МУСЯкомарова• сегодня в 10:58

Астрологія та штучний інтелект. Мій досвід. І питання трохи дивне.

Я спеціально скачала свіжий штучний інтелект. Щоб свіжа історія була.
Ввела дату та місце народження.
І він мені зробив аналіз. На моє здивування мегаточно розповів про мої сильні слабкі сторони .
Ми попрацювали декілька питань. Цікаво було про придбання нерухомості. Він пише що моє придбання нерухомості буде на підгрунті втрати вже існуючої нерухомості. ( Насправді так і є бо я втратила житло через війну).
Для цікавості попросила проаналізувати певні критичні дати в минулому. Цікаво про один момент ШІ пише про страшну вибухову енергію а ці дні. А насправді в той день стався вибух в моєму будинку. Нещасний випадок.

Так от. Ще ми попрацювали над сумісністю з моїм чоловіком. Бо ми переживаємо кризу стосунків.
І тут ШІ напрочуд точно сказав де в нас пішов перекос в стосунках.
Ну от я тихенько підібралась і до питання.
Я попросила розкласти варіанти розвитку відносин на нас двох.
І мені ШІ пише зокрема що у чоловіка зміниться статус, можливо зміна роботи та місця проживання.
Я тут напряглась.
Ми впо. Чоловік заброньований.
Кажу давай більш детально. І Ші мені пише що в період березень - травень. Буде зміна домовленостей, різка неприємна. Буде зміна статусу, буде відповідальність перед державою. І зміна проживання.
Ну тут вже я прямо спитала ШІ це можливо мобілізація?
Він пише дуже на те схоже.
І от я запитаю практичних астрологів.
Чи можливо дійсно таке побачити чи передбачити?
Щас ухожу• сегодня в 11:00
могу посмотреть, первичная консультация 5 тыщ.
автор МУСЯкомарова • сегодня в 11:00
Ответ дляЩас ухожу
Сенс? Чат джпт безкоштовно робить розклади.
В мене питання чи може астрологія дійсно бачити аж такі події
Щас ухожу• сегодня в 11:01
у чоловіка зміниться статус, а чого ви одразу про погане, можливо він просто був одружений, а стане розлученим.
Говорю-балакаю• сегодня в 11:02
в моей молодости мне было очень интересна эта тема и в 22 года я делала прогноз и натальную карту.
и тогда астролог сказала - у вас тут что-то о доме постоянно, вы, наверное, домосед, любите домашний уют и тд. я говорю - нет, вообще не про меня. а через пару лет началась война, я уехала из дома и больше никогда туда не вернулась. и первые 5 лет после я чуть душу себе не вырвала из-за того, что у меня нет дома.
автор МУСЯкомарова • сегодня в 11:02
Ответ дляЩас ухожу
То фігня. Ми зараз і так живемо окремо.
В тому то і справа що в нього місце проживання під роботу на якій бронювання
автор МУСЯкомарова • сегодня в 11:05
Ответ дляГоворю-балакаю
От щодо нерухомості мені Ш І і пише що стимулом придбання буде через руйнацію.
А метод яким я отримаю житло - буде накопичення.
( Зауважу що історія з чатом нульова, і насправді я 4 роки накопичую на нове житло)
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 11:18
Ответ дляМУСЯкомарова
астрология может точно предсказывать до месяца,важно правильно толковать
булоТАЙминуло• сегодня в 11:21
Ні, не можливо. ШІ моделі так налаштовані - не забувайте, вони треновані на середньо статистичній думці кенійців, індусів, пакистанців і інших людей з країн третього світу. Там йде залаштунками сценарій, по якому входити в довіру до користувача, як під нього підлаштовуватись (коли в цьому побудеш - магія ШІ зникає.)Та і у реальних астрологів купа прогнозів не збуваєт ься.Наприклад, перевірте свої минулі соляри - що збулось, а що ні. Так само соляри чоловіка. У більшості випадків там відсотків 20-30 програється.
Точніше показують дирекції і прогресії - по них звірте минулі події.
