МУСЯкомарова• сегодня в 10:58
Астрологія та штучний інтелект. Мій досвід. І питання трохи дивне.
Я спеціально скачала свіжий штучний інтелект. Щоб свіжа історія була.
Ввела дату та місце народження.
І він мені зробив аналіз. На моє здивування мегаточно розповів про мої сильні слабкі сторони .
Ми попрацювали декілька питань. Цікаво було про придбання нерухомості. Він пише що моє придбання нерухомості буде на підгрунті втрати вже існуючої нерухомості. ( Насправді так і є бо я втратила житло через війну).
Для цікавості попросила проаналізувати певні критичні дати в минулому. Цікаво про один момент ШІ пише про страшну вибухову енергію а ці дні. А насправді в той день стався вибух в моєму будинку. Нещасний випадок.
Так от. Ще ми попрацювали над сумісністю з моїм чоловіком. Бо ми переживаємо кризу стосунків.
І тут ШІ напрочуд точно сказав де в нас пішов перекос в стосунках.
Ну от я тихенько підібралась і до питання.
Я попросила розкласти варіанти розвитку відносин на нас двох.
І мені ШІ пише зокрема що у чоловіка зміниться статус, можливо зміна роботи та місця проживання.
Я тут напряглась.
Ми впо. Чоловік заброньований.
Кажу давай більш детально. І Ші мені пише що в період березень - травень. Буде зміна домовленостей, різка неприємна. Буде зміна статусу, буде відповідальність перед державою. І зміна проживання.
Ну тут вже я прямо спитала ШІ це можливо мобілізація?
Він пише дуже на те схоже.
І от я запитаю практичних астрологів.
Чи можливо дійсно таке побачити чи передбачити?
Ввела дату та місце народження.
Я тут напряглась.
Ми впо. Чоловік заброньований.
Він пише дуже на те схоже.
І от я запитаю практичних астрологів.
МУСЯкомарова
• сегодня в 11:00
Ответ дляЩас ухожу
могу посмотреть, первичная консультация 5 тыщ.
Сенс? Чат джпт безкоштовно робить розклади.
В мене питання чи може астрологія дійсно бачити аж такі події
Щас ухожу• сегодня в 11:01
у чоловіка зміниться статус, а чого ви одразу про погане, можливо він просто був одружений, а стане розлученим.
Говорю-балакаю• сегодня в 11:02
в моей молодости мне было очень интересна эта тема и в 22 года я делала прогноз и натальную карту.
и тогда астролог сказала - у вас тут что-то о доме постоянно, вы, наверное, домосед, любите домашний уют и тд. я говорю - нет, вообще не про меня. а через пару лет началась война, я уехала из дома и больше никогда туда не вернулась. и первые 5 лет после я чуть душу себе не вырвала из-за того, что у меня нет дома.
МУСЯкомарова
• сегодня в 11:02
Ответ дляЩас ухожу
То фігня. Ми зараз і так живемо окремо.
В тому то і справа що в нього місце проживання під роботу на якій бронювання
МУСЯкомарова
• сегодня в 11:05
Ответ дляГоворю-балакаю
От щодо нерухомості мені Ш І і пише що стимулом придбання буде через руйнацію.
А метод яким я отримаю житло - буде накопичення.
( Зауважу що історія з чатом нульова, і насправді я 4 роки накопичую на нове житло)
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 11:18
Ответ дляМУСЯкомарова
астрология может точно предсказывать до месяца,важно правильно толковать
булоТАЙминуло• сегодня в 11:21
Ні, не можливо. ШІ моделі так налаштовані - не забувайте, вони треновані на середньо статистичній думці кенійців, індусів, пакистанців і інших людей з країн третього світу. Там йде залаштунками сценарій, по якому входити в довіру до користувача, як під нього підлаштовуватись (коли в цьому побудеш - магія ШІ зникає.)Та і у реальних астрологів купа прогнозів не збуваєт ься.Наприклад, перевірте свої минулі соляри - що збулось, а що ні. Так само соляри чоловіка. У більшості випадків там відсотків 20-30 програється.
Точніше показують дирекції і прогресії - по них звірте минулі події.
