Бадабум• 1 час назад
Плохой уровень успеваемости в иностранной школе...
Сыну 13 лет, выезжали с оккупации в его 9 лет, тогда учился в самой сильной гимназии нашего города был твердым хорошистом 8-9 . Кружки , дополнительные занятия. Мне такихотелось дать ему в будущем хорошее образование. ... Началась война , нашу гимназию разгромили , ушли на дистанционку , переезд в другую страну , потом опять смена страны , пытались тянуть две школы , но это было сложно и я видела по его состоянию, что он еле вывозил морально это все. Так как адаптация много тянула сил. В итоге укр школу делает что-то сам, все остальное gpt чат , чтоб числились. В нашей стране , где мы живём в 13 лет дают рекомендации для средней школы , по результатам тестов сына направляем дальше учиться на техническое - социальное направление (помощник сантехника, электрика, продавец также или помощник по уходу). Изменить ничего нельзя , так как все решает тест и рекомендации учителя. ...
Сижу расстроена, так как мне так хотелось дать ему лучшее, из-за войны все пошло по...
Поговорите со мной
Ластовиння• 1 час назад
Сантехники и электрики на вес золота, норм. Моя младшая оставалась на второй год. Сейчас чуть лучше, но задолбало всё
спальное место• 1 час назад
В усіх странах є більш довгий і складний шлях, але все-таки отримати кращу освіту. Хай зараз закінчить цю беруфшулє, а якщо потім візьметтс, за розум і стане краще вчитися, будете пробувати наздогнати.
Ну і окрім того як сантехнік він теж буде норм жити.
спальное место• 1 час назад
Ответ дляДиректор Пляжу
Кончене ЄС, хто видумав ці тести 🙄
Прям совок
Ви що, в ЄС в універи беруть всіх бажаючих без іспитів, це лише в Україні кончене НМТ.
Мудрецыха мира• 1 час назад
Ответ дляспальное место
Сто процентов
Везде можно учиться и во взрослом возрасте
И те рекомендации и учеба последующая - это еще не окончание пути по обучению
Видящие_помогите• 1 час назад
наче тут в Україні легше вчитися.
такий самій вік 13 років. в класі 23 учня, навчання дистанційне. кілька раз за семестр ходять в школу. ... за 1й семестр 6 учнів мають оцінки 3,2,1 за семестр.
це вік такий, та ще й умови навчання (2 зміна, світла немає).
Бадабум
• 1 час назад
Ответ дляЛастовиння
В укр школе были друзья, он себя чувствовал свободно , после школы всегда собирались. Тут определили в интеграционную школу, один он украинец, остальные Сирия, Афганистан, Африка. Говорит с ними невозможно общаться, громкие и агрессивные. Учитель говорит что он очень закрытый.
Мудрецыха мира• 1 час назад
Совет такой - не расстраиваться, учиться, стараться
Со временем выйдет на свою стезю
На университете клин клином не сошелся, в конце концов
В ЕС и без универа можно отлично зарабатывать
А еще всегда можно получить рабочую профессию, начать работать и со временем пойти учиться в университет, если будет сильно этого хотеть
Со временем выйдет на свою стезю
Диверсификация• 1 час назад
Ответ дляспальное место
Причому усіх бажаючих з українських шкіл, без знання місцевої мови і абсолютно безкоштовно
размахер• 1 час назад
Электрики вообще белая кость, можно сказать. Если выучится хорошо, конечно. Именно такие профессии чат GPTзаменить не сможет. Что особо расстраиваться? Вы как его будущее в этой стране видите? Потом осмотрится и сам что то решит, если не. понравится
Бадабум
• 1 час назад
Ответ дляМудрецыха мира
Со временем выйдет на свою стезю
Спасибо, нужно наверное мне переспать с этой мыслью. Только пришла с собрания , не могу себя собрать .
Мудрецыха мира• 1 час назад
Ответ дляБадабум
Все будет хорошо!
