Мама Карло• вчера в 23:27
Який олівець для брів обрати?
Знайшла два варіанти, автоматичний олівець NYX чи Bobbi Brown
Зробіть вибір:
вже голосів:
NYX
Bobbi Brown
Смайликівна• вчера в 23:31
Тицьнула на боббі, хоча ні першого , ні другого не мала, мала nyx,помади, олівці блиски, маю зараз боббі праймер, тіні, помаду, бази на очі і обличчя, якість у боббі значно краща, тіні взагалі просто найкращі і супер стійкі
Соседушка• сегодня в 00:46
Ответ дляСмайликівна
Вы случаем не знаете возможно ли гелевую подводку от Бобби реанимировать от подсыхания ?