Поросенка• сегодня в 11:21
Ответ дляМУСЯкомарова
Все это бред ваш ИИ с астропрогнозами и картами натальными, ИИ даже адекватно лунный календарь не может выдать по фазам, врет постоянно. Есть астропроцессоры бесплатные, там и смотрите натал и другое.
Поросенка• сегодня в 11:30
Ответ дляМУСЯкомарова
Не может потому даже астрологи именитые постоянно фантазируют про сроки окончания войны и т.д
Как проявиться в вашей жизни, например транзит планет, зависит от уровня ВАШЕЙ проработки энергий этих планет.
Например, если в реперных точках Венера у вас важная планета, то на низком уровне ее влияние на вас будет как лень, похоть, обжорство и т.д.
На высоком уровне- творчество, эстетика, красота.
Именно от вас зависит как вы проявляете эту энергию и соответственно формируете будущее . Ну это я максимально объяснение упростила для понимания
Кашпо• сегодня в 11:32
Ответ дляМУСЯкомарова
Я вам можу написати повний розклад, навіть можу подивитися, чи подовжать чоловіку бронь.
Як новому клієнту за 2500. Якщо сплатити сьогодні до 13-00, то 2000.
Не упустіть шанс!
автор МУСЯкомарова • сегодня в 11:32
Нехай ця тема буде як орієнтир.
Наразі у чоловіка бронювання до кінця року.
Тобто передумов щоб його мобілізували немає.
Через два місяці відпишусь
Янка-угомонись• сегодня в 11:33
Ответ дляМУСЯкомарова
Вы, наверное что-то писали в чат до. Например про отношения с мужем,поьерю недвижки, про бронь мужа. Джипити улучшили полгода назад и теперь он запоминает все беседы
КарамбОлька• сегодня в 11:33
Ответ дляКашпо
Не упустіть шанс!
Хватит демпинговать! Такое от 10 тыс стоит.
автор МУСЯкомарова • сегодня в 11:34
Ответ дляКашпо
Не упустіть шанс!
У чоловіка вже є бронь до кінця року . Тому ця послуга не цікава.
Але якщо ви пропонуєте даннупослугу, ви підтверджуєте що астрологія може давати такі точні прогнози
автор МУСЯкомарова • сегодня в 11:35
Ответ дляЯнка-угомонись
Я ще в старпості написала. Скачала Gemini.
Це було перше питання.
Я знаю що потім ці ШІ підлаштовується під твою історію
Кашпо• сегодня в 11:35
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну, це тільки ви думаєте, що до кінця року. Бронювання співробітників - не закон і не підзаконний акт. Тому має обратну силу. А ще залежить від акуратності подання документів і роботи среціального інспектора по кадрах.
Більше я вам нічого не скжу безкоштовно.
автор МУСЯкомарова • сегодня в 11:37
Ответ дляКашпо
Щодо бронювання я погоджуюсь. Сьогодні є завтра немає .
Алина-1240• сегодня в 12:03
😂
Алина-1240• сегодня в 12:04
Ага, и марс с нептуном цокнуться и налетят на земную ось
Поросенка• сегодня в 12:09
Ответ дляАлина-1240
Вот зря смеетесь, знаю мужчину с оппозицией Марс- Нептун в натале- периодически попадал в очень неприятные ситуации после алкоголя, даже был закодирован. Занимает высокую должность при этом в госструктурах..
Вот так проявляется неотработанный Марс и Нептун в оппозиции, крайне опасно. Поэтому и прогноз зависит от того, на каком уровне проработки планет ( и их всего 4) находится человек.
Калинові вуста• сегодня в 12:13
Мне очень точно по астрологии предсказал разрыв с девушкой, написал, что это будет в конце февраля. А вопрос был в декабре, и тогда отношения были идеальные, я не поверила конечно. В итоге все совпало.
