Кидстаффовка• 05 марта в 13:56
Як ви організували документи, довідки, папери
щоб не шукати все в паніці?
Вишневий цвіт• 05 марта в 13:57
на тему купила тканевый типа чемоданчик для документов, в него все сложила
Великий сатирик• 05 марта в 14:06
В рюкзаке важное и редко используемое
В папке в комоде все остальное в файлах
Зажуженная Жужжа• 05 марта в 14:07
Одна папка для документів на квартиру, паспортів, тощо (у документів на квартиру папка з файлами, у загранпаспортів свій «гаманець»,свідоцтва та всіляке таке теж розкладені, але все складено в одну велику папку) + на кожного члена сімʼї зібрана окрема папка з медичними документами. Все лежить разом, в одному місці (раніше в шафі, в шкафчику для документів, зараз в одному рюкзаку).
Нагайна• 05 марта в 14:30
Ответ дляМастер Пис
В папке с файлами. Ну и вопросы.
Автор тільки народився....