Я не в теме• 02 марта в 10:12
Посоветуйте антиперспирант, который реально работает и не портит одежду
Спасибо
Кумася• 02 марта в 10:21
Arm & Hammer Подобаються
DEOZEN брали в тому році то дуже класно від запаху працює 100 % і чоловік випробовував і підлітки
Белоснежко• 02 марта в 10:21
нравится Кремовый дезодорант-антиперспирант Secret Natural Unscented 40 мл
Бесконечность-не предел• 02 марта в 10:24
В мене вже 17 років гарньєр. Він мені самий кращий. Ні слідів, ні поту.
Дешевий. Запах подобається бавовняний. Не різкий
БершкомангоЗар• 02 марта в 10:43
Від антиперспірантів з´являються жовті плями під пахвами.
Тому перейшла на дезодоранти. Працюють трохи гірше, але більше нема плям.
Мексиканочка• 02 марта в 10:56
Рексона 72ч. Очень сильно защищает, но нужно учитывать риски, связаные с алюминием. Но без него дезодоранты очень слабенькие.
Бритоножка• 02 марта в 11:30
Вже два роки як перейшла на Нівею шовк роликовий. Так, мінус в тому, що йому потрібен час на висихання. Але він прозорий, реально не залишає плям на одязі та прибирає запах поту. Повної сухості під пахвами не очікую.
Наездница• 02 марта в 11:52
Ответ дляИра0677
Виши красный
и я ним пользуюсь , покалучшее что пробовала