Місячне Сяйво• сегодня в 08:07
Страны НАТО просят Украину о помощи
Украинская армия нужна миру. Сегодня это стало понятно.
Кит Стармер попросил Украину подключиться к борьбе с Иранским режимом. Нужно помочь партнерам в Персидском заливе сбивать иранские дроны.
И никто в мире не умеет это делать лучше ВСУ.
Но не уверена что это нужно Украине . А вы как считаете ?
Just a crow• сегодня в 10:52
Ответ длязадумчивая мордочка
їм не наплювати думаєте
Естественно им на нас наплевать, потому что у них главное их интересы, а не наши
Ответ дляБарабасиха
Тоже не поняла. Мы должны оголить свои позиции и спасать Иран, а нам пусть прилетает? хотят спецов - пусть они приезжают к нам на учения, в боевых условиях.
Не Иран спасать, а денежные небоскребы в Дубаях и Оманах, тем более, что Оману мы явно должны, как земля колхозу.
Ответ дляСтефанія
Навіть 2 батальйони
На навчаннях Hedgehog близько 10 українських бійців у ролі супротивника продемонстрували високу ефективністьімітувавши знищення двох батальйонів сил НАТО за півдня.
Завдяки масованому використанню понад 30 дронів на 10 кв. км вони «знищили» 17 бронемашин та завдали 30 ударів, показавши критичну перевагу безпілотних системповідомляє BBC
Під час імітацію бою підрозділ лише з 10 українських військових зміг розгромити два батальйони НАТО, розповіла в своєму матеріалі американська газета The Wall Street Journal.
опыт на крови, к сожалению(
Ответ дляБлинчикБезСметанки
За один лише день:
Іран запустив по ОАЕ понад 500 безпілотників і 167 ракет.
Не соромно?
І? В них усі гроші світу, можуть усе Пво скупити і відбиватися. Це не ми, які банками збивали, а потім вимушено почали знаходити нові варіанти,як кулібіни, бо на Пво грошей нема
НадпотужнаПотужність• сегодня в 11:55
Ответ дляНеробименінерви
Україна теж сама справиться без західного озброєння. Так?
Ага, справится. Мы - щит Европы, не будет нас- не будет ’партнеров’, прости господи
Ответ дляУнция яда
Тут кто нибудь выше уже смог связать договор 24го или 25 года зе-шоблы с бритами про участие наших военных с заявленным на фоне происходящего? То то же - нашими руками заставят дроны в Дубаях перехватывать. Це перемога бл.дь!!
Именно. А местные продолжат в балахонах своих бегать, форму надеть не по вере.
Мама Никитки-2• 2 часа назад
Пропоную негайно, на позачерговому засіданні включити Україну до складу країн НАТО. З правом вирішального голосу і можливістю переформатування блоку. Терміново забезпечити ВСУ всім необхідним для завершення війни. Країнам НАТО на протязі 1 години перекрити прохід кацапським кораблям через свої територіальні води в балтійському морі і данській затоці. Після виконання цих умов Україна готова невідкладно розглянути питання військової допомоги країнам НАТО. Народ України на чолі з президентом і урядом країни висловлює глибоке співчуття і занепокоєне майбутнім нато
Можу англійською чи на американський манер. Навіть в вигляді постанови чи закону) Куди відправити?
Ответ дляМама Никитки-2
Пишите и предлагайте ))