Сьогодні ми згадуємо Андрія Гудиму, Данила Подибайла, Валентину Тихошу і Сергія Заїковського. Вони працювали з мовою по-різному — у прозі, поезії, перекладі та науковій праці. Їх об’єднала російсько-українська війна, яка обірвала їхні життя.
Ми фіксуємо імена й напрацювання, щоб вони залишалися частиною культурної пам’яті. Станом на березень 2026 року в опорному списку «Недописаних» — 289 людей літератури.
Робота над архівом триває.
Недописані
Робота над архівом триває.
Недописані
арина-ветерок• 03 марта в 20:54
Дякую за тему! Серце розривається, коли розумієш, що знов рашка вбиває сотні талановитих українців, як і сто років тому. Вбиває нашу культуру