Завжди мало• сегодня в 09:47

Жалко діток. Не було вибору у них.

"Ця історія, що вчора розповіли колеги із Суспільного, тягне на купу емоцій, але я просто від враженням.
Це про сім´ю, яка переховувалася у прифронтовому селі Новоосиновому Куп´янського району через те, що їхній чоловік і батько ховався від мобілізації.
Але він загинув від удару російським КАБом, мама і дві доньки важко поранені і травмовані.

Російський удар зруйнував їхній будинок, 33-річна мати отримала перелом хребта та опіки, 13-річна донька - тяжкі опіки й, імовірно, втрату зору.
Є ще молодша 7-річна донька, на очах якої це все сталося, у неї легка контузія і, ймовірно, інші наслідки, психологічного характеру.
Батько, як я і написала, загинув.

Щоб евакуювати поранених матір і дітей, бійці другого механізованого батальйону 33 окремої механізованої бригади, розробили окрему операцію.
Провели розвідку, готувались тиждень і вивозили постраждалих вже з іншого населеного пункту - вночі.
З безпекових міркувань не розголошуємо, звідки відбулась евакуація.
Добре, що вивезли, зі складнощами, бо двоє з них - лежачі.

Вперше ця мама з дітьми виїхала у 2023-2024 роках, коли родини з дітьми примусово евакуйовували. А чоловік залишився в Новоосиновому.

Пізніше - повернулись і вони всі переховувалися.
"Ніхто не знав, де вони. Вони переїжджали з однієї оселі до іншої, але весь час залишалися у Новоосиновому. Чоловік дійсно ухилявся від мобілізації, тому він не виїжджав. А вона з дітьми до нього повернулася. Про те, що вони усі там, ніхто не знав: не було ані заявок на евакуацію, ані викликів на 102. До нас взагалі не доходила інформація, що вони там до того моменту, поки не прилетіло у їхній будинок", - розповіла речниця поліції Харківщини Альона Соболевська.
Через це потаємне життя 7-річна донька не пішла в школу, бо немає в цьому селі такої можливості.
Зараз дитина у близьких родичів, мама і сестра у важкому стані у лікарні.

Лишаю тут без моралі.
Страх робить з людьми страшні речі, напевне.
Чи як його коментувати."
НеКонец-Света• сегодня в 09:51
Йо*аная русня, что тут еще сказать.
No problems• сегодня в 09:53
Да, детей жаль. Не знаю что там у мамы в голове, чтобы притащить двух детей в прифронтовую зону , чтобы настолько рисковать их жизнью. Да и папа не лучше. Ну я понимаю , что он прятался от мобилизации. Но неужели своих детей было совсем не жалко .
Госпожа Белладонна• сегодня в 09:52
Ну что сказать, взрослые в этой семье сделали свой выбор.
No problems• сегодня в 09:53
Ответ дляГоспожа Белладонна
А пострадали, как всегда, дети.
Метелики на душі• сегодня в 09:55
Та мільйрни дітей сидять в Україні через те, що батько не має змоги виїхать.
Пацелуйнитуда• сегодня в 09:55
Поставили отца в безвыходное положение, мать тоже боялась что сама не потянет.
Всюди влазю• сегодня в 09:55
Ответ дляМетелики на душі
С гордостью написала выехавшая....
Пацелуйнитуда• сегодня в 09:57
Ответ дляГоспожа Белладонна
У них выбора особо и не было
Метелики на душі• сегодня в 09:55
Ответ дляВсюди влазю
С гордостью написала выехавшая....
З чого такі висновки?
Лукава Кішка• сегодня в 09:55
Не единичный случай к сожалению каждый день люди погибают от обстрелов
Госпожа Белладонна• сегодня в 09:55
Ответ дляПацелуйнитуда
У них выбора особо и не было
В данном случае был у матери выбор.
Лукава Кішка• сегодня в 09:56
Ответ дляМетелики на душі
На экскурсию выезжают, мать берет ребёнка и едет. Чего сидеть квочкой рядом с яйцами
Пацелуйнитуда• сегодня в 09:56
Ответ дляГоспожа Белладонна
В данном случае был у матери выбор.
Тоже довольно ограниченный
Помаранчова душа• сегодня в 09:58
Ответ дляГоспожа Белладонна
В данном случае был у матери выбор.
Який? Їй чимось наша держава допомогла? Надала місце куди можна евакуюватися? Про закордон не пишіть. На п´ятий рік війни в людей на то вже немає ніяких моральних і матеріальних сил
автор Завжди мало • сегодня в 09:57
Ответ дляНеКонец-Света
Йо*аная русня, что тут еще сказать.
Оце прочитала
Є ще відео десь, не буду відкривати.
автор Завжди мало • сегодня в 09:58
Ответ дляNo problems
Так отож, хай тато вже лишається, його життя в його руках. Але дітки
Метелики на душі• сегодня в 09:58
Ответ дляЛукава Кішка
Чому діти мають рости в неповній сім´ї, бовладі треба чоловіки?
Госпожа Белладонна• сегодня в 09:58
Ответ дляПомаранчова душа
Ой, да хватит уже. Никто ничего в этой стране никому не должен. Тоже пора понять на пятый год войны.
Шкідлива молекула• сегодня в 09:58
Ответ дляЛукава Кішка
Тю, подруга не выезжает, потому что как муж без нее сам будет, скучно ему станет, явно кого-то найдет🤦‍♀️
Леді Душка• сегодня в 10:00
Ответ дляНеКонец-Света
Йо*аная русня, что тут еще сказать.
Я б сказала йо*аная страна у нас, которая держит в заложниках семьи( выпускали бы семьи без угрозы бусификации для мужчин и трагедии не было бы, а сейчас будет пенсии по инвалидности платить гражданам
графиняВишенка• сегодня в 09:59
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ну вот конкретно эта семья это давно поняла, поэтому и остались в своем селе
автор Завжди мало • сегодня в 09:59
Ответ дляШкідлива молекула
З прифронтової? З дітками?
Госпожа Белладонна• сегодня в 09:59
Ответ дляграфиняВишенка
И потеряла жизнь и здоровье. Прекрасный выбор.
Донька подруги• сегодня в 10:00
Ответ дляГоспожа Белладонна
В данном случае был у матери выбор.
Выбор между детьми и мужем, это типа - выбирай, тебе левую руку отрезать или правую. Так себе выбор короче. Есть и третий вариант, не выбирать вообще, и это наверное в такой ситуации кажется наиболее простым выходом
Помаранчова душа• сегодня в 10:00
Ответ дляГоспожа Белладонна
Слухайте, не всі жінки такі морально сильні, щоб прийняти рішення самій виховувати двох дітей десь на чужині.
Пацелуйнитуда• сегодня в 10:00
Ответ дляГоспожа Белладонна
Муж тоже не должен?
Госпожа Белладонна• сегодня в 10:00
Ответ дляПомаранчова душа
Ну и кто кому доктор??
Лукава Кішка• сегодня в 10:00
Ответ дляПомаранчова душа
Ничего, приспособилась бы как остальные.
Помаранчова душа• сегодня в 10:01
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ну то чому чоловіків тут замкнули?
Шкідлива молекула• сегодня в 10:01
Ответ дляЗавжди мало
З прифронтової? З дітками?
Да