СкрипяСердцем• вчера в 11:51

Прийшов результат мазка

Хоть стій хоть падай.
Ще гірше ніж до лікування

1. "Лікар - "Візнюк"
2. "Лейкоцити - "25-28"в п/з НОРМА - 0-20
3. "Епітелій поверхневий - "3-5"в п/з НОРМА - 5-10
4. "Слиз - "+" НОРМА - не знайдено/+
5. "Флора - "змішана (кокова і паличкова) помірна" НОРМА - паличкова
6. "Диплококи - "не знайдено" НОРМА - не знайдено
7. "Трихомонади - "не знайдено" НОРМА - не знайдено
8. "«Ключові» клітини (гарднерелли
ваг.) - "не знайдено" НОРМА - не знайдено
9. "Спори дріжджеподібних грибів - "не знайдено" НОРМА - не знайдено
10. "Міцелій (псевдоміцелій)
дріжджеподібних грибів - "не знайдено" НОРМА - не знайдено

Зараз буду дзвонити лікарю
Останнє у фото мене вообще прибило
Allemagne• вчера в 11:53
У вас графомания?
Жертва интернета• вчера в 11:57
И что тут супер плохого? У вас жалобы и ото есть или вы просто лечите лейкоциты в мазке?
автор СкрипяСердцем • вчера в 11:59
Ответ дляЖертва интернета
Ось це
Парасюха• вчера в 12:24
Ответ дляСкрипяСердцем
Ось це
Що ось це? при уреаплазмозі чи хламідіозі.нічого немає, лейкоцити можуть бути трохи підвищені.а більш немає нічого. лише пцр соскоб дає результат є хламідіоз чи нема. що ви хотіли побачити в мазку??? він загалом крім молочниці і лейкоцитів нічого не показує. Гарднерелли ніколи)))) їх має бути вагон,щоб під иікромскопом їх побачити. Іх лаборант не бачить))) мазок це просто спонукання до подальших дій.
Парасюха• вчера в 12:31
уреаплазмоз в мазку не видно, бо це внутрішньоклітинна інфекція. Уреаплазму,хламідію в мікроскопі (як дріджі, чи гарднереллу чи коки) НЕ ВИДНО!. Вони іншим способом виявляються. Чи ви робили пцр соскоб?. тоді аналіз має інший вид. так,при уреаплазмозі печія,зуд і всі аналізи в нормі. (навіть лейкоцити). а ти чешешся, бігаєш в туалет( типу цистита),але не завжди... Для мене мазок то фігня. Завжди здаю цитологію і пакет на пцр соскоб (полімеразно-ланцюгова реакція). Ось тоді знайти можна хламідію,уреаплазму,мікоплазму і т.д. . Ось там все видно... а мазок це дослідження через мікроскоп ,а майже всі збудники ЗППП в мікроскопі не видно))).хіба що лейкоцити подивитись.
Це біологія))
Голубка миру• вчера в 12:31
Ответ дляПарасюха
Це біологія))
Автор не шарить зовсім в цій темі походу
Парасюха• вчера в 12:35
Ответ дляГолубка миру
та так. якби хламідію,уреаплазму можна було знайти в мазку, то не ніхто б не робив цих пцр соскобів в Ділах і синево. Не все так просто. Для мене мазок взагалі неінформативний аналіз. Таке, аби було. лише лейкоцити і молочницю показує. і більш нічого.
до речі у автора змішана флора. можна робити бакпосів до аналізу на пцр соскоб. Там можут коки рости колоніями.вони дають зуд і запалення.
автор СкрипяСердцем • вчера в 12:48
Ответ дляПарасюха
В мене немає ніяких симптомів 🤷‍♀️