Мульйонерша• 28 февраля в 21:21
Хлопець вимагає гроші
Вибачте, що піднімаю таку тему, але я дуже хвилююсь(
Познайомилась на сайті знайомств з хлопцем. Він запропонував зробити мені подарунок, щоб я могла купити собі щось солодке чи приємне. (Я не вимагала, не просила на лікування і тд.) Я погодилася та уточнила, чи не створить це для нього проблем. Він запевнив, що ні, що я йому нічого не винна, і що він просто хоче подбати про мене та таким чином проявити свою увагу. Після цього він переказав мені 4 тисячі гривень.
Сьогодні він написав, що йому не подобається, що я не пишу першою, і що за його думкою я спілкуюся ще з кимось. Хоча наше спілкування лише починалось, ми не бачились. Проте він почав вимагати повернути гроші, аргументуючи це тим, що зря вклався.
Раніше, коли в мене були невдалі побачення, я повертала гроші і за вечерю, і за квіти. Мене просили повернути гроші за букет, так. Але зараз замислююся, чи варто це робити. Чи маю я якісь зобов’язання перед ним із юридичної точки зору? Чи краще просто заблокувати?
Також мене турбує, що він може виставити мене в негативному світлі в інтернеті. Як би ви вчинили?
А що таке?• 28 февраля в 21:44
Ну раз вы такая вся правильная отдайте ему то , что купили на эти деньги . Я б пошла венок купила с гандонами самого маленького размера и отдала
ВільнаНазавжди• 28 февраля в 21:44
Ответ дляБабайко
Автор вам вобще никто из свиданий не понравился?Когда ж ты нажрёшся.Зачем давать надежду и жрать за чужой счет
Love_Love_Love_• 28 февраля в 21:45
Ответ дляМульйонерша
Я была идиоткой, честно. Они на меня так давили. У меня было много неудачных свиданий, то есть первых и последних встреч. И они после встречи писали «вот я потратился, а ты мне не дала, верни деньги». И мне реально было проще вернуть. Потому что я боялась, что они начнут вонять в сети об этом… что купили букет и ноль продолжения.
Невдалі побачення були у всіх і не одне, але я вперше чую щоб хтось просив повернути гроші за квіти чи за ресторан, а ще й давив.
Тому ви квітково- задавлений троль )))
Бабайко• 28 февраля в 21:46
Ответ дляВільнаНазавжди
ХЕх я дівчинка.А автору минус в карму
ВільнаНазавжди• 28 февраля в 21:47
Ответ дляБабайко
ХЕх я дівчинка.А автору минус в карму
Конечно девочка, конечно))) карму себе сами мунуснули
тогдалия• 28 февраля в 21:47
подарки и благотворительность не возвращаются. в блок мудака и всё
Кнопкотиць• 28 февраля в 21:49
Ответ дляМульйонерша
Я не придумала это, сори, что это хрень
Тогда заблокируйте его и забудьте
Не кую, не мелю• 28 февраля в 21:52
Ответ дляКоко На Страже
Мама рідна...де ви таких їбанутих знаходите?
так вона сама така
Да_Я_ТакаЯ_• 28 февраля в 21:52
Ответ дляТут как тут
Авторка, а у вас все гаразд з головою, чи ви тріль? Ви серйозно повертали колишнім гроші за квіти та їжу?
а те що автор в очі мужика не бачила, а прийняла від нього 4 тис вас не хвилює?
Тут как тут• 28 февраля в 21:54
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ні, чого мене це повинно хвилювати? Краще похвилюйтемя за вашого брата, який перевів гроші на дівчину, яку ніколи в очі не бачив. Це не хвилює?
А дівчина молодець, до момента ’ повернула гроші’
Эта_Шикарна)• 28 февраля в 21:54
Ответ дляЗабрала і не сказала
А зачем вы за цветы и ресторан возвращали??
Реально
Пусть вернут оргазмы тогда
Да_Я_ТакаЯ_• 28 февраля в 21:55
Ответ дляТут как тут
ви обізвали її тролем за те що вертає гроші за букети. Тобто прийняти гроші від незнайомої людини, з якою не бачилась навіть - це для вас природньо? не троль?
Бабайко• 28 февраля в 21:55
Ого.Я не обратила внимание.Так перечислили гроші і мужик в пролете.Или почему он требует вернуть 4 тис?
Коко На Страже• 28 февраля в 21:56
Ответ дляБабайко
ХЕх я дівчинка.А автору минус в карму
Ну ви можете давати всім на першому побаченні, за круасан але бувають інші варіанти.
Да_Я_ТакаЯ_• 28 февраля в 21:57
Ответ дляБабайко
бо вона не пише йому першою....
Бабайко• 28 февраля в 21:59
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
бо вона не пише йому першою....
А кто кому писал если вам понятно,объясните
Тут как тут• 28 февраля в 22:00
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так, природно. А ви автор тем, де дівчина повинна ходити на побачення в мороз по парку та платити за свою каву? Чи ви тільки підгавкуєте в таких темах на боці недомудиків абіжонок?
Ви хочете сказати, що всі мудики несвідомі телятка, які не відають, що роблять, типу, несвідомо гроші дарують? Чи то під тортурами це роблять?
Бешене сарі• 28 февраля в 22:00
Ответ дляЗабрала і не сказала
Надо было вернуть не деньгами, а купить ему букет и картошку фри с мака )) И отправить курьером.
Мульйонерша
• 28 февраля в 22:01
Ответ дляБешене сарі
Я понимаю) Мне просто 17-18 было, когда возвращала деньги за букет, я надеюсь, можно списать на возраст)
Коко На Страже• 28 февраля в 22:02
Ответ дляМульйонерша
Зараз вам 19?
Да_Я_ТакаЯ_• 28 февраля в 22:03
Ответ дляБабайко
так старпост почитайте...там все автор написала.
Докладальниця• 28 февраля в 22:04
Ответ дляГолубка миру
Вы странная….
Странная? Да Автор ип...тая!
Бабайко• 28 февраля в 22:04
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я читаю
Коко На Страже• 28 февраля в 22:04
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Не спроможна людина читати об´яснітє. Ввечері в суботу таке буває.
Да_Я_ТакаЯ_• 28 февраля в 22:06
Ответ дляТут как тут
а у вас є тільки чорно-біле, для чого ці різнополюсні приклади. Але діалог продовжувати не варто точно....для мене це шок, можливо я вже стара, але не хотіла би, щоб моя донька так себе поводила
Бабайко• 28 февраля в 22:06
Ответ дляТут как тут
А автор просто так принимает деньги и обижается когда требуют вернуть
Летюча помилка• 28 февраля в 22:06
Ответ дляЗабрала і не сказала
потому шо это было чуть чуть денежек.
а тут опа- и 4 косаря.
как то....не охота их.
получаешь- то чьи- то, а отдаешь свои
можно и в полемику поиграться
а тут опа- и 4 косаря.
как то....не охота их.
получаешь- то чьи- то, а отдаешь свои
можно и в полемику поиграться
Коко На Страже• 28 февраля в 22:07
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Як так? Повертала гроші за букети і салат? Вона не буде.