Играю у края• 03 марта в 10:28
Когда пользуюсь антиперспирантом утром, вечером кожа под мышками иногда чешется
и шелушится. Имеет ли смысл добавлять уход для этой зоны или лучше искать более мягкое средство защиты от пота?
Меня много• 03 марта в 10:48
В мене так майже на всі антиперспіранти, особливо на тверді. Вони краще за інші захищають від поту, але і шкіра пересушується. Я перейшла на кремовий
Меня много• 03 марта в 10:50
Ответ для13чудоСВЕТА
Может дезодорант сменить, на гипоалергенный?
Це не алергія, це саме сухість від дії дезодоранту, тому і на гіпоалергенний так само може бути сухість, свербіж та лущення
Лунтик-паунтик• 03 марта в 11:00
Ответ дляМеня много
А який саме кремовий?
У мене теж така проблема
Меня много• 03 марта в 11:03
Ответ дляЛунтик-паунтик
А який саме кремовий?
У мене теж така проблема
Ось такий, подорожчав він за останні роки рази в 2 напевно, але мені його надовго вистачає
Завтра не пью• 03 марта в 11:03
Змінити і не обов´язково на м´якіший, просто на інший. В мене колись була страшенна реакція на рексону, давно, але й досі боюсь його використовувати. На інші дезодоранти ніколи не було такого.
Тётушка Лошадь• 03 марта в 11:09
Я сменила твердый на шариковый жидкий, ту же рексону, проблема решилась. Какой то он не такой агрессивный к коже. От пота вполне защищает. Только вот ощущение мокрых подмышек после использования некоторое время это фу
дамаБезСобачки• 03 марта в 11:32
1) спробуйте інший бренд, м´якіший склад, іншу форму випуску
2) а ще так може починатися алергія на солі алюмінію (у мене в 27 рочків з´явилася і через ігнорування до страшної екземи дійшла), і тоді тільки натуральні