ДаЗдраПерма• 28 февраля в 09:52
Порадьте недорогу, але нормальну сковорідку, яка не вмирає через 3 місяці
Дякую
Єдина Країна• 28 февраля в 12:01
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Купити дешеве гімно за 200 грн. Сковорідкаменше 800 грн -1000 коштувати не може. Моїй вже 4роки. Як нова. Але ж я за неї і віддала в 2022 р 890 грн.
А за 200 бувають сковорідки?
Зупка_цем• 28 февраля в 12:15
Ответ длямегамоСГ
Посилання нема і схожих не знайшла. Вона йшла в наборі з каструлями. Нержавійка з багатошаровим дном.
Дякую за відповідь
Тоскующая• 28 февраля в 12:19
Ответ дляНевгамовна сила
Я задововолена,чавун,є чавун
А якупила і викинула...
Кусман Сиру• 28 февраля в 12:57
Я недавно купила новую Рисолли серия Гранито . Предыдущая такая отслужила 8 лет . До этого ни одна так долго не жила . Правда дешевой ее не назову , цена от 2000 в зависимости от диаметра . Если интересно то скину ссылку на сайт где покупала , это прямой поставщик из Италии и цена у них самая дешевая .
Полонянка SexShop-а!• 28 февраля в 13:49
Ответ дляЄдина Країна
А за 200 бувають сковорідки?
Так.на Тему