Поросенка• сегодня в 11:21
Ответ дляМУСЯкомарова
Все это бред ваш ИИ с астропрогнозами и картами натальными, ИИ даже адекватно лунный календарь не может выдать по фазам, врет постоянно. Есть астропроцессоры бесплатные, там и смотрите натал и другое.
Поросенка• сегодня в 11:30
Ответ дляМУСЯкомарова
Не может потому даже астрологи именитые постоянно фантазируют про сроки окончания войны и т.д
Как проявиться в вашей жизни, например транзит планет, зависит от уровня ВАШЕЙ проработки энергий этих планет.
Например, если в реперных точках Венера у вас важная планета, то на низком уровне ее влияние на вас будет как лень, похоть, обжорство и т.д.
На высоком уровне- творчество, эстетика, красота.
Именно от вас зависит как вы проявляете эту энергию и соответственно формируете будущее . Ну это я максимально объяснение упростила для понимания
Кашпо• сегодня в 11:32
Ответ дляМУСЯкомарова
Я вам можу написати повний розклад, навіть можу подивитися, чи подовжать чоловіку бронь.
Як новому клієнту за 2500. Якщо сплатити сьогодні до 13-00, то 2000.
Не упустіть шанс!
МУСЯкомарова
• сегодня в 11:32
Нехай ця тема буде як орієнтир.
Наразі у чоловіка бронювання до кінця року.
Тобто передумов щоб його мобілізували немає.
Через два місяці відпишусь
Янка-угомонись• сегодня в 11:33
Ответ дляМУСЯкомарова
Вы, наверное что-то писали в чат до. Например про отношения с мужем,поьерю недвижки, про бронь мужа. Джипити улучшили полгода назад и теперь он запоминает все беседы
КарамбОлька• сегодня в 11:33
Ответ дляКашпо
Не упустіть шанс!
Хватит демпинговать! Такое от 10 тыс стоит.
МУСЯкомарова
• сегодня в 11:34
Ответ дляКашпо
Не упустіть шанс!
У чоловіка вже є бронь до кінця року . Тому ця послуга не цікава.
Але якщо ви пропонуєте даннупослугу, ви підтверджуєте що астрологія може давати такі точні прогнози
МУСЯкомарова
• сегодня в 11:35
Ответ дляЯнка-угомонись
Я ще в старпості написала. Скачала Gemini.
Це було перше питання.
Я знаю що потім ці ШІ підлаштовується під твою історію
Це було перше питання.
Кашпо• сегодня в 11:35
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну, це тільки ви думаєте, що до кінця року. Бронювання співробітників - не закон і не підзаконний акт. Тому має обратну силу. А ще залежить від акуратності подання документів і роботи среціального інспектора по кадрах.
Більше я вам нічого не скжу безкоштовно.
МУСЯкомарова
• сегодня в 11:37
Ответ дляКашпо
Щодо бронювання я погоджуюсь. Сьогодні є завтра немає .
Поросенка• сегодня в 12:09
Ответ дляАлина-1240
Ага, и марс с нептуном цокнуться и налетят на земную ось
Вот зря смеетесь, знаю мужчину с оппозицией Марс- Нептун в натале- периодически попадал в очень неприятные ситуации после алкоголя, даже был закодирован. Занимает высокую должность при этом в госструктурах..
Вот так проявляется неотработанный Марс и Нептун в оппозиции, крайне опасно. Поэтому и прогноз зависит от того, на каком уровне проработки планет ( и их всего 4) находится человек.
Калинові вуста• сегодня в 12:13
Мне очень точно по астрологии предсказал разрыв с девушкой, написал, что это будет в конце февраля. А вопрос был в декабре, и тогда отношения были идеальные, я не поверила конечно. В итоге все совпало.
Поросенка• сегодня в 12:17
Ответ дляКалинові вуста
Ну так если вы на низком уровне проработки планет , конечно транзит Урана, Плутона или Сатурна по оси 5-11 или 1-7 даст разрыв))) А все могло быть иначе)
МУСЯкомарова
• сегодня в 12:18
Ответ дляКалинові вуста
В тому то і цікавинка
Я задавала питання по конкретній даті і він дуже чітко розклав що тоді відбулось.
Зараз по питанню на відносинами теж цікава ситуація.
