Женщинас• вчера в 18:43

Подскажите кафешки в Киеве с приколом

Вот например в Одессе есть ’Зона’ где тебя держат в ’камере’ , или Криивка во Львове, а в Киеве что есть подобное веселое?
100pudov• вчера в 18:47
я прочитала ’какашки’
Бокс-орун• вчера в 18:49
https://www.instagram.com/piggycafe.kyiv/ - з мініпігами є
Хочу на Балі• вчера в 18:54
Відьма бар Лиса гора
Мюллерная• вчера в 19:18
Плюсую до ’Лисої гори’. Щодо веселощів складно, у кожного своє розуміння. Я можу пригадати просто цікаві місця.
’Пян-се Бар’ — корейський заклад, веселий інтер´єр з пісюнами і Кімом

’Passenger Gastro Bar’ – імітація вагону-купе потяга з пейзажами європейської природи.
Є чорно-біла кав´ярня ’Фарби кави’ на Тарасівській, прикольно пофоткатись.
’Kim Kimchi Korean Bar’ – мережа с корейським автентичним барбекю.
’Amsrer Damster’ — маленький Амстердам на Великій Васильківській
’Будинок Великого Дива’ — оригінальна подача десертів
’Біохакінг Смарт Бар’ — можна спробувати напої та смаколики з додаванням CBD, це більше для любителів травки
mavka.cy• вчера в 19:22
Осьминог. враження незабутні з дуже гарними стравами
долой_лама• вчера в 19:35
Їхня криївка це не смішно, особливо з 22г. Гітлера злом вважаємо , а у цих аналогічні погляди ще й грошами підтримувати?🤮

Нема такого. Або більш вишукане, типу-розбір тушки при тобі шефом, або вагон поїзду Гаррі Поттера, але кухня там така. Лиса гора. Навіть не пригадаю нічого більше.

Доречі, так, у нас із шоу напряг, як не було нічого, так і не нема..(
Фантазерша• вчера в 19:49
Ответ длядолой_лама

Ой, Криивка это страшное место. Я сама лично была свидетелем того, как человека, отказывающегося зиговать и кричать хайль, вытащили из-за стола и бросили под поезд львовского метро!!!
Творог для розжига• вчера в 19:56
Ответ дляФантазерша
Що, і медовухи не налили!??
Звірі якісь!
Творог для розжига• вчера в 19:57
Ответ длядолой_лама

У яких ´у цих´?
Ви, вельмишановна пані, взагалі звідки вєщаєтє?