ЗаведУющая• вчера в 10:59
Додаток для отримання бонусів за фото чеків за покупки в супермаркетах
Одним додатком вже користуюсь. Вже заробила знижку 100 грн на аптеку, використала його. Там ще є знижки на супермаркети, онлайн магазини.
Додаток зручний, фото чеків займає менше хвилини, тому бонуси збираються легко.
Цікаво, в хто ще користується такими додатками? Які винагороди отримуєте в них?
Не служанка• вчера в 11:01
Где такой фонтан щедрости?И что взамен требуется, карты, пин коды, пароли?
ЗаведУющая
• вчера в 11:03
Просто потрібна реєстрація. І можна починати сканувати чеки за покупки в бкдь-яких супермаркетах і магазинах за останні 3 дні. Не потрібні ні картки, ні документи. Я в ньому вже 2 місяці.
Якщо теж хочете, відкрийтесь, я скину додаток. Або напишіть свій телеграм, відправлю туди.
Не служанка• вчера в 11:06
Прочитала. Действительно работает, заказчик собирает инфу о ваших покупках,анализирует и пытается продать ее заинтересованным компаниям.
Народ жалуется что в основном это всякие купоны и скидки со временем.то есть интерес пропадает к этой штуке.
жінка незаміжня• вчера в 11:05
Ответ дляЗаведУющая
А мы даже и не догадались бы, для чего эта тема создана
Не служанка• вчера в 11:08
Ответ дляЗаведУющая
Это не тайна, список програм есть в интернете, вместе с отзывами.По чужим ссылкам не хожу
ЗаведУющая
• вчера в 11:08
Питання у пості: хто ще користується такими додатками та що ви отримували за фото чеків? Бо я знаю, що таких додатків багато є.
Просто я перевірила і користувалася лише одним.
ЗаведУющая
• вчера в 11:12
Ответ дляНе служанка
У мене був купон на 100 грн на аптеку. З купоном було вигідніше, ніж було замовити ті медикаменти навіть через таблетки.
ЗаведУющая
• вчера в 11:14
Ответ дляжінка незаміжня
Удалено администрацией...
ЗаведУющая
• вчера в 11:16
Ответ дляНе служанка
Ви користуєтеся такими додатками?
Якщо так, напишіть, будь ласка, що цікавого ви отримували в них.
жінка незаміжня• вчера в 11:29
Ответ дляЗаведУющая
Удалено администрацией...
ЗаведУющая
• вчера в 11:52
Ответ дляжінка незаміжня
Удалено администрацией...
А ви смієтеся без причини у кожній темі?
Навіщо заходити в тему, якщо вам нецікаво її обговорення?
По темі взагалі нічого не написали, та ще й погрожуєте. Справою займіться краще, щоб толк від вас якийсь був.