Ші чітко показав де розлом.
Сказав ’ вікно’ те ми можемо почати стосунки з початку і які дії ми маємо зробити.
Цікаво що цей період збігається з тим що має відбутись в найближчі два місяці
Ші чітко показав де розлом.
МУСЯкомарова
• сегодня в 12:22
Ответ дляПоросенка
О, цікаво. Я не дуже розуміюсь в цих прорабоиках.
Ші каже що моє життя рух. Я досягла мети, мені потрібно рухатись далі.
Якщо я зупиняюсь - я ’ помираю’
А у чоловіка луна в тільці. Є диван, духовка, два крісла - що ще потрібно для щастя.
І ШІ каже що саме чоловікові потрібно виходити з зони комфорту
Якщо я зупиняюсь - я ’ помираю’
Поросенка• сегодня в 12:30
Ответ дляМУСЯкомарова
Якщо я зупиняюсь - я ’ помираю’
Вот вам пример проработки Сатурна, как планеты кармы. 4 уровня и 4 варианта развития событий, проявлений во внешем мире. 4 уровень-высший и мало кому доступен. Если живете по низшему уровню, соответственно будущее получаете по низшему.
Уровни развития энергий Сатурна
Или вот например, проработка Нептуна (важна если планета доминантная или владыка вашего гороскопа). На низшем уровне человек рискует стать алкашем, нариком, игроманом и т. д.
На высшем- духовным учителем. Вот вам и ответ про будущее, вы его формируете на основе данных вам от рождения энергий. А как вы их используете, ваша воля.
Уровни развития энергий Нептуна тут
Уровни развития энергий Сатурна
Уровни развития энергий Нептуна тут
МУСЯкомарова
• сегодня в 12:32
Ответ дляПоросенка
Уровни развития энергий Сатурна
Уровни развития энергий Нептуна тут
Уровни развития энергий Сатурна
Уровни развития энергий Нептуна тут
Дякую🌹
Поросенка• сегодня в 12:34
Ответ дляМУСЯкомарова
Дякую🌹
Мой вам совет, отлепитесь от ИИ в плане прогнозов и советов на жизнь, программа врет и манипулирует, неоднократно проверяла)
Используйте его в разумных пределах, проверяя инфо.
Мои знакомые адвокаты не раз говорили, как ИИ выдумывает несуществующие законы, после проверки оказывалось, что их нет)))
МУСЯкомарова
• сегодня в 12:46
Ответ дляПоросенка
Я сама бухгалтер. І знаю які грубі помилки робить ШІ.
Але в астрологію пішла з цікавості. Щоб розібратись хоча б з азами
Я багато не очікувала.
Але мене вразило наскільки точно він описав мій внутрішній світ, та чоловіка
Були в мене певні внутрішні питання. Коли я діяла і вирішувала , кхм не логічно або нестандартно
І ці розклади показали що діяла абсолютно логічно.
І що називається ’ проработка карми’
Я все життя жила як відчувала.
В потім певний проміжок часу жила як того вимагали обставини. Мені було тяжко. Я хворіла але терпіла.
Коли вже фізично не змогла терпіти.
Що називається зруйнувала свій світ до фундаменту і розвернулась на 180 градусів.
І моє життя просто змінилось і покращилось в сотні разів.
І ШІ показав це
Я багато не очікувала.
І що називається ’ проработка карми’
Я все життя жила як відчувала.
Коли вже фізично не змогла терпіти.
І ШІ показав це
Поросенка• сегодня в 13:02
Ответ дляМУСЯкомарова
Я багато не очікувала.
І що називається ’ проработка карми’
Я все життя жила як відчувала.
Коли вже фізично не змогла терпіти.
І ШІ показав це
Я багато не очікувала.
І що називається ’ проработка карми’
Я все життя жила як відчувала.
Коли вже фізично не змогла терпіти.
І ШІ показав це
На мой взгляд лучше интересоваться астрологией не через ИИ.
Ну и про карму и болезни, смотрите знак и дом где ваша Черная Луна(Лилит)- наиболее опасная зона, где можна перечеркнуть все положительные варианты будущего.
И конечно, Сатурн, работайте на собой для получения наилучшей ветки реальности вашего будущего из всех возможных