Коварная Зая• Изменено вчера в 13:23
Хто заміжня за арабом і є спільні діти?
Ваші діти приймали мусульманство?
Зустрічаюсь з арабом, добрий турботливий. Живет тут в Україні і тут планує залишатись.
Я не розглядала ці стосунки як довготривалі, хотіла відволіктися трохи, але бачу затягує
Він часто заводить розмову що хоче сімью зі мною і дітей. І сказав що діти обов´язково мають прийняти мусульманство тобто віру батька.
Може у когось є досвід або знайомі які народили від араба. Яка вір у дітей?
Коварная Зая
• вчера в 13:24
Я уже от думаю краще розходитись, так я проти щоб дитина приймала мусульманство. Хоча в стосунках дуже хороший
САМ_ТАКОЙ• вчера в 13:25
Общих детей нет, от первого брака один атеист, другая католичка. Он не заставлял, дал право выбора
Крапипопка• вчера в 13:25
Ответ дляКоварная Зая
как вас так угораздило, вы совершенно неконкурентноспособная и некрасивая?
Кили и Манджаро• вчера в 13:26
Так. Є дві подруги. Діти мусульмани.
Вони не змінювали віру але все одно підлаштовується під ритм життя мусульман. Рамадану і всі справи
Добрая свекровь• вчера в 13:26
Тетка бывшего мужа вышла замуж за араба. Их веру не принимала, дети мусульмане
Коварная Зая
• вчера в 13:26
Ответ дляЯ не Тролль
А вы не обязаны будете?)Только дети?
Так, мені не обов´язково міняти віру...
Коварная Зая
• вчера в 13:27
Ответ дляЯ не Тролль
А вы не обязаны будете?)Только дети?
Так, мені не обов´язково міняти віру...
Кили и Манджаро• вчера в 13:27
Ответ дляКрапипопка
Не тільки розуміло питання.
Типу мусульмани якісь неякісні?
А як би мова шла про євреїв?
Або католиків?
Типу мусульмани якісь неякісні?
А як би мова шла про євреїв?
Або католиків?
Луноходик_Ик• вчера в 13:27
Ответ дляКоварная Зая
З якої він країни??
Кили и Манджаро• вчера в 13:28
Ответ дляКоварная Зая
Так, мені не обов´язково міняти віру...
Але ритм життя буде підлаштованиц під мусульманство
Чумачечая_• вчера в 13:28
Ответ дляКрапипопка
Наоборот красивая. Арабы мужчины тоже красивые кстати
Коварная Зая
• вчера в 13:28
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ваш муж араб да? Дети ваши от первого брака?
Все возможно• вчера в 13:28
Бежать и быстроВ как только он женится на вас, ваша жизнь превратиться в ад, потом не сможете детей отсудить
Сонячний зайчик• вчера в 13:28
У мусульман нет обряда похожего на крестины. Родившись, они автоматически мусульмане.
Кили и Манджаро• вчера в 13:29
Ответ дляЧумачечая_
Дуже гарні, дійсно.
Але що та краса?
Ми Українки, доволі феміністичні.
У мусульман патріархат жорсткий
Але що та краса?
Ми Українки, доволі феміністичні.
У мусульман патріархат жорсткий
Коварная Зая
• вчера в 13:29
Ответ дляКили и Манджаро
Так. Є дві подруги. Діти мусульмани.
Живуть тут в Україні?
Кили и Манджаро• вчера в 13:29
Ответ дляСонячний зайчик
Пісюн обрізають
САМ_ТАКОЙ• вчера в 13:30
Ответ дляКили и Манджаро
Дуже гарні, дійсно.
Але що та краса?
Ми Українки, доволі феміністичні.
У мусульман патріархат жорсткий
Але що та краса?
Ми Українки, доволі феміністичні.
У мусульман патріархат жорсткий
Не знаю не одну семью где был бы патриархат, с точностью наоборот😂
Ку ка ку ка ку• вчера в 13:32
Знайома мала двоих чоловіків мусульман, сама стала мусульманкою але з ними у розлученні вже, зараз сама з трьома дітьми
З приводу дітей не знаю, мабуть також як і мама
Кили и Манджаро• вчера в 13:31
Ответ дляКоварная Зая
Живуть тут в Україні?
На дві країни. Їм наче нормально.
Але я точно не хотіла б такого життя.
До речі дуже важливий момент.
Ви одружуєтесь не на чоловікові а на всій його сім´ї. Особливо мамі
Але я точно не хотіла б такого життя.
До речі дуже важливий момент.
Сонячний зайчик• вчера в 13:31
Ответ дляКили и Манджаро
Пісюн обрізають
Обрезают, но ребенок при этом не дает клятву вере. А девочкам ничего не режут, тем не менее они мусульманки.
САМ_ТАКОЙ• вчера в 13:32
Ответ дляКоварная Зая
Да, араб, у него и у меня дети от первого брака. Мои с нами живут, его с бывшей. Его дети мусульманство не захотели принимать
Кили и Манджаро• вчера в 13:32
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Угу. Жінки працюють де хочуть, одягаються як хочуть. Легко можуть залишити дітей на чоловіка та поїхати з подругою на концерт в Європу?
Сонячний зайчик• вчера в 13:34
Вопрос веры очень зависит от приверженности мужчины и его семьи. Судя по вашей теме, ваш мужчина практикующий, отсюда делайте вывод.
Мотористка• вчера в 13:33
Ни в коем случае не соглашайтесь на замужество, а тем более детей
Лучше бегите! И чем быстрее, тем лучше!
Коварная Зая
• вчера в 13:36
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А вот ваши лети едят свинное мясо и вы? Муж понятное дело что нет. Но вам разрешает?
Сонячний зайчик• вчера в 13:35
Ответ дляКили и Манджаро
Честно говоря не каждая украинка может так сделать свободно.
Кили и Манджаро• вчера в 13:35
Ответ дляКоварная Зая
Иордания
Ой, мала друга іорданця. Але ще років 15 назад.
Дійсно вони просто чарівні. Гостинні, компліменти.
Там ця гра іде на публіку
Але Віра то святе. Всі ці ритуали, не дай Бог свинина. І жінка неодмінно має бути в хіджабі.
Ну і мама це святе.
Там ця гра іде на публіку
Ну і мама це святе.