ничевока• вчера в 20:28

Дівчата, а хтось зходився з колишнім чоловіком після його зради?

Типу прийшов, покаявся- пробачила і живете разом класно?
Сало не люблю• вчера в 20:30
Пожили разом декілька місяців поки знову не зрадив... Розійшлися
Мольфарочка• вчера в 20:32
Смотря какая измена. Одноразовый трах или прям отношения.
автор ничевока • вчера в 20:32
Ответ дляСало не люблю
а зраджував регулярно? у мого це вперше за 14 років. завів стосунки з колегою. нібито переспати не встигли, але любовь-морковь - все було приблизно 3-5 місяців
автор ничевока • вчера в 20:33
Ответ дляМольфарочка
одноразовий трах я би точно пробачила
Сало не люблю• вчера в 20:34
Ответ дляничевока
Ні, один раз зрадив після якого розійшлися, але вирішила дати йому другий шанс, а дарма
Мольфарочка• вчера в 20:34
Ответ дляничевока
Сомнительно. Почему завел роман? Что его дома не устраивает? Что изменилось? Аргументы, почему можно доверять?
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 20:35
Ответ дляничевока
Я не представляю как можно простить/забыть, по мимо того что гордость не позволяет, так потом паранойя разовьется на этой почве. Доверия не будет уже никогда.
Если относиться как к соседу с которым иногда есть секс, то возможно, но такое не всем подходит.
бювет_в_обед• вчера в 20:36
Думаю, что да. Мы в разных концах Европы живем
Бабуся Бетман• вчера в 20:38
Ответ дляничевока
О, у меня аналогичная ситуация
Обратно не пускаю уже пол года
Не уверена
Ромашкинная• вчера в 20:38
Ответ дляМольфарочка
Необязательно что дома что-то не устраивает, просто по статистике чаще всего изменены происходят именно с коллегами, потому что на работе многие люди проводят большую часть своей жизни и долго общаются, сближаются и потом хотят большего. У меня бывший был, его жена ушла к коллеге по работе вместе с ребенком, а перед этим изменяла 2 года
Мольфарочка• вчера в 20:39
Ответ дляРомашкинная
Мужская и женская измены отличаются.
Мольфарочка• вчера в 20:40
И немаловажно, как спалился? Сам ушел или вы выгнали?
автор ничевока • вчера в 20:40
Ответ дляМольфарочка
у нас були погані стосунки і ми нічого не робили, щоб їх виправити( дівчина з роботи приваблива зовнішньо, виявляла йому знаки уваги, переписка, пару зустрічей. каже, що просто піддався ісьому цьому адреналіну, зовсім не думав про наслідки. вважав, що якщо у нас з ним все погано, то мене це не зачепить. ну і головне сказав, що вважав, що коли не переспав -- то це не зрада. хоч в той же час писав їй ’люблю’. мені вже на фізичну пофіг. а от емоційна..
автор ничевока • вчера в 20:41
Ответ дляБабуся Бетман
О, у меня аналогичная ситуация
Обратно не пускаю уже пол года
Не уверена
розлучились чи розїхались?
автор ничевока • вчера в 20:41
Ответ дляРомашкинная
так. це була нова робота повністю новий колектив. і він там проводив багато часу
автор ничевока • вчера в 20:42
Ответ дляМольфарочка
цей момент мене мучить. сам на жаль не сказав. я деякі факти виявила, притисла його і зізнався
Мольфарочка• вчера в 20:42
Ответ дляничевока
А что изменилось с тех времен? У вас есть понимания что именно было не так? Есть четкий план как строить отношения дальше? Если нет, то не стОит. Вы вернетесь в ту же точку, только еще с обидами и претензиями.
автор ничевока • вчера в 20:43
Ответ дляМольфарочка
я вигнала. він дуже просився залишитись. до сина приїжджає зараз щодня. я не заперечую, бо хочу якнайменше травмувати дитину
Галя із Дарниці• вчера в 20:43
Ответ дляРомашкинная
💯
бювет_в_обед• вчера в 20:43
Ответ дляничевока
Вам будет лучше, если завтра он соберёт вещи и уйдёт навсегда?
автор ничевока • вчера в 20:44
Ответ дляМольфарочка
я багато чого переосмислила. він здається теж. але ж то все зараз на емоціях...
автор ничевока • вчера в 20:44
Ответ длябювет_в_обед
не знаю. на розлучення подала. я так розумію, погано мені буде в будь-якому випадку
энциклопУдия• вчера в 20:51
Я. Через пол года ушла, но уже навсегда. Убедилась, успокоилась и закрыла эту дверь.
Гербарія сушу• вчера в 20:53
У моего был роман в переписке, трахнуть ее не успел- ковид закрыл перелеты. Разошлись на 4 года, и у меня и у него были другие отношения. Встретились и поняли, что любовь не прошла, сейчас снова вместе
автор ничевока • вчера в 20:58
Ответ дляГербарія сушу
от я і думаю розійтись. а якщо воно моє, то вернеться. але як все це важко. просто немовірно
автор ничевока • вчера в 20:59
і що дивно, в мене нема злості чи ненависті до людини. просто дуже сумно і обідно, шо він так поступив
Гербарія сушу• вчера в 21:00
Ответ дляничевока
Расходиться надо с мыслями, что назад дороги нет. Иначе в ожидании чуда просто сожрете себя и потеряете годы жизни
автор ничевока • вчера в 21:14
Ответ дляГербарія сушу
в мене це якась ідея фікс. що можна буде почати все спочатку
Sgreen• вчера в 21:21
Запам´ятайте, чоловік один раз надумав зрадити, зробить це ще багато разів. Ніякі каяття нічого не покращують. Годі бути наївними дурепами, закриваючи на це очі. Зрада - це фактор того, що все від початку побудоване було фальшивим, не витримало проблем, викликів. Так чоловіки втікають від реальності і проблем. І що цікаво, дурість жінок приймати і пробачати таких, вражає в обидва боки. Що дружин, що коханок. Одні тримають роками сміття біля себе, а інші його підбирають ще і радіють
автор ничевока • вчера в 21:22
Ответ дляSgreen
я відразу на наступний день подала на розлучення. а зараз якісь емоційні качелі чи що. так мені погано