Поросенка• сегодня в 12:17
Ответ дляКалинові вуста
Ну так если вы на низком уровне проработки планет , конечно транзит Урана, Плутона или Сатурна по оси 5-11 или 1-7 даст разрыв))) А все могло быть иначе)
автор МУСЯкомарова • сегодня в 12:18
Ответ дляКалинові вуста
В тому то і цікавинка
Я задавала питання по конкретній даті і він дуже чітко розклав що тоді відбулось.
Зараз по питанню на відносинами теж цікава ситуація.
Ші чітко показав де розлом.
Сказав ’ вікно’ те ми можемо почати стосунки з початку і які дії ми маємо зробити.
Цікаво що цей період збігається з тим що має відбутись в найближчі два місяці
автор МУСЯкомарова • сегодня в 12:22
Ответ дляПоросенка
О, цікаво. Я не дуже розуміюсь в цих прорабоиках.
Ші каже що моє життя рух. Я досягла мети, мені потрібно рухатись далі.
Якщо я зупиняюсь - я ’ помираю’
А у чоловіка луна в тільці. Є диван, духовка, два крісла - що ще потрібно для щастя.
І ШІ каже що саме чоловікові потрібно виходити з зони комфорту
Поросенка• сегодня в 12:30
Ответ дляМУСЯкомарова
Якщо я зупиняюсь - я ’ помираю’
Вот вам пример проработки Сатурна, как планеты кармы. 4 уровня и 4 варианта развития событий, проявлений во внешем мире. 4 уровень-высший и мало кому доступен. Если живете по низшему уровню, соответственно будущее получаете по низшему.
Уровни развития энергий Сатурна https://www.astrokot.kiev.ua/slovar/s/saturn.htm
Или вот например, проработка Нептуна (важна если планета доминантная или владыка вашего гороскопа). На низшем уровне человек рискует стать алкашем, нариком, игроманом и т. д.
На высшем- духовным учителем. Вот вам и ответ про будущее, вы его формируете на основе данных вам от рождения энергий. А как вы их используете, ваша воля.
Уровни развития энергий Нептуна тут https://www.astrokot.kiev.ua/slovar/n/neptun.htm
автор МУСЯкомарова • сегодня в 12:32
Ответ дляПоросенка
Дякую🌹
Поросенка• сегодня в 12:34
Ответ дляМУСЯкомарова
Дякую🌹
Мой вам совет, отлепитесь от ИИ в плане прогнозов и советов на жизнь, программа врет и манипулирует, неоднократно проверяла)
Используйте его в разумных пределах, проверяя инфо.
Мои знакомые адвокаты не раз говорили, как ИИ выдумывает несуществующие законы, после проверки оказывалось, что их нет)))
автор МУСЯкомарова • сегодня в 12:46
Ответ дляПоросенка
Я сама бухгалтер. І знаю які грубі помилки робить ШІ.
Але в астрологію пішла з цікавості. Щоб розібратись хоча б з азами
Я багато не очікувала.
Але мене вразило наскільки точно він описав мій внутрішній світ, та чоловіка
Були в мене певні внутрішні питання. Коли я діяла і вирішувала , кхм не логічно або нестандартно
І ці розклади показали що діяла абсолютно логічно.
І що називається ’ проработка карми’
Я все життя жила як відчувала.
В потім певний проміжок часу жила як того вимагали обставини. Мені було тяжко. Я хворіла але терпіла.
Коли вже фізично не змогла терпіти.
Що називається зруйнувала свій світ до фундаменту і розвернулась на 180 градусів.
І моє життя просто змінилось і покращилось в сотні разів.
І ШІ показав це
Поросенка• сегодня в 13:02
Ответ дляМУСЯкомарова
Я багато не очікувала.
І що називається ’ проработка карми’
Я все життя жила як відчувала.
Коли вже фізично не змогла терпіти.
І ШІ показав це
На мой взгляд лучше интересоваться астрологией не через ИИ.
Ну и про карму и болезни, смотрите знак и дом где ваша Черная Луна(Лилит)- наиболее опасная зона, где можна перечеркнуть все положительные варианты будущего.
И конечно, Сатурн, работайте на собой для получения наилучшей ветки реальности вашего будущего из всех возможных