Горлаю зрання• сегодня в 10:56

Чому пропонують такі низькі зарплати?

За кваліфіковану працю. Ось, наприклад, по вакансіям бухгалтера найчастіше зустрічається зарплата 25-30 тисяч. Але хіба це гроші? Потрібно вивчитися, постійно підтримувати свою кваліфікацію, крім того, це дуже відповідальна і нудна робота. Натомість можна піти працювати на виробництво, баристою чи адміністратором і мати ті самі гроші.
А тут ще пишуть часто, що треба мати особливі знання і бути спеціалістом, щоб твою роботу норм оплачували. Хіба це норм?
Значит надо• сегодня в 10:58
Если многие согласны, то зачем платить больше?
Зарплаты там,где дефицит.А если например юристов,экономистов,дизайнеров,психологов и прочих как грязи,то не согласится одна,прийдёт другая.
Как нефиг делать• сегодня в 10:59
Потому что зарплату формирует рынок. Все
Муууумие• сегодня в 11:00
Класс, с каких это пор 25-30 это не зарплата?
ЛолитаНеРазлита• сегодня в 11:01
Такий зараз ринок. А це нормальні ще гроші. А освіта у нас у більшості є, що з того.
Кили и Манджаро• сегодня в 11:01
У меня ЗП бухгалтера 22 к( Киев). Если бы сильно напряглась,могла бы взять ещё пару фирм. Я немного ленивая)
Инстагра_мерша• сегодня в 11:03
Той, кому ця робота нудна, не йдуть туди працювати. В мене багато знайомих бухгалтерів, їм їхня робота подобається. Саме оця ’нудність’ їм не нудна, вони в своїй стихії.
З приводу тривалого навчання - ви смішні. Іноді достатньо курси закінчити. Наприклад, подруга еколог після курсів стала бухгалтеркою . А старший бухгалтер в моїй організації 15 років тому закінчила курси при біржі праці, бо за її фахом не було роботи
І що точно, навчання аж ніяк не триваліше за інші професії.
Пожарник• сегодня в 11:03
Хороший бухгалтер и без вакансий найдет себе теплое место с хорошей зп. А посредственному и тридцатки хватит.
Кили и Манджаро• сегодня в 11:03
Ответ дляИнстагра_мерша
Абсолютно верно. Я вообще училась в Ютубе ,смотрела видеоролики и читала методические рекомендации,как вести бух.учет
автор Горлаю зрання • сегодня в 11:06
Ответ дляМуууумие
Чому не зарплата? Це зарплата, просто така сама зарплата, як у некваліфікованих працівників
Пожарник• сегодня в 11:08
Ответ дляГорлаю зрання
Кто то мешает бухгалтеру вместо нудных цифр мыть унитазы и иметь 30?
Добродійка• сегодня в 11:08
Ответ дляГорлаю зрання
Неквалифицированный работник отрабатывает такую зарплату целый день на ногах. А бухгалтер на участке- сидя в теплом комфортном офисе,попивая чай
А_мій_самий_самий• сегодня в 11:09
я вважаю не норм з/п військовим 20-25 тис, коли у них немає вибору піти працювати баристою.
Вітаміни косметика• сегодня в 11:09
томущо погоджуються на таку
Значит надо• сегодня в 11:10
Ответ дляГорлаю зрання
Некваліфікований вантажник мені розвантажить фуру. А ви хто?
Добрая свекровь• сегодня в 11:10
Скільки років ви були в декреті і раптом прокинулися ?
Роздуми про освіту , зарплату та несправедливість як у підлітків - майбутніх блогерів
Гола з конопель• сегодня в 11:10
Ответ дляГорлаю зрання
Некваліфіковані не люди? Їм можно їсти прострочку, одягати секонд? Чи для чого ви це підкреслюєте?
У багатьох некваліфікованих вища освіта, але обирають працювати за гроші, а не сидіти за копійки
Добрая свекровь• сегодня в 11:11
Ответ дляМуууумие
Це ж форум мільйонерш з зарплатою у тумбочці
Добрая свекровь• сегодня в 11:12
Ответ дляВітаміни косметика
томущо погоджуються на таку
Тільки не кажіть що у вас економічна освіта
ША! я прийшла!• сегодня в 11:12
Так це зарплата рядового бухгалтера. Робота головного бухгалтера оцінюється значно дорожче.
Значит надо• сегодня в 11:13
Ответ дляГола з конопель
У багатьох некваліфікованих зарплата вища ніж в тих, хто вчився на модну професію
Вітаміни косметика• сегодня в 11:16
Ответ дляДобрая свекровь
я вам більше скажу у мене три освіти і червоний диплом також маю тільки не одна не знадобилася толком...Я просто люблю навчатися. Ну а вумничати тут не треба анонімно як утворюється зп я знаю і яку роль в цьому відіграє государство теж знаю. І те що на укр пошті за 5тис працюють поштарі то цінувати себе треба. Не буде кому працювати - підіймуть... А ви дайте відповідь на питання - ви язва? чи хто
Добрая свекровь• сегодня в 11:14
Ответ дляВітаміни косметика
Не завжди кількість про якість
Кудряшка Сью• сегодня в 11:14
Ответ дляГорлаю зрання
Кого вы считаете неквалифицированным?
Ковбой Хагис• сегодня в 11:14
Звичайний бухгалтер, в усьому світі - це робоча спеціальність, яка потребує мінімальної підготовки.
Коли я навчалася в фінансовому технікумі ще в 95 році, нам викладачі так і говорили: Всі наші випускники, які поїхали за кордон, струсили пил з дипломів технікуму іі там дебіт з кредітом зводять.
Коли я опинилася в евакуації в Європі, при хорошій англійській, пошук роботи в мене зайняв ровно три тижні. Зарплата була нормальна, але водії автобусів та на заводі заробляли більше. Я ж сиділа в чистому офісі під кондиціонером і працювала по 8 годин без вечірніх та нічних змін. Це і є бонус.

І, до речі, як людина, яка працювала головним бухгалтером 20 років, теза про постійне підвищення кваліфікації дещо перебільшена.
Прибираю щодня• сегодня в 11:14
Ответ дляМуууумие
с тех, когда средний чек из супермаркета перевалил за 2000 грн
Прибираю щодня• сегодня в 11:15
автор, хороший бухгалтер зарабатывает от 50 и выше
а на один участок - 25-30 тыс норм, с 9 до 18
Гола з конопель• сегодня в 11:16
Ответ дляЗначит надо
І робочих днів менше, я в курсі. Я сама собі создаю роботу и працюю як хочу.
Кудряшка Сью• сегодня в 11:16
Ответ дляПрибираю щодня
По одежке протягивай ножки
Прибираю щодня• сегодня в 11:17
Ответ дляКудряшка Сью
По одежке протягивай ножки
у меня зарплата не 30 тыс
Техпаспорт на медузу• сегодня в 11:18
так це ще Єропа не виперла наших біженців нзад......,а уявіть,куча людей,без роботи,та без житла.. То вони і за меньші зарпллати битимуться в черзі...
автматом піде просідання в усіх сферах.
’кінецьепохибдності’ -наяву.