ГендиреХтор• 28 февраля в 15:14

Смердить хімічно в холодильнику

Мені змінила майстри холодильнику заслінку. Бо він заморожував до -6 в самому холодильнику.... Після зміни, я відкрила холодильник через добу, там жахливо смердить чи то силіконом може вони там мазали , чи що... Смердить хімічно.
Я відкрила двері і вимкнула його. Чи прибере це цю вонь? Як взагалі її звідти прибрати?
Я прозівала чим саме вони там мазали і як взагалі вони робили, бо я розпустила соплі , і в думках була через чоловіка. (Буквально за 15хв до приїзду майстрів я дізналася що він в госпіталі). Я сама винна що така була не уважна. Але вже що є то є.
Allemagne• 28 февраля в 15:20
Говорят, сода хорошо убирает запахи в холодильнике. Но скорее всего пищевые, а не химические.
Сусідка зверху• 28 февраля в 15:25
Може фреон витікає?
автор ГендиреХтор • 28 февраля в 15:28
Ответ дляСусідка зверху
Може фреон витікає?
Як зрозуміти що він витікає? Я не знаю🤦🏻‍♀️
Просто до заміни заслінки запах був просто холодильнику. Тільки змінили - смердить до жаху. Наче там щось хімічне
Сусідка зверху• 28 февраля в 15:30
Ответ дляГендиреХтор
Як я вам поясню? В моєму старому Норді в морозилці пищало і був запах. Викликали майстра. Сказав - витік.