Инфотуфелька• 04 марта в 12:11

Надивилась на Європу, щось в нас краще навіть з ракетами

Я помічаю, що в багатьох країнах Європи живе дедалі більше людей з різним етнічним та культурним походженням — з Північної Африки, Близького Сходу, Східної Європи. У великих містах, таких як Париж, це особливо помітно. В Іспанія також багато мігрантів і представників різних спільнот, зокрема ромів.
Іноді ці зміни викликають у мене тривогу, бо я не до кінця розумію, як це впливає на культуру та майбутнє європейських країн
УжеВотДа• 04 марта в 12:35
Ответ дляМаю рацію
а Украина уже часть Африки?
Удалено администрацией...
бибизяна• 04 марта в 12:36
Ответ дляЧеширская кошечка
Только почему-то европейцы охоче видят и терпят у себя бешенцев с ближнего востока, недели украинцев..😂
Они, по их мнению, покоронее.
Борисфенка• 04 марта в 12:38
Ответ дляСвезло так свезло
Я понимаю ваше чувство тревожности среди чужих культур. Они могут вызывать большой дискомфорт своим поведением и другими чуждыми нам традициями.
Но именно за это мне, в частности, очень нравится Париж. Конечно,не тот Париж где молодчики в арабских кварталах ведут себя довольно нервно и черные торгуют дурью прямо в скверах. А тот Париж, где пахнет карри и багетами одновременно, где невероятно красивые люди просто из-за смеси генов, звучат разные языки как музыка. Очень ярко, красиво и интересно - это и есть мультикультурность. И у меня есть огромная надежда, на то что наши дети унаследуют именно мультикультурность на базе общей законопослушности и равноправия.
Центр Парижу гарний і величний, околиці - це капець, негритянські гетто вперемішку з арабами. І під ногами шалена кількість сміття, мультикультурність чомусь виглядає, як відсутність культури, це печалька.
Повернулася з Парижу в Гамбург з думкою, що ні разу не багато арабів в Німеччині, біла країна порівняно з Францією.
Французів відверто жалко.
УжеВотДа• 04 марта в 12:36
Ответ дляУкраиночка
Син студент в Польщі, поїхав до друга в Голандію на вихідні, сказав, що він там не почувався безпечно і йому не сподобалося, бо дуже велика кількість мігрантів, підозрілих типів і всяких різних, це при тому, що живе в туристичному Кракові і підпрацьовує в центрі в кав´ярні.
А він не підозрілий тіп?
Маю рацію• 04 марта в 12:36
Ответ дляУжеВотДа
Удалено администрацией...
Мядуза аля моргонер• 04 марта в 12:37
Ответ дляБорисфенка
Так. Казали, що побіжу через три дні після операції
По факту три місяці в інвалідному візку, три місяці на милицях, ще рік фізіотерапії. У мене складна операції по заміні гомілковостопного суглобу.
Але нащо морочили голову байками про три дні, я так і не зрозуміла.
А можно вашу историю поподробнее узнать?
Что-то моя жопа подсказывает мне, что мое падение на коньках будет иметь не очень счастливый конец. Я умудрилась не только растянуть связки а и сломать кость внутри схождения костей как раз в голеностопе.
И это врачи обнаружили спустя 6 недель. Ага, Европа:)))
Куратор дебошей• 04 марта в 12:44
Ответ дляБорисфенка
Не видумуйте! Я їздила в Париж восени, а потім через майже рік зробила операцію і тепер на милицях їжджу хіба що на фізіотерапію пару зупинок автобусом.
Удалено администрацией...
Украиночка• 04 марта в 12:41
Ответ дляУжеВотДа
А він не підозрілий тіп?
Це все що вас зацікавило з мого коментаря ? Якщо сотні мігрантів ріномантних мастей на вулицях, які поводять себе так, як їм вздумається, вам норм, ну таке.
ничевока• 04 марта в 12:41
Ответ дляЭскиз бесконечности
И Днепр
Що ви так точечно міста називаєте?)
хутін хоче всю Україну. І Молдову. І Грузію. І Латвію, Литву, Естонію. І шо?!) Шо нам від його хотєлок?
Нам своє робить!
Свезло так свезло• 04 марта в 12:42
Ответ дляБорисфенка
Французів відверто жалко.
Вы описываете ситуацию любого большого европейского города. Барселона, Мадрид, Берлин, Рим, Прага - все примерно также. Свои гетто с бомжами и преступностью есть везде, свои маленькие шанхаи тоже. Тут национальности вообще ни при чём, свято место пусто не бывает, всегда маргиналы найдутся. Просто такова социальная структура любого населения.
УжеВотДа• 04 марта в 12:42
Ответ дляУкраиночка
А що не так з різними мігрантами і різномастями, чим ваша корзиночка кращий?
Мядуза аля моргонер• 04 марта в 12:42
Ответ дляБорисфенка
Французів відверто жалко.
Арабов много в Париже, Гренобле, Марселе и в целом по побережью.
А так я б не сказала что их больше чем в том же Милане.
В Барселоне их много.

