Виправлялочка• 05 марта в 13:02
Кто-то знает, когда включат горячую воду?
Кто-то знает, когда включат горячую воду в Киеве или уже даже не ждать? У меня дом без отопления до конца сезона
Ms. Скромность• 05 марта в 19:33
Ответ дляШикаю і викаю
Думаю, так і є
Голова ОСББ живе в моєму будинку, тому я чула ці розмови. І ще в січні, коли світла не було, ЖЕК не передавав заявки в ДТЕК.
Вони просто не хочуть нічого робити.
Кажуть, що жеки будуть розформовувати, вони вже просто сидять і чекають
Вони просто не хочуть нічого робити.
Я так розумію, що в ЖЕКах зараз повна розруха - людей не вистачає, ніхто нічого робити не хоче.
Але в нас ЖБК і теж купа проблем, які ніхто не хоче вирішувати: головне, щоб мешканці заплатили вчасно за утримання будинку і нічого не вимагали взамін. Весь час щось приховують, викручуються, обманюють і т.д.