Личко Невеличке• вчера в 13:46

Как вам такие пуховики?? В 45+ нормально носить?

Платье Длинное бальное• вчера в 13:47
Отличные!
Роза в вазі• вчера в 13:48
Берите два
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 13:49
носите, а почему бы и нет, на улице точно обратят внимание, а то все серо-черно-коричневые ходят.
Аль де Барановна• вчера в 13:49
Мне кажется они в любом возрасте мало кому подходят
So_so• вчера в 13:49
Нормально
КараПузовна• вчера в 13:49
Конечно! они до 80+ вполне походят
ЯкаКраля• вчера в 13:50
у Вас є запасне життя ? подобається - носіть
БезникаяЯ• вчера в 13:50
Одесити? Цікаво яка якість.
Ашотакоя• вчера в 13:50
Нашли чем удивить
Ms. Скромность• вчера в 13:54
Лав Вивьен? як на мене то дуже дивні. Купувала у них сукню,але принт з квітками. Маю подругу,яка носить їх сукні з жабами,котами,лелеками...літом ще норм,але куртки виглядають дивно. ви ж не дитина 5 років.
якщо це 1500 куртка ,тобто не єдина,то хай валяється..але.... я б не взяла.воно не дешеве,а вигляд в неї дитячий. Отакі принти навпаки дуже гарно підкреслюють вік і те,що ти вже не дівчинка. вони рекламують і на жінках 50-55 років. але ті куртки на них ще більше підкреслюють їх вік
So_so• вчера в 13:57
Ответ дляЯкаКраля
Дама с заначкой• вчера в 13:57
Ответ дляMs. Скромность
Описали мої думки.🌷
nabludatel• вчера в 14:00
Ответ дляMs. Скромность
Моїй мамі 67 років. Сестра їй минулого року купила куртку цієї фірми. Мама її відносила всю цю зиму. Їй подобається.
Ms. Скромность• вчера в 14:03
Ответ дляnabludatel
я рада за вашу маму. але вікові жінки виглядають в них смішно. таке ’молодіння’ дуже смішне. всьому свій вік і час. Можна купити світлу однотонну куртку, але не в жаби,інопланетяни...асоціація,що баба здуріла на старості.. Або ще кажуть- що з літ,то з розуму.
Туфли в чешуе• вчера в 14:02
Если вкус дурной, то можно
Мая твая не панимать• вчера в 14:04
Ответ дляMs. Скромность
Насправді смішно виглядають жінки, які намагаються якось прив´язатися до віку.
У вас якісь комплекси в голові. Пропрацюйте їх.

Кожен може носити те, що подобається особисто йому.
Вся така шо куди там• вчера в 14:07
В садик воспеткам- агонь
Ms. Скромность• вчера в 14:10
Ответ дляМая твая не панимать

в мене немає комплексів. але є якісь принципи))почуття міри) а чому бабка не може одягти бантики??чи спідницю міні?))) в принципі може,але хіба вона не буде виглядати смішно?. Хто б тут що не говорив, але вік диктує свої правила. і на 16 р дівчинці вікове пальто виглядає погано,і на бабці куртка з дитячим принтом виглядає по дурному. те що пасує дівчинці чи дитині не пасує бабці. І дивно,що ви того не знаєте)))і баба в рожевих рюшах виглядає як умолишенная.
Пушап Мі мі• вчера в 14:10
Снежинка-переросток
ЛеньГуглить_правда• вчера в 14:10
Ответ дляMs. Скромность
Мдааа, ну и ограниченное у вас видение
So_so• вчера в 14:10
Ответ дляМая твая не панимать

Я дочку учу, если кто-то скажет, что у неё некрасивая/немодная итд одежда - я одеваюсь не для того, чтобы тебе нравилось, я одеваюсь для себя.
Ms. Скромность• вчера в 14:10
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Мдааа, ну и ограниченное у вас видение
а у вас умолишенное))))
Алина-1240• вчера в 14:11
Мне нра
Мавка• вчера в 14:11
Ответ дляMs. Скромность
Бубон
ЛеньГуглить_правда• вчера в 14:11
Ответ дляMs. Скромность
а у вас умолишенное))))
Для вас свобода= умолишение) я поняла🤭
Не пью, не курю• вчера в 14:13
та і в 25 не дуже як на мене
не малюнок, сама модель-форма
Moon shine• вчера в 14:14
попытка ’заморозить’ старость недачная. протест против старения.
Біле пальто• вчера в 14:15
Баба на чайник.
МояХатаЗкраю• вчера в 14:22
Конечно, издалека будет видно, что дурочка
Ло Шарик• вчера в 14:23
пуховик для девочки подросток ? , были модны такие с цветами розами т роза ,не долго 20 лет назад , купила еле сбагрила пару раз одела как халат какой то у меня правда куртка была удлиненная тонкая на весну