У моего ребенка в этом году в классе вообще нет ни одного араба. В прошлом было 6. В первый год на всю школу человек 10 арабов было.
Но мы в юго-восточной части Франции
Украиночка• 04 марта в 12:42
Ответ дляУжеВотДа
Навіть не вважаю за потрібне вам відповідати, щасти.Корзіночку собі залите і своїм дітям.
Дама с заначкой• 04 марта в 12:44
Ну ты посмотри! Жрет десятилетиями пиццу, суши и шаурму в Украине и переживает о культурном балансе в Эвропах
Борисфенка• 04 марта в 12:45
Ответ дляМядуза аля моргонер
Можна. 11 років тому несла дитину на руках в ожеледицю і ми вдвох впали на мою ногу, прорвалися всі зв´язки і поламала обидві гомілки, нога на шкірі теліпалася.
Зробили операцію в Києві, як кіброргу ’Дрель, ключ на 15, гайки’, наставили купу залізних пластин і спиць, потім через рік знімали.
Операції вистачило на 10 років, почався артроз суглобу і зробили імплант гомілковостопного суглобу, кажуть, ще років на 10 вистачить.
Операцію робили 5 годин з епідуральною анестезією, колють в хребет, під час операції нічого не відчуваєш, дуже раджу.
Саме там вже нічого не зростеться, робіть операцію, страхова все покриває.
Я робила операцію в Гамбурзі в клініці Асклепіос.
бибизяна• 04 марта в 12:46
Ответ дляУжеВотДа
Як задовбали тупі українські расисти які думають що вони кращі за когось
А расисзм, до речі, найвища форма деградації.
А середньостатистични африканець володіє 2-3 мовами навідміну від вас.
Середньостатистичний африканець у Франції це в тапках, якійсь хламіді зверху, або в штанях спортивних, задрипаній курточці, з купою дітей у Африці і живе на rsa, але високої думки про себе. Король савани на виїзді
Панна Кота• 04 марта в 12:46
Ответ дляБорисфенка
Что то вас немцы покалечили
Престидижитатор• 04 марта в 12:47
Ответ дляУкраиночка
А ви жили поряд з тими кого захищаете?) Ми жили у Лондоні і так,поряд з ними небезпечно. Грабіжки,вбивства,крадеться все що під руку попадає і вони це роблять не у бідних районах,вони ходять це робити у гарні райони. Смітять,просто невиховані,їздять як попало. Про знання 3х мов чи скільки там теж смішно,кожна мова у них на рівні максимум а2. Наркотики.
бибизяна• 04 марта в 12:48
Ответ дляЧеширская кошечка
Удалено администрацией...
Тю, я знаю одну яка з поломаною ногою по всій Франції швендяла, а як вже доїхала до Парижу, то нога зрослася і навіть лікар не вірив, що вона була поломана... тут іноді такого наслухаєшься, що тільки дивитися можеш і кивати
Дама с заначкой• 04 марта в 12:50
Ответ длябибизяна
Зато в Украине можно надеть козтюмчик и грести бабки как Сандей Аделаджа.
Что там нам еще обещают для поправки «культурного» баланса? Пакистанцев везут уже или как?
бибизяна• 04 марта в 12:49
Ответ дляДама с заначкой
Сандей вже був обтесаним. А тут диких повно, вчора лише мочою корови вмивалися, а потім оп і хранцуз. Месье на асфальті в коробках спить.
Борисфенка• 04 марта в 12:50
Ответ дляСвезло так свезло
До Барселони я ще не доїхала, але в Берліні і Празі і близько такого нема, блукають поодинокі араби, в Гамбурзі є турецькі вулиці і квартали, але ж не у такій кількості, як в Парижі. Там просто півгодини на метро - і Африка, всі чорні в автобусах, на вулицях, на зупинці транспорту сидить 20 чоловік, з них одна біла француженка, решта різнокольорові. Звісно, є і білі райони Парижу.
Прага взагалі біла, хіба що китайці чомусь у всіх магазинчиках невеличких торгують. Поодинокі негри там туристи, як мені здалося.
УжеВотДа• 04 марта в 12:51
Ответ длябибизяна
Ой боже яка ви убога.
До речі вам до їх виховання як до неба рачки
УжеВотДа• 04 марта в 12:52
Ответ дляУкраиночка
Тобто відповіді у вас немає, але людей ви обсираєте і ваш тупий расист.
бибизяна• 04 марта в 12:54
Ответ дляМядуза аля моргонер
В Барселоне их много.

Но мы в юго-восточной части Франции
Потому что дорого им там и картинку портить будут, поэтому зась им на Лазурку. А мы на Востоке, их тут полно. Особенно в больших городах. Климат хороший, привычный чем-то, сородичей полно. У нас в городе официально 1000 украинцев, а этих уже наверное под 50 тыс, но мешают всем наши. Как обычно
Seehund• 04 марта в 12:55
Ответ дляМядуза аля моргонер
Где именно?
У нас в группах украинцев объявления. Поездка с ночёвкой и завтраком в Берлин на митинг, после митинга полдня свободных.
Борисфенка• 04 марта в 12:57
Ответ дляSeehund
Ви хоч не вляпайтеся, поцікавтеся проти кого мітинг і за кого.
Seehund• 04 марта в 12:58
Ответ дляБорисфенка
Я вообще по митингам не хожу, считаю, что большие скопления людей таят в себе опасность.)
Борисфенка• 04 марта в 13:02
Ответ дляSeehund
Само собою. Але іранські мітинги зазвичай велилюдні, їх немало є. Ото Берліну ’повезло’.
Блакитне небо• 04 марта в 13:07
Ответ дляЧеширская кошечка
Вам кажется