Дуболом• сегодня в 07:51

Як змінилися виплати українців після індексації пенсій, призначених

В Україні з 1 березня провели індексацію пенсій та страхових виплат із застосуванням коефіцієнта 1,121 (12,1 %), що забезпечило підвищення розмірів відповідних виплат відповідно до чинного законодавства.

У парламентському Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів пояснили громадянам механізми індексації пенсій, призначених за «спеціальними» законами.

Розміри пенсій, призначених відповідно до «спеціальних» законів:

«Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»
«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
«Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» (борцям за незалежність України)
«Про державну службу»
«Про службу в органах місцевого самоврядування»
«Про статус народного депутата України»
«Про наукову і науково-технічну діяльність»
збільшуються на коефіцієнт 1,121.

Пенсії призначені законами «Про прокуратуру» та «Про судоустрій і статус суддів» (щомісячне довічне грошове утримання судді у відставці) не збільшується.

Максимальний розмір збільшення пенсії — 2 595 грн.

Максимальний розмір пенсії — 25 950 грн.
Морожена_курка• сегодня в 08:56
Таке враження, що пенсії виростуть на 20 тисяч.
Нащо ці теми ?
автор Дуболом • сегодня в 09:01
Ответ дляМорожена_курка
Нащо ці теми ?
Треба і таки теми