заливе Британия просит Украину помочь странам Персидского залива в отражении атак иранских "Шахедов"
00:15, сегодня
грешница кающаяся• 1 час назад
’Україна готова допомогти Європі захищати своє небо у війні з Іраном’— Зеленський.А Україні хтось допомагав???
Коли ми просили закрити небо над Україною
Абсолютно логічне прохання Британії та відповідь Зе
Українці - єдині (крім москалів), хто має реальний досвід у ’війні дронів’, який може дуже знадобитися зараз на Близькому Сході.
П.С.і так, нам дають ’партнери’ засоби ППО, не українськими збиваємо. Хоча теж могли б сказати ’не зобов’язані’