Зяблик протестант• 01 марта в 13:36
Reserved джинсы подскажите по размерам
я не умею мерять себя) у меня стандартная S , 36 размер ( рост 164 , 52 кг) . как понять какой размер джинс ? помогите пожалуйстааааа
Комиссия50%• 01 марта в 13:38
Маю схожі параметри, зазвичай купую цієї ТМ 36 розмір, але є і 34. Не замовляю джинси, тільки примірка в магазині
Зяблик протестант
• 01 марта в 13:47
Ответ дляКомиссия50%
я теж тільки в магазині міряю джинси і загалом штани . але тут знижки гарні спокушають ризикнути
Комиссия50%• 01 марта в 18:03
Ответ дляЗяблик протестант
Спробуйте орієнтуватись на заміри конкретної моделі тоді.
Якось була в цьому магазині, купила без примірки джинсову спідницю по знижці 36 розміру, дома поміряла - маленька, зайшла на сайт - по розмірній сітці цю спідницю мені потрібно було купувати більшу, 38. І по відгукам також більшість написали, що міломірна модель.