Душа компанії• 03 марта в 17:34
Приходилось ли вам отказываться от товара, заказанного через лох или
шафу? Там же можно это сделать? Для этого функция "безопасная оплата"?
Мати драконів• 03 марта в 17:44
Да недавно покупательница заказала олх доставкой, пришла и отказалась, причина - она думала, что там набор, а там 1 шт), это кстати написано в объявлении . Прикол в том что она через несколько дней пишет опять ,что хочет купить , т к уточнила цену и оказывается я продаю недорого. Я отказала. Полнейший неадекваты иногда попадаются))
пАлАвинкА• 03 марта в 18:00
Так, прийшли кросівки більші на 1 см від замовлених. Виявилось, що продавець не розрізняє значення слів ,,устілка’ і ’стопа’
Ручки-Крючки• 03 марта в 18:18
Звісно можна! більш того навіть якщо безпечна оплата і виглядало все ок. а потім з´ясувалося що товар не належної якості то навіть потім його можна повернути... (звісно то за нове мова)
Ручки-Крючки• 03 марта в 18:28
Ответ дляМати драконів
Ви певно з того покоління продавчинь, котрі на базарі якщо поміряла і не купила проклинали до 7 коліна? Ваша задача як продавця максимально убезпечити себе від таких ситуацій, закцентувати увагу покупця що за 1 шт. А не написати ’дрібним шрифтом на обороті’ а потім обурюватися що люди не прочитали...
Пишу з калідору• 03 марта в 20:41
Мені куртку двічі повертали-розмір не той.
Бо не читають тексту оголошення
ХвостПистолетом• 03 марта в 20:50
Ну да. Можно померить, проверить и отказаться на почте, если не подходит
Сито для думок• вчера в 11:03
У меня было,что даже не приходили на почту,поэтому всегда беру предоплату!чтоб не попасть на доставку.