интайм_не_предлагать• вчера в 05:44

Что за парад лицемерия?

Ну серьезно?
Бабо-лебідка• вчера в 19:34
Ой ну брюхо в 42 якось зайве
Скокмоно - стокнуно• вчера в 22:54
Насправді та жінка ще чудово виглядає в свої 42, якщо це її природній вигляд без зусиль і природнє старіння.
Я в 39 виглядаю значно гірше.
Але головне не це. Якщо ви справді любите себе, включно із само прийняттям, само співчуттям і розумінням власної цінності, то ви ніколи отак не будете критикувати чужу жінку.
Це її тіло пройшло нелегкий довгий шлях, можливо народження дітей, втому, захищалося від стресу, хвороб і несприятливих обставин.
Ця критика, знецінення рандомної жінки з інтернету і намагання підняти власну самооцінку шляхом її приниження свідчить, що у вас не все ок з власною самооцінкою. І щасливі люди так не роблять.