Щебетуха• вчера в 19:02

Вас колись домагався на роботі керівник?

От і все питання
Чи були інциденти з навʼязливою увагою когось із керівників ?
МатьЧасть• вчера в 19:03
Нет, только я по пьяни пыталась трахнуть руководителя.
Престидижитатор• вчера в 19:04
Ні, але а кожного своєї дурі вистарчало.
Та прям багіня• вчера в 19:04
Ненавязчиво, но ухаживает. Вместе работаем 7 лет, как узнал о моем разводе, так и понеслось
КвартираЧья• вчера в 19:04
Ответ дляМатьЧасть
А він каже я стільки не вип’ю?
автор Щебетуха • вчера в 19:04
Ответ дляТа прям багіня
Как проявляется?
Та прям багіня• вчера в 19:06
Ответ дляЩебетуха
Как проявляется?
Угощает кофе, приносит сладости, приглашает в кино, откапывал и выталкивал мою машину во время снегопада.
МатьЧасть• вчера в 19:06
Ответ дляКвартираЧья
А він каже я стільки не вип’ю?
Он меня в машину и в гостиницу. А меня в машине стошнило и я уснула. В общем романтики не вышло.
Шкідлива молекула• вчера в 19:07
Да, на моїй першій роботі після вузу. Через це звільнилась, він ще й майже всю останню зарплату не дав, в конверті була більша частина.
ТрамвайGirl• вчера в 19:07
Ответ дляМатьЧасть
Люба - звезда Ютьюба ©?)
МатьЧасть• вчера в 19:08
Ответ дляТрамвайGirl
Люба - звезда Ютьюба ©?)
Настя- просто здрастя
автор Щебетуха • вчера в 19:10
Ответ дляШкідлива молекула
А з чого ви взяли що це домагання?
Може просто дружелюбний
Грабля• вчера в 19:12
А вам зачем эта инфо?
Голубец• вчера в 19:13
Постійно домагається.
Ну або я до нього.
Ми вже більше 20 років одружені)
Аноним с кешбеком• вчера в 19:15
К сожалению нет 😀
Крайня невістка• вчера в 19:27
Так..ще й чоловік подруги! Але п´яний був.
Ласковая_львица• вчера в 19:30
Прочитала робот-керівник.😵‍💫
Ласковая_львица• вчера в 19:31
Ответ дляЩебетуха
А з чого ви взяли що це домагання?
Може просто дружелюбний
Дружелюбно не дал зарплату или ужа показывал?
к.Буланова• вчера в 19:32
Так, домогався. Після відмови мені довелося звільнитись. До цього випадка він був для мене взірцем чоловіка, людини, керівника. Він був одружений, я також була несамотня.
Та і не мої керівники, а суміжних відділень також домогались. Приводу я ніколи не давала. Просто вони думали, що вони такі .хуені. Дуже ображались, що отримали відмову.
Шкідлива молекула• вчера в 20:17
Ответ дляЩебетуха
А з чого ви взяли що це домагання?
Може просто дружелюбний
Ну там прямим текстом було. І одружений був, і коханок тьма до нього ходила прям в кабінет, і все мало йому було
Кава з адреналіном• вчера в 21:17
Ответ дляМатьЧасть
Я колись підійшла до керівника в опен спейсі, купа людей, запитаю його щось з проханням, що мені це треба, а він мені’ міньет!’, я як відкрила рота, ’Міньет!!! та що ви собі!!! Да я вас!!! А він: ’Лена, я сказал ’ мне нет! Мол ето вам нужно, а мне нет! Извините, ето неудачная шутка’ така пауза на весь офіс, боже, досі згадую і з сорому згораю))