Ядвига Юсьлегко• 02 марта в 14:37
А правла, что в Канаде относительно легко купить жилье?
Нашим там, что гражданство легко дают или для покупки это не нужно?
Чебураха з перцем• 02 марта в 14:56
Ответ длякак тебе такое илон маск
То не на советчице, а конкретно у того комментатора
Так, я перебільшила
є адекватні
Love_Love_Love_• 02 марта в 14:59
Ответ дляЧебураха з перцем
Та ну звичайно, на порадниці все, що меньше за замок та дешевше мільярда доларів - злидні
Що не напиши, все не так, погано
При чому тут замок?
При нормальному рівні доходів ніхто не буде купувати однушку. Вони правильно зробили що хоч щось купили і платять за своє, але не потрібно писати про якісь прекрасні заробітки в банку - їх там немає на відміну від будівництва.
Тому їм і не погодили більшу сумму, а десь порядка 350-380 тис $ кредиту, от вони і купили те на що хватило
Чебураха з перцем• 02 марта в 15:00
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут замок?
Слухайте, кожен робить так, як йому треба.
У вас забули спитати, яку квартиру купляти чи куди витрачати кошти. Чи отримати вашу оцінку, добре чи ні заробляють
Love_Love_Love_• 02 марта в 15:01
Ответ дляЧебураха з перцем
Ну от до чого цей ваш коментар?
Все почалося з того що ви написали що ваша подруга в банку гарно заробляє. Все! Я вам відповіла що немає ніяких гарних заробітків в банку і далі виклала аргументи чому вони купили малу і не дорогу квартиру, саме, через низький рівень доходів.
Чебураха з перцем• 02 марта в 15:04
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну от до чого цей ваш коментар?
А у вас хтось питав вашу думку?
Нащо ви взагалі почали це писати?
Ваші доходи від того більші не стануть
Нащо ви взагалі почали це писати?
Ваші доходи від того більші не стануть
Love_Love_Love_• 02 марта в 15:05
Ответ дляЧебураха з перцем
А у вас хтось питав вашу думку?
Нащо ви взагалі почали це писати?
Ваші доходи від того більші не стануть
Нащо ви взагалі почали це писати?
Ваші доходи від того більші не стануть
Напевно тому що ми на форумі 🤷🏼♀️
А ви нащо почали писати про подругу? Ваші доходи стали від цього більшими?
Чебураха з перцем• 02 марта в 15:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Напевно тому що ми на форумі 🤷🏼♀️
Я відповіла на питання старосту.
Я до вас особисто не лізла з нікому не потрібною думаю
Ms. Любмая жена• 02 марта в 15:07
Ответ дляAllemagne
Я 4 дома купила за пару месяцев социала.
Очень смешно ха-ха-ха
Love_Love_Love_• 02 марта в 15:09
Ответ дляЧебураха з перцем
Я відповіла на питання старосту.
Ви не лізли, а просто написали фігню про хороші заробітки в канадських банках.Не ходіть на форуми, бо саме, на форумах такий формат спілкування
Бюст Березуцкого• 02 марта в 15:09
Родственники живут с начала войны. Работают на конвеере паковщиками. Денег ровно на жизни и немножко на погулять хватает.
Чебураха з перцем• 02 марта в 15:10
Ответ дляLove_Love_Love_
Який? Давати оцінку заробіткам невідомих людей?
Просто є адекватні, а є ви. Це не причина не ходити на форум.
Прощавайте, і так забагато вам приділила уваги
Love_Love_Love_• 02 марта в 15:12
Ответ дляЧебураха з перцем
Люди можуть бути невідомими, але рівень зарплат є відомим. Не несіть хєрню.
І не ставте ваші примітивні смайли))
Ядвига Юсьлегко
• 02 марта в 15:21
Ответ дляБюст Березуцкого
А где живут?
Звездолётчица• 02 марта в 16:31
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона так гаааарно заробляє що аж хватило на однушку за 300 тис
ну їм просто більше не погодили, бо рівень доходів недостатній.
Але головне що вона ПРАЦЮЄ В БАНКУ і цим все сказано
ну їм просто більше не погодили, бо рівень доходів недостатній. Але головне що вона ПРАЦЮЄ В БАНКУ і цим все сказано
Не всем же как вы самолётами управлять
Love_Love_Love_• 02 марта в 17:08
Ответ дляЗвездолётчица
Не всем же как вы самолётами управлять
Я не управляю самолетами