Инфотуфелька• 04 марта в 12:11
Надивилась на Європу, щось в нас краще навіть з ракетами
Я помічаю, що в багатьох країнах Європи живе дедалі більше людей з різним етнічним та культурним походженням — з Північної Африки, Близького Сходу, Східної Європи. У великих містах, таких як Париж, це особливо помітно. В Іспанія також багато мігрантів і представників різних спільнот, зокрема ромів.
Іноді ці зміни викликають у мене тривогу, бо я не до кінця розумію, як це впливає на культуру та майбутнє європейських країн
УжеВотДа• 04 марта в 12:35
Ответ дляМаю рацію
а Украина уже часть Африки?
Удалено администрацией...
бибизяна• 04 марта в 12:36
Ответ дляЧеширская кошечка
Только почему-то европейцы охоче видят и терпят у себя бешенцев с ближнего востока, недели украинцев..😂
Они, по их мнению, покоронее.
Борисфенка• 04 марта в 12:38
Ответ дляСвезло так свезло
Я понимаю ваше чувство тревожности среди чужих культур. Они могут вызывать большой дискомфорт своим поведением и другими чуждыми нам традициями.
Но именно за это мне, в частности, очень нравится Париж. Конечно,не тот Париж где молодчики в арабских кварталах ведут себя довольно нервно и черные торгуют дурью прямо в скверах. А тот Париж, где пахнет карри и багетами одновременно, где невероятно красивые люди просто из-за смеси генов, звучат разные языки как музыка. Очень ярко, красиво и интересно - это и есть мультикультурность. И у меня есть огромная надежда, на то что наши дети унаследуют именно мультикультурность на базе общей законопослушности и равноправия.
Центр Парижу гарний і величний, околиці - це капець, негритянські гетто вперемішку з арабами. І під ногами шалена кількість сміття, мультикультурність чомусь виглядає, як відсутність культури, це печалька.
Повернулася з Парижу в Гамбург з думкою, що ні разу не багато арабів в Німеччині, біла країна порівняно з Францією.
Французів відверто жалко.
УжеВотДа• 04 марта в 12:36
Ответ дляУкраиночка
Син студент в Польщі, поїхав до друга в Голандію на вихідні, сказав, що він там не почувався безпечно і йому не сподобалося, бо дуже велика кількість мігрантів, підозрілих типів і всяких різних, це при тому, що живе в туристичному Кракові і підпрацьовує в центрі в кав´ярні.
А він не підозрілий тіп?
Маю рацію• 04 марта в 12:36
Ответ дляУжеВотДа
Удалено администрацией...
Мядуза аля моргонер• 04 марта в 12:37
Ответ дляБорисфенка
Так. Казали, що побіжу через три дні після операції
По факту три місяці в інвалідному візку, три місяці на милицях, ще рік фізіотерапії. У мене складна операції по заміні гомілковостопного суглобу.
Але нащо морочили голову байками про три дні, я так і не зрозуміла.
А можно вашу историю поподробнее узнать?
Что-то моя жопа подсказывает мне, что мое падение на коньках будет иметь не очень счастливый конец. Я умудрилась не только растянуть связки а и сломать кость внутри схождения костей как раз в голеностопе.
И это врачи обнаружили спустя 6 недель. Ага, Европа:)))
Куратор дебошей• 04 марта в 12:44
Ответ дляБорисфенка
Не видумуйте! Я їздила в Париж восени, а потім через майже рік зробила операцію і тепер на милицях їжджу хіба що на фізіотерапію пару зупинок автобусом.
Удалено администрацией...
Украиночка• 04 марта в 12:41
Ответ дляУжеВотДа
А він не підозрілий тіп?
Це все що вас зацікавило з мого коментаря ? Якщо сотні мігрантів ріномантних мастей на вулицях, які поводять себе так, як їм вздумається, вам норм, ну таке.
ничевока• 04 марта в 12:41
Ответ дляЭскиз бесконечности
И Днепр
Що ви так точечно міста називаєте?)
хутін хоче всю Україну. І Молдову. І Грузію. І Латвію, Литву, Естонію. І шо?!) Шо нам від його хотєлок?
Нам своє робить!
Свезло так свезло• 04 марта в 12:42
Ответ дляБорисфенка
Французів відверто жалко.
Вы описываете ситуацию любого большого европейского города. Барселона, Мадрид, Берлин, Рим, Прага - все примерно также. Свои гетто с бомжами и преступностью есть везде, свои маленькие шанхаи тоже. Тут национальности вообще ни при чём, свято место пусто не бывает, всегда маргиналы найдутся. Просто такова социальная структура любого населения.
УжеВотДа• 04 марта в 12:42
Ответ дляУкраиночка
А що не так з різними мігрантами і різномастями, чим ваша корзиночка кращий?
Мядуза аля моргонер• 04 марта в 12:42
Ответ дляБорисфенка
Французів відверто жалко.
Арабов много в Париже, Гренобле, Марселе и в целом по побережью.
А так я б не сказала что их больше чем в том же Милане.
В Барселоне их много.
У моего ребенка в этом году в классе вообще нет ни одного араба. В прошлом было 6. В первый год на всю школу человек 10 арабов было.
Но мы в юго-восточной части Франции
В Барселоне их много.
Но мы в юго-восточной части Франции
Украиночка• 04 марта в 12:42
Ответ дляУжеВотДа
Навіть не вважаю за потрібне вам відповідати, щасти.Корзіночку собі залите і своїм дітям.
