Яичница с беконом• 02 марта в 16:50

Сертралин, кто принимал?

Кто принимал, пожалуйста, напишите как он действует ? Сколько принимали, дозировку? Как помог?
Есть тревожность, бессонница , апатия врач назначил Серталин … Боюсь что состояние будет как у овоща … всем спасибо
Малая Налегке• 02 марта в 16:52
Вы были у психиатра? Или какого врача?
Весела моль• 02 марта в 16:58
Как у овоща не будет ни один ад. Через месяц будете здорова, тоже нет. Это длительный процесс.
Мстящий за Зайца• 02 марта в 17:00
приймаю золофт вже рік (діюча речовина сертралін). Доза з мін 0,25, кожен тиждень підвищувала. Вийшла на середню дозу 100 мг (2 табл) і тоді значно стало краще.
АД не дає ефект чарівної пігулки - випила і як заново народилась. Ефект відчула десь через місяць, поступово ставало легше. Десь через 2-2,5 міс відчула значне покращення.
Овочем себе відчувала під час депресії, до прийому АД. Не могла їсти (ком в горлі), тривожність, апатія, безсоння, тахікардія, постійно плакала...
Харчування налагодилось, сплю як завжди, при чому міцно сплю (рідко чую ППО), вагу не набрала, емоції присутні, простіше реагую на стрес.
Поумничка• 02 марта в 17:04
Рік приймаю. Норм все.Починала з четвертинки, потім половинка таблетки. Десь з десятого дня приймала вже цілу.
Також симптоми були - сильна тривожність і апатія.
Покращення відчула десь через місяць
к.Буланова• 02 марта в 17:10
Все добре було (Золофт). Тільки посеред дня була сильна сонливість. Пройшла після відміни.
автор Яичница с беконом • 02 марта в 17:12
Ответ дляМалая Налегке
Вы были у психиатра? Или какого врача?
Терапевт
Моторошні троянди• 02 марта в 17:12
Приймаю з грудня 50 мг. Сонливості нема, загальмованості теж. Навпаки, з´явилась хоч якась енергія після апатії і розбитості.
автор Яичница с беконом • 02 марта в 17:13
Ответ дляМстящий за Зайца
Дякую, за детальну відповідь.
автор Яичница с беконом • 02 марта в 17:14
Ответ дляк.Буланова
А скільки приймали ?
к.Буланова• 02 марта в 17:15
Ответ дляЯичница с беконом
А скільки приймали ?
Рік
автор Яичница с беконом • 02 марта в 17:15
Ответ дляМоторошні троянди
Дякую
Ответ дляк.Буланова
Рік
Дякую
Бензопирен• 02 марта в 17:22
Ответ дляЯичница с беконом
Терапевт
Не приймайте.
Йдіть до психіатра.
В мене була діагностована депресія, я спала на ходу, на Золофті сон зник. Добавляли інший ад, щоб змогла спати.
Це не ваш препарат.
автор Яичница с беконом • 02 марта в 18:41
Ответ дляБензопирен
Не приймайте.
Йдіть до психіатра.
Це не ваш препарат.
Дякую
Вот Она Я• 02 марта в 19:32
Ответ дляЯичница с беконом
Дякую
Сертралін дійсно дуже погано впливає на сон, гадаю вам краще спробувати есциталопрам
Малая Налегке• 02 марта в 19:39
Ответ дляВот Она Я
То дайте людині рецепт, якщо призначаєте їй есциталопрам