав, а ти кожен абзац народжувала та над статистикою корпіла. І шо?
Советничаю тут
• вчера в 20:28
Ответ дляАль де Барановна
Так тому на ці і не спираються, що знають як їх пишуть. Замкнене коло.
Добрая свекровь• вчера в 20:28
Ответ дляСоветничаю тут
тю. у нас он навіть Наш дуже цікаво навчався..,бо так ніхто з одногрупників і не обізвався за цей весь час.
Супер спец вивчився, он як гарно керує - побудував країну своїх мрій.
а як його виборці задоволені його набутими професійними якостями!!
Галябалована• вчера в 20:28
Ответ дляСоветничаю тут
Вона не знецінена. Ви отримали за свою працю оцінку. Оцінюють не дані, а рівень навичок, продемонстрованих здобувачем. Якщо здобувачу цікаво, він буде розвивати ідеї, запропоновані в своїй роботі далі і вдосконалить рівень презентації.