Главное - это желание ребенка и не сдаваться, продолжать учиться
Ластовиння• 1 час назад
Ответ дляБадабум
У нас только местные. Норм, друзья есть. Как то прорвёмся.
ФФФФристайла• 1 час назад
Ви в Німеччині? Давайте об´єктивно. В 9 років це ще молодша школа. Якщо вже в молодшій школі 8-9, то це явно середній рівень. До цього наклалися підлітковий вік і чуда мова. За умови наполегливості і бажання вчитися він міг бути в числі перших, але у нього нема того бажання. Ось в цьому проблема. Він не хоче вчитися.
В тепер об´єктивно. Що дає ВО у житті? Комусь можливість зайняти високу посаду, але таких одиниці. І як правило, вони були серед перших. Решта - це ’офісний планктон’, що заробляє менше гарного електрика чи сантехніка.
Ваша мета яка? Щоб у сина була ВО, чи щоб він був щасливий? Чому ви вирішили, що електрик не може бути щасливим? Може вашій дитині сподобається працювати руками? Краща подружка моєї дитини тож не пройшла відбір у ліцей після якого можна вступати до ВНЗ, вона зараз в ліцеї типу як вашому пропонують, тільки спеціальність взагалі ’атас’ - щось пов´язане з заводом. У класі лише 4 дівчинки і більше 20 хлопців. Але їй подобається. І це найголовніше. Невідомо як далі життя поверне, головне, щоб діти були щасливі.
П.С. щоб вас підбадьорити. Подумайте скільки у вашому оточенні людей з во, які працюють не за освітою. Чому? І чи стало їх життя гіршим від цього?
П.П.С. ми за кордоном чекали сантехніка ТРИ місяці. У той момент я вже думала, що шкода, що у мене дівчинка, як би гарно було мати сантехніка у сім´ї, щоб так не чекати....
Диверсификация• 1 час назад
Ответ дляБадабум
Імхо, ваша основна проблема зараз не освіта, а соціалізація сина. Коли ви приїхали, йому було 9, пройшло 4 роки, у нього немає знайомих / друзів. У 13 це складніше. Підліткам потрібна компанія, хоча б кілька близьких знайомих. Шукайте якісь клуби ´по інтересах´, якщо школа не може цього дати
Мудрецыха мира• 1 час назад
У меня еще хуже - старший вообще отказался учиться. Идет на работу, самую простую и со временем будет решать, куда пойти учиться.
Я не смогла переубедить, что нужно учиться, получать профессию уже, а не когда-то потом...
Порасстраивалась и успокоилась. Уверена, что все все равно будет хорошо. Поработает, узнает, что такое тяжелый труд и сам потом побежит учиться - вопрос времени на осознание
СкрипяСердцем• 1 час назад
Наконец-то хоть кто-то говорит правду о том, как ’успешно’ тянут две школы, о высококачественном европейском образовании, которое даёт билет в будущее (правда, не беженцам). Открылись глаза у советчиц, растаяли розовые грезы.
ФФФФристайла• 1 час назад
Ответ дляБадабум
В українській школі він був малим, у підлітків все інакше. За 3-4 роки давно вже можна було вчитися з місцевими, а не в інтеграційному класі.
размахер• 1 час назад
Ответ дляБадабум
Ну в беруфшуле может хоть несколько украинцев будет. Можно и там попробовать нормально учится. Я знаю что такое беруфсшуле - моя учится - половина немцы, вторая половина, конечно, с миграционсхинтергрунд. Гесундхайт и социальпедагогик направление. Но хоть класс более менее, в том числе по успеваемости
Мудрецыха мира• 1 час назад
Ответ дляСкрипяСердцем
Вы знаете, что есть разные дети
У меня такой младший - у него все получается, а у старшего - атас...
Так что не нужно всех под одну гребенку
Напланетянка• 1 час назад
Автор, что значит дают рекомендации в среднюю школу? И дальше, как в 13 лет определили электрик, сантехник и т.д.?
Он в 8 классе только?
