интайм_не_предлагать• 02 марта в 05:44
Что за парад лицемерия?
Ну серьезно?
Скокмоно - стокнуно• 02 марта в 22:51
Насправді та жінка ще чудово виглядає в свої 42, якщо це її природній вигляд без зусиль і природнє старіння.
Я в 39 виглядаю значно гірше.
Але головне не це. Якщо ви справді любите себе, включно із само прийняттям, само співчуттям і розумінням власної цінності, то ви ніколи отак не будете критикувати чужу жінку.
Це її тіло пройшло нелегкий довгий шлях, можливо народження дітей, втому, захищалося від стресу, хвороб і несприятливих обставин.
Ця критика, знецінення рандомної жінки з інтернету і намагання підняти власну самооцінку шляхом її приниження свідчить, що у вас не все ок з власною самооцінкою. І щасливі люди так не роблять.
Я в 39 виглядаю значно гірше.
интайм_не_предлагать
• 03 марта в 06:27
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я в 39 виглядаю значно гірше.
Ви переплутали перші букви в слові *уйово.
Аноним НаВсеГда• 07 марта в 12:55
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я прекрасно выгляжу. То, как выглядит она - отсутствие уважения и любви к себе. Если бы я была мужчиной - я бы не хотела такого человека рядом. Зачем нужен этот парад лицемерия? Вот чтобы что?
а посмотрите там тоже есть коммент мужчины, и он положительный, вы просто думаете как женщина, мужчины все оценивают по-другому...могу вам сказать она довольно сексуальна в глазах мужчин