А що таке?• Изменено 1 час назад
Керівники, чи важлива для вас причина звільнення з попереднього місця роботи?
Хочу змінити роботу, по причині того, що на проїзд уходить 4 години в день. Майже рік працюю, дорога дуже виснажила, більше причин для звільнення не маю. Все влаштовує, з приводу віддаленої роботи говорила з керівником, політика компанії, тільки офісний формат. Через постійні пробки не встигаю ні в зал ходити, ні з дитиною якісно проводити час, ні домашні справи робити. Постійно на нервах та виснажена. Чи вплине моя причина на подальший пошук роботи, щей вік, 44 роки. Буду свідомо шукати, або віддалено, або не більше години часу на проїзд від дому. Як спец, в собі впевнена.
З родзинкою• 1 час назад
Ну так і кажете всім, що довго їздити. Об´єктивна причина
Але навіщо ви погоджувалися коли йшли на цю роботу?
З родзинкою• 1 час назад
Вік у вас нормальний.
Скоріш за все вже може дитина і сама дома побути як захворіє. І в декрет навряд чи підете вже)
булоТАЙминуло• 1 час назад
Так, цілком.
Це, фактично, те ж саме, що і регулярні перероботки, які не оплачуються.
У співробітників має бути достатньо часу, аби відпочити і повирішувати свої особисті справи. Інакше співробітник не може якісно виконувати свою роботу.
А що таке?
• 1 час назад
Ответ дляЗ родзинкою
На момент пошуку роботу, це була найкраща пропозиція і по зарплаті, і по перспективам, з приводу перспектив, не зовсім те, що обіцяли, але терпимо, по грошах, все ок.
Розвідка Маші• 1 час назад
Конечно.
Мы и сами уже научены горьким опытом, что люди не выдерживают езды. Так мы и не в Киеве даже, а в Одессе. Одной сотруднице даже помогали устроить ребёнка в гос сад под работой и способствовали ее переезду с другого конца города на другую съемную квартиру.
Работа не должна быть изнуряющим ярмом, от этого выигрывают все.
Мальовнича даль• 1 час назад
Это более чем уважительная причина. Смущает, когда уходят с конфликтом, никогда не знаешь, кто в том конфликте был прав.
А що таке?
• 1 час назад
Ответ дляМальовнича даль
З приводу конфлікту, навіть не думаю про це, дам час на пошук людини, передам всі справи, готова надати усі контакти керівників, принаймі з трьох останніх місць роботи.
Мааарковная• 56 минут назад
Ответ дляА що таке?
4 часа убивать своей жизни
Не … у меня максимум полчаса дорого и гибрид
Губка Боб• 54 минуты назад
Ответ дляА що таке?
А как в перспективе могло измениться время доезда до работы? Вы планировали за год получить права, купить машину и начать на ней ездить в и из офиса?
Или вас сначала муж обещал возить, а потом передумал?