Дама с заначкой• 04 марта в 12:44
Ну ты посмотри! Жрет десятилетиями пиццу, суши и шаурму в Украине и переживает о культурном балансе в Эвропах
Борисфенка• 04 марта в 12:45
Ответ дляМядуза аля моргонер
Можна. 11 років тому несла дитину на руках в ожеледицю і ми вдвох впали на мою ногу, прорвалися всі зв´язки і поламала обидві гомілки, нога на шкірі теліпалася.
Зробили операцію в Києві, як кіброргу ’Дрель, ключ на 15, гайки’, наставили купу залізних пластин і спиць, потім через рік знімали.
Операції вистачило на 10 років, почався артроз суглобу і зробили імплант гомілковостопного суглобу, кажуть, ще років на 10 вистачить.
Операцію робили 5 годин з епідуральною анестезією, колють в хребет, під час операції нічого не відчуваєш, дуже раджу.
Саме там вже нічого не зростеться, робіть операцію, страхова все покриває.
Я робила операцію в Гамбурзі в клініці Асклепіос.
бибизяна• 04 марта в 12:46
Ответ дляУжеВотДа
Як задовбали тупі українські расисти які думають що вони кращі за когось
А расисзм, до речі, найвища форма деградації.
А середньостатистични африканець володіє 2-3 мовами навідміну від вас.
Середньостатистичний африканець у Франції це в тапках, якійсь хламіді зверху, або в штанях спортивних, задрипаній курточці, з купою дітей у Африці і живе на rsa, але високої думки про себе. Король савани на виїзді
Панна Кота• 04 марта в 12:46
Ответ дляБорисфенка
Что то вас немцы покалечили
Престидижитатор• 04 марта в 12:47
Ответ дляУкраиночка
А ви жили поряд з тими кого захищаете?) Ми жили у Лондоні і так,поряд з ними небезпечно. Грабіжки,вбивства,крадеться все що під руку попадає і вони це роблять не у бідних районах,вони ходять це робити у гарні райони. Смітять,просто невиховані,їздять як попало. Про знання 3х мов чи скільки там теж смішно,кожна мова у них на рівні максимум а2. Наркотики.
бибизяна• 04 марта в 12:48
Ответ дляЧеширская кошечка
Удалено администрацией...
Тю, я знаю одну яка з поломаною ногою по всій Франції швендяла, а як вже доїхала до Парижу, то нога зрослася і навіть лікар не вірив, що вона була поломана...
тут іноді такого наслухаєшься, що тільки дивитися можеш і кивати
Дама с заначкой• 04 марта в 12:50
Ответ длябибизяна
Зато в Украине можно надеть козтюмчик и грести бабки как Сандей Аделаджа.
Что там нам еще обещают для поправки «культурного» баланса? Пакистанцев везут уже или как?
бибизяна• 04 марта в 12:49
Ответ дляДама с заначкой
Сандей вже був обтесаним. А тут диких повно, вчора лише мочою корови вмивалися, а потім оп і хранцуз. Месье на асфальті в коробках спить.
Борисфенка• 04 марта в 12:50
Ответ дляСвезло так свезло
До Барселони я ще не доїхала, але в Берліні і Празі і близько такого нема, блукають поодинокі араби, в Гамбурзі є турецькі вулиці і квартали, але ж не у такій кількості, як в Парижі. Там просто півгодини на метро - і Африка, всі чорні в автобусах, на вулицях, на зупинці транспорту сидить 20 чоловік, з них одна біла француженка, решта різнокольорові. Звісно, є і білі райони Парижу.
Прага взагалі біла, хіба що китайці чомусь у всіх магазинчиках невеличких торгують. Поодинокі негри там туристи, як мені здалося.
УжеВотДа• 04 марта в 12:51
Ответ длябибизяна
Ой боже
яка ви убога.
До речі вам до їх виховання як до неба рачки
яка ви убога. До речі вам до їх виховання як до неба рачки
УжеВотДа• 04 марта в 12:52
Ответ дляУкраиночка
Тобто відповіді у вас немає, але людей ви обсираєте і ваш тупий расист.
бибизяна• 04 марта в 12:54
Ответ дляМядуза аля моргонер
В Барселоне их много.
Но мы в юго-восточной части Франции
В Барселоне их много.
Но мы в юго-восточной части Франции
Потому что дорого им там и картинку портить будут, поэтому зась им на Лазурку. А мы на Востоке, их тут полно. Особенно в больших городах. Климат хороший, привычный чем-то, сородичей полно. У нас в городе официально 1000 украинцев, а этих уже наверное под 50 тыс, но мешают всем наши. Как обычно
Борисфенка• 04 марта в 12:57
Ответ дляSeehund
У нас в группах украинцев объявления. Поездка с ночёвкой и завтраком в Берлин на митинг, после митинга полдня свободных.
Ви хоч не вляпайтеся, поцікавтеся проти кого мітинг і за кого.
Борисфенка• 04 марта в 13:02
Ответ дляSeehund
Я вообще по митингам не хожу, считаю, что большие скопления людей таят в себе опасность.)
Само собою. Але іранські мітинги зазвичай велилюдні, їх немало є. Ото Берліну ’повезло’.
Блакитне небо• 04 марта в 13:07
Ответ дляЧеширская кошечка
Вам кажется