Бадабум
• 1 час назад
Ответ дляФФФФристайла
Мы в Нидерландах. До 12-13 лет тут младшая школа. В этом возрасте делают тест + учитель видит наклонности ребенка и направляет уже на конкретную среднюю школу со специализацией. Нас направили на техническую, а нашего знакомого на учителя физкультуры, хотя он вообще не любит спорт . Учитель увидела что он часто оставался после школы в футбол играть и решила сделать из него учителя
Диверсификация• 1 час назад
Ответ дляСкрипяСердцем
+++
Згадую, як 4 роки назад, порадниці кричали, що 2 школи - ´´легко´´, їхні діти тягнуть із задоволенням, проблем ніяких.
А в європейських школах їхні бубочки - генії, на усіх чекає світле майбутнє і черга найкращих ВНЗ Європи.
Я не до вас особисто.
Сантехнік в Німеччині чи Нідерландах - це дуже непогано.
Я не до вас особисто.
Мудрецыха мира• 1 час назад
Ответ дляДиверсификация
+++
Я не до вас особисто.
Вы должны отдавать себе отчет, что есть разные дети - и такие и такие...
И эта война повлияла на всех - и на тех, кто в Украине, и на тех, кто уехал, но в конечном итоге каждый придет к своему, выберет, что нравится, выучится и будет работать
Диверсификация• 1 час назад
Ответ дляМудрецыха мира
Є різні.
Але для 90%:
- дві школи - це важко
- підліткам інтеграція - це важко
- академічне навчання (не початкова школа) на чужій не близькій мові - це важко
- світле майбутнє забезпечують дитині батьки, а не країна перебування. Якщо батьки / мама 4 роки сидять на пАсобіях, то майбутнє дитини у фіз.праці
Є винятки. Але це винятки, які тільки підтверджують загальне правило.
Але для 90%:
- дві школи - це важко
- підліткам інтеграція - це важко
ФФФФристайла• 1 час назад
Ответ дляСкрипяСердцем
Напишу як є: серед українських дітей є дві крайнощі: або супер талановиті і успішні, або пасуть задніх. Середини нема. Це я вам пишу за результатами екзаменів по типу нашого зно, які здаються після середньої школи. Тобто, вплив вчителя, суб´єктивної оцінки тут відсутній - екзамени здавали письмово, завдання одні на всю країну, перевіряли невідомо де, але не в школі де вчиться дитина. На єдиному сайті можна переглянути по прізвищу дитини результат. І що цікаве - в українських дітей (яких знаю по нашому місту і +- 50км) або найвищий бал, або нескладено. Це діти, які перебувають в одних умовах. Вони всі прибули плюс- мінус в один час. Але результат різний. Бо хтось пішов вчитися, пахать. А хтось пішов гулять, особливо якщо мама говорила ’скоро поїдемо додому’. Так руйнувалася остання мотивація вчитися. З малими там проблем, до речі, не було. Ті швидко вливалися і не філонили, як старші.
Тому хто хотів вчитися - іноземна школа дає для цього всі можливості, хто хотів гуляти - той гуляв, але результат це закритий доступ до вищої освіти.
Але майбутнє є і у тих, і у інших. Просто воно різне.
Якість освіти, до речі, дійсно висока. Тут ви дарма так. Репетиторів у дітей нема взагалі, в принципі.
Мудрецыха мира• 1 час назад
Ответ дляДиверсификация
Є різні.
Але для 90%:
- дві школи - це важко
- підліткам інтеграція - це важко
Але для 90%:
- дві школи - це важко
- підліткам інтеграція - це важко
Есть много исключений
И вообще я не назвала бы их исключениями - это только ваше личное мнение
Незламна Україна• 1 час назад
Ответ дляДиректор Пляжу
Кончене ЄС, хто видумав ці тести 🙄
Прям совок
Куда там Украине до Европы, у нас и чернорабочие, и продавцы с университетскими дипломами. Вот, что значит, лучшая в мире система образования.
Мудрецыха мира• 1 час назад
Ответ дляФФФФристайла
Абсолютно ничего не закрыто - в любом возрасте можно пойти учиться в университет